lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
kto zagra?
poszukiwania gier
Chciałbyś zagrać coś konkretnego, ale nie masz z kim? A może po prostu poszukujesz nowego towarzysza do wspólnych wątków? Jeśli tak, wypełnij poniższy kod i daj znać innym, że jesteś gotowy na przyjęcie dodatkowych rozgrywek!

Zgłoszenia będą kasowane po 10 dniach.

CODE: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Opis:[/b] txt
[b]Status:[/b] [b][color=#008000]aktualne[/color][/b] / [b][color=#BF0040]nieaktualne[/color][/b] 
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
biolog morski — stacja antarktyczna palmer
30 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Przez większość życia pracował na stacji badawczej na biegunie południowym, przez co jego małżeństwo podupadło. Zgodził się na szaloną wymianę i razem z udawaną żoną wylądował w rodzinnym miasteczku, gdzie remontuje dom odziedziczony po dziadkach.
Imię i nazwisko postaci: Otis Dunham
Opis: bardzo chętnie przygarnę coś na dłużej - jakieś burzliwe rozstanie z czasów licealnych, które teraz, po powrocie Otisa do miasta, rozdrapie stare rany? Na inne opcje również jestem otwarta, ale najchętniej postawiłabym na coś, co nie skończy się po jednej rozgrywce <3
Status: aktualne
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
Imię i nazwisko postaci: Gabe Flemming
Opis: Gabe całkiem niedawno znajdował się na etapie, gdzie musiał spróbować uporządkować swoje życie po rozwodzie, więc chociaż nie w głowie były mu nowe związki, wybrał się pewnie na kilka randek. Teraz jego życie znowu wywróciła się do góry nogami, więc chociaż obiecał, na pewno zapomniał zadzwonić! Szukam pani, z którą mógł spotkać się kilka razy, może nawet wylądowali w łóżku, no i właśnie wtedy jakikolwiek kontakt umarł. Nie wróżę tu raczej szczęśliwego zakończenia, ale może uda nam się zrobić z tego wątek na kilka gier i jakieś ciekawe urozmaicenie <3
Status: aktualne
lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
Imię i nazwisko postaci: Amalia e. Monroe
Opis:
Indonezyjska plaża, na której miałam oddać siebie w ręce Śmierci. A oddałam się w Twoje. Gdy postanowiłam dalej żyć, gdy postanowiłam przekuć ból w przygodę, gdy na chwilę zostałam sama, pojawiłaś się Ty. Miałam się już nigdy nie zakochać, miałam stronić od emocji, bo jedyna, którą kochałam była po drugiej stronie świata. Jednak Ty zaczęłaś pokazywać mi świat na nowo, a ja znów poczułam jak bardzo go łaknę. Nie sądziłam, że jeszcze kiedyś poczuje motyle w brzuchu i, choć odczuwam je jakbym zdradzała tą, która odeszła w zaświaty, to gdzieś z tyłu tli się podekscytowanie.

Gry (gier!!) osadzonej w Indonezji, gdzie Amalia napotka dziewczynę, która może odmienić jej życie!
Kontakt: pw lub dc (lachmaniara)
Status: aktualne
amalia
lachmaniara
Pisarka — Wszędzie, gdzie można akurat pisać
30 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Imię i nazwisko postaci: Annabel Sinclair
Opis: Chętnie przygarnę grę na rozkręcenie Anne, która właśnie przeprowadziła się na kilka miesięcy z Sydney. Wpadła na pomysł swingingu i tak oto znalazła się w obcym mieście z mężem przyjaciółki. Szukam dla niej jakichkolwiek relacji, zapraszam na pw i na pewno coś wymyślimy ;)
Status: aktualne
Hoduje alpaki — zmagając się z kryzysem wieku średniego
41 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Były policjant, obecnie hodowca lam. Wcale nie ma kryzysu wieku średniego, wcale...
Imię i nazwisko postaci: Tate Trembley
Opis: Tate od jakiś 11 lat mieszka w Lorne Bay. Przez kilka lat był policjantem, a od jakiegoś czasu ma hodowlę alpak na farmie w Carnelian land. To dobry chłopiec, choć trochę za dużo przeklina i za dużo pije. Chętnie rozegram jakiś scenariusz z tła fabularnego!
Status: aktualne
aktorka — obecnie bezrobotna
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, która została trochę canellowana w środowisku za romans z żoną jednego ze znanych, australijskich reżyserów i wróciła do rodzinnego miasta nie wiedząc co dalej ze sobą zrobić.
Imię i nazwisko postaci: Mira O'brallaghan
Opis: Oddam Mire do gry lub dwóch! Co, by to mogło być to myślę, że najlepiej wymyślić jak ustalimy sobie jakieś relacje i dopasujemy pomysł do obu postaci <3 Może to być cos na jedną grę, może być na jakiś dłuższy wątek, dogadamy się!
Status: aktualne
powitalny kokos
catlady#7921
joshua - luna - zoey - bruno - eric - benedict - owen - olgierd - cece - caitriona
diakon — kościół
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spoko chłopak, który niedługo będzie zawodowym księdzem.
Imię i nazwisko postaci: Olgierd
Opis: Olgierd jest spoko przyszłym księdzem, który nie do końca jeszcze pogodził się z tym ile wyrzeczeń go czeka, gdy tym księdzem już w stu procentach zostanie. Szukam dla niego jakiś gier, które mogłyby go pociągnąć w jedną lub w drugą stronę, albo w kierunku dobrego księdza, który pomaga innym, albo imprezowicza, który z dziesięcioma przykazaniami ma bardzo mało wspólnego. Nasze postacie mogą się już znać, albo możemy rozegrać ich pierwsze spotkanie od samego początku, zależy jak bardziej będzie pasować do pomysłu! Coś wspólnymi siłami wymyślimy, zapraszam <3
Status: aktualne
powitalny kokos
catlady
joshua - luna - zoey - eric - benedict - owen - bruno - judith - cat - cece
zastępca burmistrza — ratusz
49 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Niespełna pięćdziesięcioletni zastępca burmistrza Lorne Bay, posiadający korzenie aborygeńskie i zafascynowany tamtejszą kulturą. Ostatnio trochę przygaszony, bo zdiagnozowano u niego guza mózgu, ale stara się nie poddawać.
Imię i nazwisko postaci: Kai Mclean
Opis: Kai jest zastępcą burmistrza w Lorne, w miasteczku mieszka od zawsze, ma korzenie aborygeńskie, jest w trakcie separacji z żoną-przyjaciółką (żony nadal szukam! polecam się!), niedawno wykryto u niego guza mózgu, ale wrócił właśnie z sanatorium i czuje się już nieco lepiej, odsunął od siebie myśli samobójcze i jakoś tam próbuje sobie żyć dalej. Przygarnę wszelkie gry i relacje; podrzucę też jako ciekawostkę, że Mclean ma przeszłość pełną imprez, narkotyków i alkoholu, gdzie robił niekoniecznie fajne rzeczy i prawie wpakował się w jakiś gang za młodu, więc możemy iść w tę stronę, a możemy w zupełnie inną. Zapraszam <3
Status: aktualne
była redaktor naczelna the cairns post — bezrobotna
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Arabella's got a '70s head but she's a modern lover, it's an exploration, she's made of outer space and her lips are like the galaxy's edge. And her kiss the colour of a constellation fallin' into place
Opis: Wygrzebałam się w końcu z nadmiaru życiowych obowiązków i z zaległości postowych, wychodząc na prostą. Trochę gier zostało zakończonych, więc przyszłam uzupełnić luki w tabelce. Mam do sprzedania po grze na pięciu moich postaciach, więc zapraszam. Poniżej skrótowe informacje na ich temat i luźno nakreślone kierunki gier, ale zapraszam na pw albo disco (poprostupatka), bo możemy zawsze ustalić coś innego, żeby pasowało jednej i drugiej stronie!

romeine h. simmons : to wolna, artystyczna dusza, która specjalizuje się w podejmowaniu lekkomyślnych decyzji i działaniu pod wpływem chwili, uczuć i emocji. Ogarnięcie życiowe nie jest jej mocną stroną, ale dotyczy to głównie jej własnego bałaganu — dla przyjaciół potrafi się wysilić. Jest dobrym kompanem na imprezy, ale ze względu na jej miłość do sztuki można iść z nią też bez wstydu na wystawę i liczyć na bardzo głębokie interpretacje oglądanych dzieł. Świetnie sprawdzi się jako towarzystwo w rozmaitych szaleństwach: od spontanicznych wyjazdów, po organizowanie wymyślonych na poczekaniu wydarzeń czy po prostu artystycznych działaniach (publicznych i nie). Jej głównym zajęciem jest tworzenie (fabuła i rysunek) własnego komiksu, ale nadal dodatkowo oferuje usługi malarskie — specjalizuje się w aktach, więc jeśli komuś marzy się portret bez ubrań, to na pewno się w tym sprawdzi.
Status: aktualne

darcy g. mortensen : gość do tańca i różańca, który należy raczej do tych porządnych typów, którzy starają się innych zawsze traktować z odpowiednim szacunkiem i nie odwalać przykrego szajsu. Oczywiście nie zawsze mu się udaje, ale podobno chęci też są ważne. Tworzy gry, być może w Twoim simsowym ogródku stoi jego krasnal ogrodowy, a może byłeś dzięki niemu zabijać jakieś potwory. Chętnie przyjmę dla niego jakiś niezobowiązujący romans o krótszym lub nieco dłuższym terminie przydatności, ale nie pogardzę też luźnymi relacjami kumpelskimi czy jakimiś przypadkowymi spotkaniami (ale preferuję cel konkretniejszy niż po prostu pogaduszki przy piwie z kimś nowym).
Status: aktualne

marcello f. reddington : dla równowagi z tym wyżej, Marcy jest raczej typem małomównego gbura, który izoluje się od ludzi i ma niewielu w swoim życiu osób, z którymi jest blisko. Mimo to ktoś tam w takim gronie na pewno jest, a że jego bff się wykruszyła z forum, to chętnie znajdę kogoś na to miejsce — płeć tutaj tak właściwie obojętna. Poza tym w grę jak najbardziej wchodzą przypadkowe spotkania (pewnie mniej przyjemne) czy jakieś problemy sąsiedzkie. Jest szefem kuchni w restauracji w port douglas, więc coś opartego na zawodowych kwestiach również możemy sobie wymyślić.
Status: nieaktualne

Helene A. Calderwood : znacie ten typ kobiety w średnim wieku, która samą swoją obecnością sprawia, że ludzie nieco się spinają i nie wiedzą, jak się zachować, a ona nawet nie musi nic mówić? To trochę właśnie Hela. Jest wyniosła i bardzo zdystansowana, przez co wręcz przesadnie sztywna, a to wszystko kontrastuje dość mocno z jej wrodzoną ciekawością (a może wręcz wścibskością) i podejściem do życia na totalnej wyjebce, co u niej dominuje od czasu, gdy uznała, że nie ma już nic do stracenia. Co jest jej zdaniem całkiem uzasadnione, skoro straciła córkę, odcięła się od rodziców, a jej mąż siedzi w więzieniu. Z racji iż szanowny małżonek był dość rozpoznawalną personą ze świata prawniczo-politycznego, to i w wszyscy w miasteczku wiedzą, że Helene to żona (nadal, chociaż działa w kierunku zmiany tego) pedofila. Jeśli komuś potrzeba złośliwej sąsiadki albo innego nieprzyjemnego przypadkowego spotkania, to Hela będzie dobrym wyborem. Poza tym jest po odwyku, o czym nikt za bardzo nie wie i szuka dobrego prawnika, żeby pozbyć się statusu żonatej do pary z obrączką, którą wyrzuciła już dawno.
Status: nieaktualne

joaquim w. monaghan : ten w przeciwieństwie do Heli wcale nie próbuje pozbyć się obrączki (chociaż jego żona pewnie mogłaby powiedzieć coś innego), ale stoi mocno w kropce, bo nie ma pojęcia, jak poukładać swoje życie. Złośliwi twierdzą, że przechodzi kryzys wieku średniego, on raczej skłania się ku zwykłemu kryzysowi egzystencjalnemu, niezależnemu od wieku, spowodowanemu raczej wypaleniem zawodowym. Bez względu na nazewnictwo na pewno przyda mu się jakiś dobry kumpel — czy to w ramach nieco świeższej relacji (Joey jest w Lorne od ponad pół roku znowu, wcześniej mieszkał przez lata w Londynie), czy mającej swoje początki lata temu. Dobry kompan na drinka albo pięć, wyjście na ryby czy jakąś wyprawę w dzicz, żeby oderwać głowę, uparty sąsiad i gość, który w razie potrzeby naprawi Ci auto albo sprzęt rtv/agd, bo ani jedno, ani drugie nie ma przed nim tajemnic.
Status: aktualne
powitalny kokos
patka
brak multikont
ODPOWIEDZ