lorne bay — lorne bay
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Barbi ja kocham Ciebie
Moja Barbi ja kocham Ciebie
Barbie ja kocham Ciebie
My też kochamy Ciebie

D I A M O N D

Urodził się rodzinie rzemieślniczej, która przybyła do Australii w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dorastał w atmosferze miłości i spokoju, dzięki czemu nie musiał martwić się o nowe ubrania, jedzenie czy edukację. Bardzo często przesiadywał z ojcem w jego kuźni, doglądając tworzonych arcydzieł. Bardzo lubił kamienie szlachetne, które ojciec skrupulatnie dobierał tworząc biżuterię dla specjalnie wyselekcjonowanych klientów. Ludzie uwielbiali rodzinne prace pana Gotenberga, nawet jeśli niewielu z nich potrafiło wypowiedzieć jego imię. Gdy młody chłopak skończył piętnaście lat, został wprowadzony w tajniki tworzenia ekskluzywnej biżuterii, dzięki czemu odciążył zamówieniami starzejącego się ojca. On i jego siostra niejednokrotnie rywalizowali o względy rodziciela, choć nie było tam krzty zazdrości. Zwyczajne przepychanki rodzeństwa, można rzec.

S A P P H I R E

Walkę o rodzinny zakład wygrał Obsidian, a nie jego siostra Ruby, ponieważ ta zdecydowała się pójść w malarstwo. Szło jej lepiej niż wyrabianie pierścionków zaręczynowych i dostawała pełne wsparcie reszty rodziny tak samo, jak Obsy przejmując interesy Gotenbergów. Pierwsze tygodnie były najgorszy, omal nie zawalił sprawy do stopnia zamknięcia przybytku, na szczęście z małą pomocą wychodząc na prostą. Podczas odbywanych transakcji poznał wiele osób - w tym swoją niedoszłą narzeczoną, jednego partnera na trzy miesiące oraz partnerkę, która wytrzymała z nim dwa tygodnie. Dlaczego ma takiego pecha do związków? Cóż, jest specyficznym pracoholikiem i czasami zapomina odebrać telefon. Albo odpisać. Albo oba naraz z częstotliwością c o d z i e n n o ś c i.

E M E R A L D

Choć nie ma wykształcenia wyższego, nie przejmuje się tym. Odbył potrzebne kursy, aby zostać jubilerem i dzięki temu prowadzi Obsidian Heart jak profesjonalista. Tak, zakład nazwany jego imieniem ze względu na ojcowską miłość. Nie martwcie się, imię jego siostry widnieje na matczynej cukierni nazywającej się Ruby's Sweets, która mieści się zaraz naprzeciwko. Nadal próbuje swoich sił na tinderze, chociaż z marnym skutkiem. Nie bardzo umie rozmawiać z ludźmi, jest dość zamkniętą osobą, a w stresie papla zdecydowanie za dużo. Jego ulubioną aktywnością jest parugodzinna sesja na siłowni, czasem śpiewa pod prysznicem piosenki ABBA i stroni od jakichkolwiek używek. Chciałby mieć królika, ale są w Australii zakazane (szkoda). Jego marzeniem jest zwiedzenie Stanów Zjednoczonych, szczególnie Kalifornii i Nowego Yorku, które są kolebką amerykańskiego stylu bycia. Albo jak to mówi jego siostra: naoglądał się seriali, a teraz wymyśla pierdoły o American Dream.

Obsidian Gotenberg
5.3.1987
Lorne Bay
właściciel
OBSIDIAN HEART
opal moonlane
biseksualny kawaler
Środek transportu
Posiada białego pickupa, którym najczęściej porusza się po mieście.

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak związku.

Najczęściej spotkasz mnie w:
W miejscu pracy, na siłowni i w klubach.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Siostrę

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak
Obsidian Gotenberg
Dan Reynolds
powitalny kokos
Lumberjack
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany