analityk i doradca finansowy — rcd finances cairns
38 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
"A woman with a voice is a powerful woman. She has the confidence to realize her full potential and will be able to contribute significantly to the improvement of the planet."
Marceline Chemberlein
Marceline podchodząca z Lorne Bay jest analitykiem i doradcą finansowym. Wychowuje samotnie swojego synka i próbuje zrobić wszystko by jej były partner zapłacił za swoje oszustwa.
rea k. chamberlein
starsza siostra.

este chamberlein
młodsza siostra.

IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Właściciel & CEO — RDC Finances Cairns
31 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Po wypadku samochodowym udaje, że stracił pamięć, ponieważ w jego sali pewnego dnia pojawiła się dziewczyna, która udaje, że jest jego narzeczoną. chce sprawdzić o co jej chodzi, więc kontynuuje ten teatrzyk.
Marceline Chamberlein witaj moja pracownico! Pewnie czasem masz dość swojego szefa, ale dobrze nam się współpracuję! Z Reą to oczywiście wiadomo, tak jak sobie ustalałyśmy <3
analityk i doradca finansowy — rcd finances cairns
38 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
"A woman with a voice is a powerful woman. She has the confidence to realize her full potential and will be able to contribute significantly to the improvement of the planet."
Ryder U. Hayes pisze: 09 mar 2024, 14:50
Marceline Chamberlein witaj moja pracownico! Pewnie czasem masz dość swojego szefa, ale dobrze nam się współpracuję! Z Reą to oczywiście wiadomo, tak jak sobie ustalałyśmy <3

Ryder U. Hayes Witam szefie. Musi go mieć dość od czasu do czasu bo przecież nie może zwariować :lol: Rea to wiadomo <3 Ja później wpiszę rodzeństwo do relacji, żeby to ładnie się prezentowało ^^
lekarz internista — Lorne Bay Medical Centre
36 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka, która prawie dwa lata temu zamieniła szpital na miejscową przychodnie. Na co dzień dba o zdrowie mieszkańców Lorne Bay. Jej życie skomplikowało się przez chorobę mamy i problemy z niepłodnością, którą udało jej się zażegnać. Od dziesięciu lat żona Sawyer'a, szczęśliwa i spełniona mężatka.
Marceline Chamberlein, przyszłam po relkę. Jakie chcesz mieć stosunki z młodszą siostrą? Dodatkowo chętnie podrzucę Ci kogoś z mojej gromadki na przyjaciółkę! <3
analityk i doradca finansowy — rcd finances cairns
38 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
"A woman with a voice is a powerful woman. She has the confidence to realize her full potential and will be able to contribute significantly to the improvement of the planet."
Lily Beardsley pisze: 10 mar 2024, 21:13
Marceline Chamberlein, przyszłam po relkę. Jakie chcesz mieć stosunki z młodszą siostrą? Dodatkowo chętnie podrzucę Ci kogoś z mojej gromadki na przyjaciółkę! <3

Heej <3 Myślę, że z siostrą to ona ogólnie ma pozytywne relacje, jednak trzymają się blisko? Pewnie od czasu do czasu do chodzi do spięć, bo jednak nie we wszystkim muszą się zgadzać. Może w przeszłości miały jakiś większy konflikt, z powodu jakieś błahostki? Przyjaciółkę również chętnie przyganę. Któraś potrzebuje jej bardziej od innych? Lily Beardsley
ODPOWIEDZ