malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Nazwa użytkownika
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Celia
02:15
już dawno nie mam hamaka
chociaż może powinnam poczynić takie inwestycje


Julia Crane-Hale
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
16:12
Nate
Skoro nie mam innego wyjścia...
Cóż... Dziś spalę go z kimś innym skoro będziesz nieobecna, a szkoda... Mogę znać chociaż powód dla którego muszę szukać zastępstwo?


Julia Crane-Hale
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
17:00
Nate
Raczej Ty nie lubisz wyzwań i rzucasz rakietą zamiast odbić piłeczkę
Ludzie są obrzydliwi


Julia Crane-Hale
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
18:57
Nate
Mówię co widzę, a szkoda, że tak się dzieje, bo miałem Ciebie za bardziej waleczną.
W świetle czego? Twoje rychłego rozwodu?
To nie wyzwanie, a zaproszenie... Jednak przypominam, że wzięłaś wolne z pracy, by spotkać się z prawnikiem, więc może wpierw zajmij się przyjemnościami, a potem obowiązkami? ;>


Julia Crane-Hale
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
18:20
Nie zgadniesz w kogo się teraz bawię.
I to z nastolatkiem (:



Julia Crane-Hale
dzielny krokodyl
Sara Smith
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
18:30
Daje korki!
Mogę powiedzieć... witaj w klubie?



Julia Crane-Hale
dzielny krokodyl
Sara Smith
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
18:45
Dałam się namówić bo mam DOBRE SERCE. I muszę przyznać, że ta dzisiejsza młodzież jest zbyt przystojna i wyrośnięta ...
Co powiedział prawnik? Złożyłaś pozew ?



Julia Crane-Hale
dzielny krokodyl
Sara Smith
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
18:50
Ten od samochodu nie ma problemów z chemią. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem ;> w sumie nie ma problemów z niczym.
Czyli... detektyw?



Julia Crane-Hale
dzielny krokodyl
Sara Smith
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
19:00
Julia. Nie uwierzysz ale my nie rozmawialiśmy o tym jaki jest status 'tego czegoś'
Pytanie czy jemu było niedobrze gdy Cię zdradzał : /



Julia Crane-Hale
dzielny krokodyl
Sara Smith
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
19:14
Od kiedy faceci lubią niewygodne rozmowy i pytania. Proszę Cię... to młody facet przed 30.
Skoro masz tyle wątpliwości to pogadaj z nim szczerze i jeśli go nadal kochasz - wybacz. Nie wiem co więcej mogę powiedzieć, doradzić...



Julia Crane-Hale
dzielny krokodyl
Sara Smith
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
19:40
Myślę, że się wykorzystujemy wzajemnie i dobrze nam z tym <3
A Tobie szczerze współczuje. Wiesz jakie jest moje podejście... rozwiodłam się dwa razy i jest mi z tym dobrze.



Julia Crane-Hale
dzielny krokodyl
Sara Smith
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
18:57
Nate
Nie mnie oceniać kto jak wypełnia swoją rolę w życiu
Akurat nie o taką walkę mi chodziło, ale popieram to podejście
Niańczenie nie jest moją ulubioną formą rozrywki, tym bardziej, gdy ktoś świadomie podejmuje tak durne decyzje, ale może sama przemówisz sobie do rozsądku, gdy ponownie zaznasz luksusów wynikających z bycia singelką ;>


Julia Crane-Hale
ODPOWIEDZ
cron