rzuciła studia, bo startuję do zespołu baletowego — dorabia w rodzinnym moonlight bar
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i'm terrified of passive acquiescence, i live in intensity

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG= https://i.pinimg.com/originals/dd/08/af/dd08af3548b0f5c9ebfcd777f28d4b41.jpg][/telimg1]
[tel5]candie
[/tel5][/tel02]
[tel3][telimg2][IMG= https://i.pinimg.com/originals/dd/08/af/dd08af3548b0f5c9ebfcd777f28d4b41.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel0]
sumienny żółwik
nick autora
brak multikont
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
Sawyer
11:37
Cześć młoda! Żyjesz? Jak tam na studiach?
wysłano do candela fitzgerald
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
15:56
hejka, staram się jakoś oddychać!! Powiedzmy.
Niedługo egzaminy, ale mam notatki od kolegi z roku wyżej, wydaje mi się ze przetrwam 🤷🏼‍♀️ a Ty? Jak w pracy? I najważniejsze, co u Lily?
15:57
Sawyer
ciesze sie, że oddychasz, ekipę ratunkową mogę odwołać!
i powodzenia na egzaminach! Na pewno sobie dasz radę, bo wiadomo, że cudze notatki lepsze niż swoje!
W pracy jak zawsze dużo do robienia, więc po staremu! U lily w porządku! Dałem jej psa na rocznice.
Obrazek
poznaj Fantę :D
wysłano do candela fitzgerald
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
15:57
Sawyer
przygotuj go na pogrom! Także zapraszam z Rudym do nas na odwiedziny i na obiad, adres znasz :hihi:
wysłano do candela fitzgerald
kelnerka/barmanka — hungry hearts
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
lemy
18:55
przyjaciółko, masz jakieś plany na wieczór? późny wieczór... jak skończę pracę. w HH dzisiaj się odjebało. zresztą opowiem Ci jak się spotkamy, ok? jeśli mnie kochasz tak mocno jak obiecywałaś, porzuć wszystko co zaplanowałaś ten jeden raz.

buziaki!
wysłano do candela fitzgerald
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
ODPOWIEDZ