księgarz — Angel Wings
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jak chyba każdy, ja też mam marzenia i ambicje... No, dobra, ambicje nie każdy ma, ale ja mam. Chcę się stąd kiedyś wyrwać, być Kimś, być sławny, śpiewać, tańczyć, skakać i opływać w luksusy. Na razie jednak jestem... w sumie nikim: chłopakiem z marginesu, który wychowywał się w rodzinie zastępczej, bo moich rodziców nie było stać na wychowywanie mnie, a starszemu bratu mnie nie dali, bo ten nie miał odpowiednich środków i warunków do wychowywania dzieciaka. W ten sposób właśnie trafiłem tam, gdzie trafiłem i wychowywałem się z innym chłopakiem, którego przygarnęli ci ludzie, których nazywałem mamą i mamą. To w sumie one były moimi prawdziwymi rodzicami mimo, że miałem kontakt z tymi biologicznymi - ale do tych drugich mówiłem po imieniu, bo nie czułem się z nimi jakoś silnie związany. A te, które mnie przygarnęły, nie były najbogatsze, ale dały mi wszystko, czego potrzebowałem, w tym miłość i opiekę. No i... pieniądze na tranzycję, kiedy już zdecydowałem się powiedzieć, że jestem chłopakiem. Wiedziałem o tym praktycznie od zawsze, ale dopiero kiedy miałem jakieś jedenaście lat, te myśli się skrystalizowały, kiedy zacząłem grzebać po internetach w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, o co w ogóle ze mną chodzi i czy jest ktoś podobny do mnie na świecie. Początkowo myślałem, że może jestem jakiś popieprzony, ale okazało się, że nie: to transpłciowość i jest sporo takich osób, jak ja. Jeszcze chwilę zajęło mi zaakceptowanie tego w sobie i wreszcie wyduszenie mamom, ale gdy wreszcie mi się to udało, a one nie zmiotły mnie z powierzchni Ziemi, to poczułem ogromną ulgę.
Jeszcze długo przed tym, jak zrozumiałem, kim jestem, przedstawiałem się jako Adrian: przy urodzeniu dali mi Adrienne. "Udawałem" chłopaka i kłóciłem się, że chcę na w-fie ćwiczyć z chłopakami (czasem mi się to udawało). Kiedy zacząłem dorastać, zacząłem obwiązywać sobie klatę bandażem (nie róbcie tego w domu, bo to krzywi żebra i kręgosłup), ale na szczęście stosunkowo niedługo zostałem zaprowadzony do seksuologa, który przeprowadził ze mną porządny wywiad i tak zacząłem tranzycję. Zacząłem dorastać jak inne chłopaki.
Rozwijałem też swoje zainteresowania: należałem do kółka teatralnego w szkole, do chóru, tańczyłem i dużo pływałem. Wszędzie było mnie pełno (nadal jest). I ciągle mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wybić, chociaż na razie nie bardzo mnie stać na studia - ale zarabiam sobie na nie, odkładam, ile się da i mam jakąś tam nadzieję, że uda mi się w końcu zostać aktorem albo piosenkarzem. A może zrobię to bez studiów...? Może zgłoszę się do jakiegoś Mam Talent czy innego X-Factora i zrobię karierę...?

- w dowodzie ma już zmienione dane, jest po mastektomii i od kilku lat na testosteronie
- ambicje ma większe, niż możliwości
- sam właściwie nie wie, jakiej jest orientacji seksualnej, ale w zasadzie mu to wisi - był wychowywany w tolerancji i otwartości
- ostatnio dojrzewa do tego, żeby nie kryć się ze swoją transpłciowością, jak to robił przez wszystkie szkolne lata
- jeszcze nie był w żadnym poważnym związku, tylko na razie miewał jakieś szczeniackie miłostki
- w podstawówce brał udział w szkolnych zawodach pływackich (w kategorii dziewczyn), ale kiedy zrozumiał, że nie jest dziewczyną, przestał uczestniczyć w zawodach; do szkoły ponadpodstawowej poszedł już przedstawiając się jako chłopak
- uwielbia surfować; pierwszą deskę dostał od mam, a na kolejne, lepsze, odkłada
- mieszka z przyszywanym bratem, z którym się wychowywał w rodzinie zastępczej
Francis Fowler
11.01.2001
Lorne Bay
Sprzedawca
Angel Wings
Sapphire River
kawaler
Środek transportu
głównie używa komunikacji publicznej, ale ma też rower i stary, zdezelowany motocykl, który próbuje naprawić i niedługo doprowadzi go do stanu używalności - znalazł go w garażu mam i poprosił, by mu go sprezentowały

Związek ze społecznością Aborygenów
-

Najczęściej spotkasz mnie w:
na plaży, w domu, w pracy, w lesie, nad rzeką

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Valery Ivanenko
yosef sadler
jego mamy
starszego brata

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak
Francis Fowler
Ezra Miller
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany