lorne bay — lorne bay
31 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Meghann Steinfeld
Tutejsza lokalna mało znana dziennikarka mająca swoją rubrykę w gazecie: wyszukuje inspirujące kobiety i robi z nimi wywiady. Możesz ją spotkać w takich miejscach jak: miejsca biblioteka, o poranku w kawiarni, pod wieczór przy zachodzącym słońcu na plaży, włóczącą się w gęstej dżungli na spacerze, wszelkich dyskotekach, od których wcale nie stroni, choć powinna, ba nawet w skateparku.
+ pomagam wymyślać, co dwie głowy to nie jedna <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
leniwa kama
brak multikont
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
W podobnym wieku jest moja Angie, ale jej to tak daleko do inspirującej kobiety, że daj pan spokój! Jednak jeśli chciałabyś, to mogę podrzucić ją, albo kogoś innego do relek!
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bianca Rochester-Cho pisze: 16 mar 2024, 23:04
W podobnym wieku jest moja Angie, ale jej to tak daleko do inspirującej kobiety, że daj pan spokój! Jednak jeśli chciałabyś, to mogę podrzucić ją, albo kogoś innego do relek!
i cóż, zapomniałam oznaczyć meghann steinfeld
weterynarz — w lorne bay wildlife sanctuary
32 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Uciekła od agresywnego partnera, by objąć stanowisko weterynarza w sanktuarium w Tingaree i stara się zacząć układać życie w rodzinnym mieście.
Wprawdzie Beacon C. Ballanger nie jest inspirującą kobietą, ale często zagląda do biblioteki, gdzie mogli mieć okazję się poznać :hihi:
ODPOWIEDZ