radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas Winfield

The road so far


W tym miejscu możesz opisać, co ogólnie wydarzyło się w życiu postaci, odkąd powstała na forum - np. wspomnieć o największych zmianach i najważniejszych momentach w jej forumowej historii.

CODE: Zaznacz cały

[gra1][gra1l][gra1nm]Z KIM[/gra1nm]
[gra1msc][url=LINK]GDZIE[/url][/gra1msc]
[gra1op][i][size=85]OPIS[/size][/i] [/gra1op]
[/gra1l][/gra1]
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Philomena Salberg
Cairns Cemetery
Dość regularnie odwiedzał swojego przyjaciela w miejscu jego pochówku. Doglądał grobu, starał się dbać o porządek w najbliższym otoczeniu, usuwał chwasty, zapalał świeczki, zamontował tam nawet niewielką ławeczkę, by móc chociaż na chwilkę przysiąść i "pogadać" z kumplem. Dziś również miał taki zamiar, ale już z daleka dostrzegł sylwetkę kobiety krzątającej się w pobliżu płyty.
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
luke winfield
u Luke'a
Prawdopodobnie powinien się teraz przeżegnać i wezwać jakiegoś egzorcystę, bo miał wrażenie, że przez mieszkanie brata przetoczył się jakiś demon. Wiele widział już w swoim życiu, wiele razy miał okazję przekonać się o tym, że Luke potrafi wprowadzić ogromny chaos, ale czegoś takiego chyba się nie spodziewał. No i jego wygląd...
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Philomena Salberg
cairns botanic gardens
- Nie chcę zanudzać cię szczegółami. Ostatecznie i tak się rozstaliśmy, a ja zacząłem pracę w ratuszu w Lorne Bay. Jestem tam radcą prawnym.
Trochę pozmieniało się w jego życiu przez te trzy lata. Czy były to zmiany na lepsze? Nie miał pojęcia. Póki co wciąż jeszcze próbował odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale nawet ona nie sprawi, że mężczyzna tak szybko zapomni o tym, kim był i co go ukształtowało.
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Philomena Salberg
u niej
Thomas nigdy nie należał do osób, które rzucają słowa na wiatr. Kiedy obiecał Philomenie, że pomoże jej w porządkowaniu rzeczy należących do jej zmarłego brata, a jego przyjaciela z jednostki, to właśnie to zamierzał zrobić. To własnie dlatego z samego rana podjechał autem pod farmę należącą do Salbergów.
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Cami O'brallaghan
moonlight bar
- Ale... Ja chyba nie chcę - odparł wyraźnie zaskoczony i chyba nieco wystraszony. No bo jak? Tu męski wieczór, piwko, tłusty burger, meczyk, a tam jakaś laska, która chciała już nie jednego, ale trzy drinki! Aż zapaliła mu się w głowie czerwona lampka ostrzegawcza. On już dobrze wiedział, jak to się skończy. Zgodzi się, a dziewczyna wybierze najdroższą pozycję z całej karty. O nie nie. Nie po to w końcu zaczął zarabiać, żeby wydawać pieniądze na obce kobiety!
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Casey Zeimer
moonlight bar
- Mów tak dalej, gówniarzu, a będziesz siedział sobie sam, w dodatku przy tamtym stoliku - wskazał na najgorsze miejsce gdzieś z boku. Na pewno nie dociera do niego żadna obsługa, więc Casey będzie musiał pić wodę z wazonu z kwiatkami stojącego na blacie. Wiadomo, oczywiście żartował, bo zaraz już się uśmiechał i również poklepał go po plecach na znak, że wcale nie zamierzał się gniewać. Przeciwnie. Zamierzał po prostu dobrze się dziś bawić, wypić piwo, zjeść coś dobrego i pogadać sobie jak facet z facetem.
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Philomena Salberg
Mareeba RSL Sub-Branch
- Liczę na to, że wrócimy jeszcze dziś popołudniu i po drodze nie będzie żadnych niespodzianek, ale na wszelki wypadek spakowałem trochę wody i kilka batonów Tim Tam. Można dostać od nich cukrzycy, ale już kilka razy ratowały mi drogę w czasie podróży.
Najlepsze był na kaca, jednak dziś Thomas nie planował go mieć. Póki co otworzył drzwi Philomenie, a potem sam wsiał do auta i powoli ruszył. Ku przygodzie!
ODPOWIEDZ