mechanik, ogarnie ci też rupiecie — bo ma za domem złomowisko
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
ja zawsze ponad - mnie nie przekonasz
twoja culpa, jeśli ze mną tańczy Twoja żona
imie
nazwisko
w trakcie
1. txt - txt
2. txt - txt
zakończone
1. txt - txt
2. txt - txt
kukabura
the boy next door
mechanik, ogarnie ci też rupiecie — bo ma za domem złomowisko
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
ja zawsze ponad - mnie nie przekonasz
twoja culpa, jeśli ze mną tańczy Twoja żona
#1
Amos & Leannie
złomowisko hayworthów

Skłamałby, gdyby powiedział, że mu to odpowiada, a przez to mam na myśli... cokolwiek było między nim a Leanne. Dzisiaj. Ale kłamać potrafił jak nikt, bez zająknięcia, nic więc dziwnego, że wszyscy wokół zdawali się wierzyć w to, że jak przystało na dwoje dorosłych już ludzi, zapomnieli o przeszłości — zarówno tej dobrej jak i złej. Zwłaszcza tej złej. Nie sposób inaczej wytłumaczyć tego, że dziś zachowują się jak.... jak dobrzy znajomi, których nigdy nic nie łączyło. Absolutnie nic.

TRWA
kukabura
the boy next door
mechanik, ogarnie ci też rupiecie — bo ma za domem złomowisko
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
ja zawsze ponad - mnie nie przekonasz
twoja culpa, jeśli ze mną tańczy Twoja żona
#2
Amos & Anastasia
dom rodzinny hayworthów

Śmierć ojca była nagła i niespodziewana, ale nawet jeśli byłoby inaczej, nic nie mogło przygotować ich na to, co miało przyjść później — matka przez kolejne tygodnie, nakrywając do stołu, stawiała talerz na miejscu, w którym zawsze siadał ojciec. Amos zauważył to dopiero, gdy któregoś dnia w końcu przyszedł na obiad i nie mógł przestać zastanawiać się, ile razy zdarzyło jej się to wcześniej. Nic wtedy nie powiedział, podobnie jak nie zrobił tego jego brat czy siostra, i wszyscy zjedli obiad przy stole nakrytym dla pięciu osób.

TRWA
kukabura
the boy next door
mechanik, ogarnie ci też rupiecie — bo ma za domem złomowisko
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
ja zawsze ponad - mnie nie przekonasz
twoja culpa, jeśli ze mną tańczy Twoja żona
#3
Amos & Kit
boisko do rugby

Wbrew powszechnie panującej opinii, Hayworth nie był idiotą. Doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że szczenięce lata, gdy wydawało im się, że mają więcej praw niż obowiązków, już dawno minęły! Choć mógł sprawiać odwrotne wrażenie… Dorosłość przyszła szybciej niż by sobie tego życzył, dokładnie chwili, gdy dotarło do niego, że przyszłość, którą żył przez ostatnia lata nigdy nie nadejdzie.


TRWA
kukabura
the boy next door
ODPOWIEDZ