pisarz kryminałów — oraz scenarzysta
36 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
pisze kryminały, choć jego życie to ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym, pewnego dnia uświadomi sobie, że kocha Constance, ale na razie jego serce zdobył jego pies o cudownym imieniu Werter
Violet Swan pisze: 30 cze 2022, 13:45
Chris Haynes a można w pakiecie? Dwa hot ciacha? Mogę nawet w cenie trzech *.*
Krzyś ma superkową historię i absolutnie widzę go jako bff Wiolki, która po cichu jest zazdrosna, że mu się w życiu układa, a ona dalej w tym bagienku - i pewnie gdyby się upiła i poczuła bezpiecznie w jego obecności, to by mu to powiedziała :lol: Jestem nawet za tym, że mogli znać się przed jej ucieczką do Sydney! A może nawet sto lat temu zdobyła jego autograf na jakimś spotkaniu, przed wszystkimi dramatycznymi obrotami świat i, o zgrozo, poznała go któregoś dnia po głosie w jakiejś kawiarki w Lorne? :hm: Wątpię, że podeszłaby do niego z tekstem o wow, to ty jesteś tym pisarzem, straciłeś twarz, ale super, ta jest fajniejsza, bo to Wiola i ma zbyt dużo wrażliwości, raczej dosiadłaby się po cichu i palnęła jakąś głupotę, że ma ładne dłonie, i to mógłby być początek pięknej przyjaźni <33 I mógł być jedyną osobą, którą poinformowała, że jednak wyjeżdża do Sydney! A co on na jej powrót... nie wiem, ty mi powiedz!
No a Dick to idealny materiał na jej obecny nastrój i wszystkie błędy, które może popełnić po śmierci byłego męża i mieszając tabletki z alkoholem :lol: I chyba chciałabym, żeby to była świeża znajomość, choć nie do końca wiem, jak ich zapoznać. Zabłąkana, niewinna Wiola w jakimś podejrzanym miejscu, po butelce wina, brzmi jak dość prawdopodobny scenariusz :hm:
więc tak: ustaliłam z Milesem przyjaźń przed podpaleniem, która zakończyła się milczeniem ze strony Chrisa, więc z chęcią przyjmę znajomość po podpaleniu, mogła go zagadnąć i mogli razem przechodzić przez swoje prywatne piekło, a teraz Krzysiu będzie lawirować między Miłoszem i Wiolą próbując ich zeswatać, choć pewnie mu to nie wyjdzie, bo jest ofermą!
co do Dicka to chętnie spotkam ich w kostnicy, na cmentarzu, u lekarza, gdziekolwiek i porwę Violę w rajd po miejscówkach z alkoholem i kokainą w tle! niech się wspólnie zatracą i zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi <3
zdolny delfin
enchante #8234
nauczycielka angielskiego — Lorne Bay State School
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwiodła się, straciła dziecko i zgrywa świetną nauczycielkę angielskiego. Po ucieczce do Sydney wraca z podkulonym ogonem pogrzebać byłego męża i chciałaby kogoś pokochać.
Chris Haynes ale co mnie straszysz, że mu nie wyjdzie :( Chociaż może niech lepiej się Wioli nie przyznaje, że im kibicuje, bo się cała najeży i powie, że durny pomysł :lol: W takim razie mam nadzieję, że się na Wiolę nie pogniewa za wyjazd i będą dalej bff, pewnie na bieżąco mu relacjonowała swoje życie w Sydney i wysłała pocztówki, taka z niej dobra przyjaciółka!
A co do Dicka - ostatnio u Wioli cmentarz jest grany, więc jakieś spotkanie nad grobem jej byłego męża o niezbyt przyzwoitej porze może być całkiem ciekawe :hihihi: Niech się zatracą i zobaczymy, zgoda!
Jak najdzie cię ochota na grę, to wiesz, gdzie mnie znaleźć <3
przyjazna koala
viol#9498
pisarz kryminałów — oraz scenarzysta
36 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
pisze kryminały, choć jego życie to ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym, pewnego dnia uświadomi sobie, że kocha Constance, ale na razie jego serce zdobył jego pies o cudownym imieniu Werter
Violet Swan pisze: 30 cze 2022, 17:48
Chris Haynes ale co mnie straszysz, że mu nie wyjdzie :( Chociaż może niech lepiej się Wioli nie przyznaje, że im kibicuje, bo się cała najeży i powie, że durny pomysł :lol: W takim razie mam nadzieję, że się na Wiolę nie pogniewa za wyjazd i będą dalej bff, pewnie na bieżąco mu relacjonowała swoje życie w Sydney i wysłała pocztówki, taka z niej dobra przyjaciółka!
A co do Dicka - ostatnio u Wioli cmentarz jest grany, więc jakieś spotkanie nad grobem jej byłego męża o niezbyt przyzwoitej porze może być całkiem ciekawe :hihihi: Niech się zatracą i zobaczymy, zgoda!
Jak najdzie cię ochota na grę, to wiesz, gdzie mnie znaleźć <3
nie gadaj, kobieto, tylko nam zaczynaj <33
zdolny delfin
enchante #8234
ODPOWIEDZ