właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
leon
halo dzieciaki
jakiś facet zostawił mi wiadomość, że jest zainteresowany barem
Gwen Fitzgerald Jamie Fitzgerald coraline fitzgerald kayleigh fitzgerald lowrenn fitzgerald
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
współwłaścicielka baru — moonlight
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
od urodzenia w lorne bay, jedna z wielu pociech świętej pamięci fitzgeraldów i do niedawna jedyna głównodowodząca barem moonlight; była studentka weterynarii z ambicjami zduszonymi w zarodku
powitalny kokos
lenia
brak multikont
Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
Jamie
Jak to jest zainteresowny barem?
Chce go kupić?
Ktoś z nas w ogóle chce go sprzedać?


leon fitzgerald Gwen Fitzgerald coraline fitzgerald kayleigh fitzgerald lowrenn fitzgerald
ambitny krab
nick
brak multikont
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen
Ile daje?
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
leon
dlaczego by nie? sprawdzałyście ostatnio nasze księgi rachunkowe? pieprzone shadow kradnie nam klientów
ale nie wiem skąd koleś wziął mój numer, z nikim nie rozmawiałem
nie zostawił żadnych konkretów, ale może po prostu się z nim spotkajmy i zobaczmy, co ma do zaoferowania :idk:
Gwen Fitzgerald Jamie Fitzgerald coraline fitzgerald kayleigh fitzgerald lowrenn fitzgerald
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
właścicielka sklepu, rzemieślniczka, projektantka — midival charm
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
miała zostać lekarzem, ale porwały ją targi renesansowe, więc teraz szyje średniowieczne kiecki dla księżniczek i przyozdabia tiary!
ren
niech spada
to jak dom rodzinny, nie sprzedaje się i tyle. Rodziny królewskie nigdy nie pozbywają się zamków, co najwyżej redukują służbę i zmieniają wystroje. Zawsze działało.
tingaree
-
-
współwłaścicielka baru — moonlight
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
od urodzenia w lorne bay, jedna z wielu pociech świętej pamięci fitzgeraldów i do niedawna jedyna głównodowodząca barem moonlight; była studentka weterynarii z ambicjami zduszonymi w zarodku
cora
rozumiem, że każdy chce zarobić, ale ja po prostu tego nie widzę
może wy macie swoje zajęcia poza barem, ale to jest wszystko co mam i czym zajmowałam sie przez ostatnie osiem lat, dlatego decyzja o sprzedaży nie jest dla mnie tak łatwa i na pewno nie podejmę jej przez telefon
możemy jak już się spotkać i o tym pogadać? Bo wyobraź sobie Leonie, że wiem jak wyglądają nasze księgi, a mimo to nie umiem tak lekko podjąć takiej decyzji nawet jeżeli mówimy tylko o rozważeniu tej propozycji
Gwen Fitzgerald Jamie Fitzgerald coraline fitzgerald kayleigh fitzgerald lowrenn fitzgerald leon fitzgerald
powitalny kokos
lenia
brak multikont
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen
Dla mnie też nie jest to łatwe. Kocham to miejsce tak samo, jak wy i też nie podejmę decyzji przez telefon, ale dobrze będzie przynajmniej wiedzieć, o jakiej kwocie w ogóle rozmawiamy

leon fitzgerald Jamie Fitzgerald lowrenn fitzgerald coraline fitzgerald
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
leon
wiem, że pozbycie się baru jest głupie, ale z drugiej strony chcecie zajmować się nim do końca życia?
mi to serio nie przeszkadza, bo i tak poza nim niczego nie mam, ale dzięki tym pieniądzom mogłybyście wyrwać się z tej dziury, spełnić jakieś swoje marzenia, wiecie co mam na myśli
po prostu o tym pomyślcie
ale faktycznie chyba najlepiej byłoby się spotkać
Jamie, Ren?
Gwen Fitzgerald Jamie Fitzgerald coraline fitzgerald kayleigh fitzgerald lowrenn fitzgerald
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
właścicielka sklepu, rzemieślniczka, projektantka — midival charm
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
miała zostać lekarzem, ale porwały ją targi renesansowe, więc teraz szyje średniowieczne kiecki dla księżniczek i przyozdabia tiary!
ren
Bo tylko to się liczy? Kwota? Jak wycenić wspomnienia, spędzone w nim chwile i w ogóle? Możemy się spotkać, ale jak dla mnie tylko po to, żeby to wyśmiać, bo to naprawdę głupie. Nikomu nie zależy na zakupie czegoś, co nie jest opłacalne. Albo zniszczy to miejsce, albo jesteśmy wciąż super ważnym graczem w tej grze.
Leon komu jak komu, ale mi możesz uwierzyć, szczęście nie jest w kasie na koncie, ani tym bardziej tam, gdzie trawa wydaje się bardziej zielona..... a to, co powinno dać nam szczęście, wcale nam go nie da.
tingaree
-
-
Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
Jamie
Wyrwac z tej dziury i spełnić marzenia?
Chyba musisz się pogodzić z tym, że twoje siostry są nieudacznikami. Ja na pewno jestem.
i ten bar to jedyne, co mam. Sprzedaż nie wchodzi w grę.


leon fitzgerald Gwen Fitzgerald coraline fitzgerald kayleigh fitzgerald lowrenn fitzgerald
ambitny krab
nick
brak multikont
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen
Spotkajmy się w barze i pogadajmy na spokojnie.
Nawet jeśli nie o sprzedaży i kasie, to kondycji Moonlight, naszych planach i jakiejś wizji na przyszłość, bo chyba i tak przed tym nie uciekniemy.
Macie czas dziś wieczorem?
kayleigh fitzgerald lowrenn fitzgerald coraline fitzgerald Jamie Fitzgerald leon fitzgerald
ODPOWIEDZ