lorne bay — lorne bay
23 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Murphy Alderson
Od urodzenia mieszka w Lorne Bay, działa w internecie i lubi rozśmieszać ludzi. Siostra Bookera. Życie ją trochę wymęczyło przez pierwsze lata, ale Aldersonowie stworzyli jej nowy dom i rodzinę. Na dzień dzisiejszy całkiem okej człowiek.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick autora
brak multikont
kelnerka — sushi house
22 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
zrobiła sobie przerwę od studiów i uciekła od nadopiekuńczych rodziców
hej murphy alderson :oops:
i możesz być ulubionym krasnalem, któremu Booker czasami oddaje klucze do swojej chaty, gdy ktoś musi zająć się psami, bo jej aż tak ufa!!!
kelnerka — salsa bar and grill
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I wonder, when you sleep are you ever dreaming of me?
murphy alderson hello <33 wiekowo mam blisko Elenę i myślę, że by się ze sobą dogadały. Mogłyby się znać od czasów szkoły, mogły zaliczyć po drodze jakiś romantyczny epizod i kontynuować to od czasu do czasu jak najdzie je ochota, jeśli chcesz. Jestem otwarta na propozycje :fox:
murarz, tynkarz, tapeciarz — c.w. construction
23 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
wiekowo les i murphy są dosyć zbliżeni do siebie - jeżeli więc szukałabyś może pana z pijackiego ons, który mógł, ale nie musiał skończyć się w sposób klasyczny to chętnie podrzucę swojego pana <3 bo równie dobrze w pewnym momencie murphy mogła powiedzieć coś śmiesznego w swoim stylu, miles to podłapał i zamiast aktywności o wiadomym charakterze po prostu przegadali całą noc? tak o wszystkim i niczym murphy alderson
powitalny kokos
córka marnotrawna
nie ma i na razie nie będzie
lorne bay — lorne bay
23 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
halston marlowe no w karcie już dodałam, że ona u Bookera często przebywa, więc to polizane i zaklepane!! :fox:
elena castellano hejka!! <3 Elena jest sto procent w jej typie, więc jeśli masz ochotę to ja chętnie im dam tutaj coś w stylu fwb właśnie. a mogło się w sumie zacząć po tym jak ta pinda dzidzia Halston wyjechała. miało być jednorazowo a trwa do dziś. pełen luz, razem imprezują i fajnie się bawią.
les middleton o, to w sumie bardzo spoko pomysł!! i całkiem w stylu Murphy, by rozładować atmosferę do zera :lol: chcemy żeby wyszła z tego jakaś kumpelska relacja czy może lecimy na żywioł? ^^
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
kelnerka — salsa bar and grill
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I wonder, when you sleep are you ever dreaming of me?
murphy alderson strata pindy dzidzi, zysk lenny :lol: biorę <33
ODPOWIEDZ