Stoi za ladą, a w wolnych chwilach uczy surfingu — w Surf Shop
25 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Nigdy nie poznał swoich biologicznych rodziców, bo za dzieciaka został przekazany do rodziny zastępczej z której i tak uciekł. Poza tym jest marzycielem. Buduje własną rakietę, aby polecieć na księżyc oraz szuka skarbu, bo przecież za coś trzeba będzie ją wybudować.
Drogie Panie, TYLKO NIE DURNYCH WIZJI :lol: kiedyś znajdziemy skarb Aborygenów <3

britta rothwell Patrizia Tribbiani
powitalny kokos
CJ
darnell, miles, liam
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
britta rothwell cooper routledge nie ma to jak wspierające kumpelki :lol: jakbyście chcieli zagrać to dawajcie znać! <3
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
29 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
prowadzi zajęcia jogi i marzy o otworzeniu własnego studia, a w tym celu musi przekonać rodziców, że jest poważna i zna zasady biznesu
Patrizia Tribbiani zerknęłam sobie teraz na opis patrycji i pomyślałam, że ona totalnie powinna znać się z leif ingham :lol: oboje 1. są biedni 2. ale mentalnie bogaci 3. polują na okazje, można powiedzieć :lol:
widzę potencjał na bff; a skoro oboje mieszkają w przyczepach, pati mogłaby jako jedyna (wśród leifowych znajomych) wiedzieć, że no kieszeni złotem napełnionych to on nie ma, a co najwyżej jest złotousty
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Lourdes serrano pisze: 11 kwie 2024, 10:58
Patrizia Tribbiani zerknęłam sobie teraz na opis patrycji i pomyślałam, że ona totalnie powinna znać się z leif ingham :lol: oboje 1. są biedni 2. ale mentalnie bogaci 3. polują na okazje, można powiedzieć :lol:
widzę potencjał na bff; a skoro oboje mieszkają w przyczepach, pati mogłaby jako jedyna (wśród leifowych znajomych) wiedzieć, że no kieszeni złotem napełnionych to on nie ma, a co najwyżej jest złotousty
Ooo super!! Przyda jej się taka przyjaźń z facetem, w którym nie będzie widziała przede wszystkim możliwości na bogate ustatkowanie się XD I faktycznie mieszkanie w przyczepach mogło ich jeszcze bardziej zbliżyć, zwłaszcza że pewnie Leif jako jeden z nielicznych widział Pati bez makijazu, w który nie zdążyła wskoczyć zaraz po przebudzeniu :lol:
ODPOWIEDZ