pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
13:37
Jackson
Czekaj... Poppy? Poppy Weasley? :o To ja już rozumiem dlaczego byłeś taki zły na Dexa :lol: ;>
WIEM, ŻE NIE CAŁUJĘ ŹLE. Wydaje mi się po prostu, że Dexter jest nieco zagubiony i nie chcę mu jeszcze bardziej komplikować – tym bardziej, że sam nie wiem czy chcę się z kimkolwiek wiązać na ten moment.
Okej, w porządku, River. Powiedzmy, że Twoje słodzenie mi trochę tą wypowiedź łagodzi :lol: Poza tym po to mnie masz, żebym Cię uświadamiał. :lick: W każdym razie... wystarczy, że robisz furorę wśród dziewczyn, nie musisz mi dodatkowej konkurencji robić. :lick:
River Sheppard
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
13:41
Jackson
Stary... Jakby Ci to powiedzieć... :roll: No, a nie widzisz zależności pomiędzy tym, że byłeś zły na Dextera, że nie powiedział Ci o tym, że zamieszkał z tą samą dziewczyną, która Cię pocałowała i nigdy więcej nie wróciła do tego tematu? To znaczy, nie wkurzyło Cię, że ze wszystkich waszych znajomych to właśnie akurat Poppy zamieszkała z Dexem?
Nie musisz się martwić, potrafię zadbać o własne uczucia i o siebie. :lick: Po prostu sobie wyjaśnimy sprawę i tyle. Na pewno nie wejdę w relację, w której nie chcę być, bo jeszcze mam dla siebie tyle szacunku.
Spokojnie, sprawimy, że będziesz bardziej wrażliwy społecznie. :D
River Sheppard
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
13:48
Jackson
Nie no... Jasne, że nie, ale wiesz... Prawdopodobieństwo, że będą parą teraz po prostu jest większe. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu, widzą sobie w różnych momentach życia, dzielą jedną łazienkę. I jasne, to wcale nie musi tak być, że nagle do czegoś dojdzie między nimi, ale nawet jeśli nie będą parą, to na pewno staną się sobie jeszcze bliżsi, no nie.
Oczywiście wcale nie musi tak być. Po prostu zastanawiam się czy to Cię nie drażni? Bo dość długo siedział w Tobie ten gniew na Dextera tak prawdę powiedziawszy.
I chyba dość ważne pytanie czy to, że nawet jeśli byliby parą to by Ci przeszkadzało? Bo trochę tak zabrzmiała ta wiadomość od Ciebie.
PS: Owszem, sporo pracy przed Tobą, ale się opłaci. :koala:
River Sheppard
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
14:30
Jackson
:roll: :roll: :roll: :roll:
Może i tak, za dużo, a może mam rację.
Jak uważasz. Po prostu się nad tym zastanów przy następnej rozmowie z Poppy, żeby mieć pewność.
River Sheppard
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
14:33
Jackson
No to elegancko. Dlatego właśnie powinieneś się mnie słuchać :ok:
River Sheppard
ODPOWIEDZ
cron