36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???

36 lat. Dokładnie tyle potrzebowałam aby uświadomić sobie, że w sumie jestem szczęśliwa. Pogodziłam się z tym, że nie będę miała dzieci. Tak, jeszcze wszystko przede mną ale najpierw świadomie odwlekałam decyzję, a teraz już wiem, że marna byłaby ze mnie matka więc temat potomstwa jest dla mnie zamknięty. Jestem dojrzała i wiem czego chce. Wiem też, że nie można marnować życia na przebywanie z ludźmi, których się nie lubi. Dlatego bardzo dokładnie dobieram grono znajomych nigdy nie skreślając nikogo na starcie. Nie jestem fanką dobrego, pierwszego wrażenia bo każdy z nas, w tym również ja, mam prawo do gorszego dnia.
Czym się zajmuję? Jestem lekarzem o specjalizacji chirurgii plastycznej. Na co dzień pomagam kobietom, które wygrały walkę z rakiem odzyskać pewność siebie poprzez rekonstrukcje, a dwa dni w tygodniu spędzam w prywatnej klinice przeprowadzając zabiegi, dzięki którym ludzie są szczęśliwsi. Czasem są to uszy, czasem nos... Niewiarygodne jak kilka milimetrów może zmienić, a w tym wypadku poprawić komfort życia. Najbardziej lubię oglądać efekty swojej pracy po paru tygodniach, kiedy rany są wygojone, a pacjent szczęśliwy. To sprawia mi ogromną przyjemność.

Czemu mieszkam w apartamencie mimo tego, że stać mnie na dom z ogrodem i basenem? Jestem leniem i pracoholikiem w jednym. Mój dom i potencjalny ogród byłby idealnym miejscem pracy dla sprzątaczki i pomocy, bo sama nie miałabym czasu ani motywacji aby o to wszystko należycie zadbać. Do mojego mieszkania przychodzi gosposia dwa razy w tygodniu, dokładnie wtedy gdy ja wyjeżdżam do innego miasta. Wówczas robi niezbędne porządki a przy okazji gotuje obiad ponieważ twierdzi, że jedzenie z pudełek nie ma smaku. Dla mnie to żadna różnica.
W miłości nigdy nie miałam szczęścia. Miałam mężów, nawet dwóch, ale to nie było zupełnie to. Obie decyzje zostały podjęte zbyt pochopnie i skończyły się szczęśliwie bezbolesnymi rozwodami. Kontakt z byłymi mam do dziś, a nasze stosunki są dobre. Nie mamy do siebie żalu czy urazy. Takie jest życie a my to szczęśliwie rozumiemy. „Do trzech razy sztuka” powtarzam za każdym razem gdy nadgorliwe koleżanki dopytują o moją drugą połówkę pomarańczy. Może się kiedyś uda?
To chyba tyle jeśli chodzi o moją osobę.

1.Jestem palaczem, nie umiem odmówić sobie chociaż jednego papierosa dziennie ale na swoje wytłumaczenie (marne) dodam, że jestem świadoma iż to szkodzi zdrowiu.

2.Poruszam się autem ale nigdy nie byłam mistrzem kierownicy. Na swoim koncie mam stłuczkę i niegroźne dachowanie, o zarysowaniach nie wspomnę więc lepiej obok mnie nie parkować.

3.Kocham amerykańskie poczucie humoru w komediach i czasem gdy nie padam po pracy na twarz, w samotności setny raz oglądam ulubione fragmenty filmów.

4.Dwa rozwody i zawód jaki wykonuje pozwalają mi żyć na wysokim poziomie. Gdy tylko udaje mi się wyrwać kilka wolnych dni, wykorzystuje je na wycieczki. Uwielbiam podróżować.

5.Jestem fanką tatuaży. Szkoda tylko, że u innych, a nie u siebie. Chociaż swój pierwszy rozważam od kilku dobrych lat, nadal brak mi odwagi.

Sara Smith
19.12.1985
Geelong
Chirurg plastyk
Cairns Hospital
Opal Moonlane
Rozwódka, heteroseksualna
Środek transportu
bmw x5

Związek ze społecznością Aborygenów:
Brak

Najczęściej spotkasz mnie w:
Pracy!

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Dyrektora szpitala. Przecież nie pojawię się w pracy...

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Nie
Sara Smith
Danielle Knudson
dzielny krokodyl
Sara Smith
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany