Strona 1 z 1

spacer po mieście

: 01 lut 2023, 18:43
Bunyip
spacer po miasteczku
zabawa fabularna
Po krótkiej przerwie związanej ze świętami przedstawiamy kolejny etap miejskiej zabawy. Zgodnie z waszą decyzją czwarty rozdział dedykowany jest Tingaree <3
Która dzielnica rozpocznie kolejny miesiąc? Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej ankiecie i zdecydowaniu o kontynuacji eventu :hihihi:

Ankieta trwa siedem dni i udział w niej mogą brać tylko aktywni użytkownicy. Głos oddać można wyłącznie raz, z dowolnego multikonta.

Tutaj odnajdziesz wyjaśnienie zabawy "spacer po mieście".

Zadania możesz realizować w sposób dowolny - od ciebie zależy to, czy wykonasz je wszystkie, czy tylko jedno z nich. Zadania są punktowane, a ich maksymalna liczba możliwa do zdobycia w każdym miesiącu wynosi 10.

WAŻNE! Punkty za realizację każdego z trzech zadań można odebrać wyłącznie raz, bez względu na ilość multikont biorących udział w zabawie.


By ujednolicić działanie kuponu punktowego, informujemy także, że od teraz odbieranie nagród za jego pomocą przebiegać będzie według poniższej rozpiski:

1. Punkty można wymienić na formowe kupony i nagrody opisane w tym temacie.
2. Koszt nagrody/kuponu wygląda następująco:
- z pierwszej puli: 1 pkt,
- z drugiej puli: 2 pkt,
- z trzeciej puli: 3 pkt,
- z czwartej puli: 4 pkt.
3. Wymiana punktów na nagrody/kupony jest jednorazowa - nie można wykorzystać części punktów i z pozostałych skorzystać w przyszłości - najlepiej przy realizacji wykorzystać wszystkie zdobyte w zabawie punkty.
4. Nagrody/kupony na które wymieniacie punkty mogą się powtarzać, przykładowo osoba z 8 pkt może wymienić je na 2 kupony multikonta.
5. Nagrody/kupony uzyskane na drodze wymiany punktów podlegają regulaminowi i zasadom panującym na forum.
6. W razie jakichkolwiek pytań związanych z kuponami punktowymi - prosimy o kontakt drogą prywatną na konto lorne bay
7. Kupon ma dożywotnią wartość, a podczas jego realizacji w temacie odbioru nagród, w należy go podlinkować w polu "realizacja zadania".


Punkty przyznawane są co miesiąc i nie mogą być łączone z kolejnymi rozdziałami.

Uwaga! Jeśli dwukrotnie nie wykonasz powierzonych ci przez Mistrza Gry zadań, utracisz możliwość dalszego udziału w zabawie.