żałobniczka / instruktorka boksu — The Last Goodbye / LB Gym
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
you are too nostalgic, you want memory to secure you, console you

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/18e3c4edc965532596ffd95a02e3133f/e248a85e3d0ba138-ac/s1280x1920/6ab842ccf5656c6813ff514317f0132e2ecb8d1a.jpg][/telimg1]
[tel5]Morgan
[/tel5][/tel02][tel8]21:37
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/18e3c4edc965532596ffd95a02e3133f/e248a85e3d0ba138-ac/s1280x1920/6ab842ccf5656c6813ff514317f0132e2ecb8d1a.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]21:37[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]

CODE: Zaznacz cały

[tele2]21:37
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/18e3c4edc965532596ffd95a02e3133f/e248a85e3d0ba138-ac/s1280x1920/6ab842ccf5656c6813ff514317f0132e2ecb8d1a.jpg][/telimg1]
[tel10]Nazwa użytkownika
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]21:37[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Perth
Nie masz czasem ochoty wsiąść w samolot i uciec jak najdalej stąd? A potem przypomina Ci się, ze nie masz pieniędzy? Yep, to właśnie ja.
wysłano do morgan adler
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
Perth
Dobra, wygrałaś :lol: .
Chociaż czasem sobie myślę, że wujek pisarz na pewno ma gdzieś schowaną grubą kasę. Ale chyba nie będę mu próbował udowodnić, że jego parszywa opinia o mnie jest prawdziwa. Starzy ludzie i ich problemy...
wysłano do morgan adler
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
Perth
A czy tak naprawdę istnieją jeszcze dobrzy ludzie?
Daleko mu do bycia dobrym człowiekiem. Opowiem Ci jak już się spotkamy.
A poziom materialny oceniam na podstawie faktów. Swego czasu było o nim nawet głośno.
wysłano do morgan adler
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
Perth
No właśnie powinniśmy się spotkać. Kawa? Śniadanie? Kino jakieś?
Towarzystwa to on z pewnością szuka... Fuj. :| A Ty co? Szukasz starego sponsora? Nie ma opcji i już Ci oświadczam, że Cię nigdy do tego domu nie zaproszę. Jeszcze mu się spodobasz jak Cię zobaczy.
wysłano do morgan adler
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
Perth
Tak! Sam chciałem to zaproponować. :lol: Ale najpierw jakieś piwo przed seansem, bo wydaje mi się, że inaczej to arcydzieło sztuki nam nie wejdzie. :lol: Kiedy chcesz iść?
Przestań, Adler. :| Znajdź sobie kogoś w swoim wieku, kto lubi biedne typiary z lichą piersią.
wysłano do morgan adler
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
Perth
No to brzmi po prostu bosko, prawda? Idziemy w ciemno, nawet jeśli będzie to paździerz, a zakładam, że może być. :lol:
Jeśli to nie zadziała, to za dziesięć lat się hajtniemy i w ten sposób staniesz się moją utrzymanką. Czyli będzie po prostu biedną żoną biednego aktora. Odpowiada Ci taki stan? ;>
wysłano do morgan adler
kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
Cześć, to ja Bruno.
Człowiek, nie pies, to byłoby dziwne, gdyby pisał do Ciebie pies.
Teraz pewnie żałujesz, ze to jednak nie pies. To byłoby super.
Anyway! Sorry, że nie dzwonię, ale jestem w pracy, to pomyślałem, że się odezwę i podziękuję za ten makaron. Dobry był.
Hał, hał.
morgan adler
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
Bruno
21:37
Kurde, to nie wyszedł mi ten żart.
21:37
Chciałem w sumie zapytać, czy może chciałabyś ze mną gdzieś wyjść? Po naszej rozmowie pomyślałem, że może warto wrócić do starych hobby i potrzebuje partnerki.
wysłano do morgan adler
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
Bruno
21:37
Super! Cieszę się.
21:37
Nie powiem Ci, to niespodzianka, ale obiecuje, że nic obrzydliwego. Jestem dżentelmenem
wysłano do morgan adler
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
Tak jakby ukrywa się przed światem — sprzedając w antykwariacie
31 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Angie
17:23
Wesołych Świąt, kochana! Dużo zdrowia, szczęścia i pieniędzy, niech Ci facet nago tańczy :lol:
Mikołaj to jest jednak.... eh, zostawił coś dla ciebie pod moim drzewkiem! Jeśli nie spędzasz czasu z bliskimi, to wpadnij do mnie, mam eggnog!
wysłano do morgan adler
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
Perth
Chcesz się przejść? Ze mną i psem?
wysłano do morgan adler
ODPOWIEDZ