dowódca eskardy — raaf
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
żona nie chce mieć z nim nic wspólnego, przyjaciółka zginęła w wypadku, a kariera wisi na włosku ze względu na stan jego zdrowia, przez co pomału chyba zaczyna (wariować) wierzyć w karmę
lornel hirsch harlowe
dowódca eskadry w raaf ⋅ mąż farrah, która już nie chce go znać ⋅ odesłany do lorne ze względu na stan zdrowia po wypadku lotniczym, w którym zginęła jego przyjaciółka (z którą miał romans)
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
lunatyk
rezydentka interny — cairns hospital
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
lorry harlowe cześć :excited: Wiadomo, że India i Lorry się kochają, na dodatek dzieli ich tylko pięć lat różnicy, więc mimo, że w dzieciństwie India pewnie kradła mu czasem zabawki, to z czasem mogli zacząć się dogadywać <33 Teraz więc się wspierają, a India na pewno co chwila go bada, aby upewnić się, że wszystko z nim w porządku :lol:
powitalny kokos
nick
looking for a mind at work — frogs restaurant
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Salagadoola mechicka boola
Bibbidi-bobbidi-boo
Put them together and what have you got
Bibbidi-bobbidi-boo
lorry harlowe
Trochę szanuję to, że masz nazwisko po żonie, a trochę podejrzewam, że to wcale nie z feminizmu i miłości tylko dlatego, że się nie chcesz do nas przyznawać :hm:
powitalny kokos
mechaniczny toster
dowódca eskardy — raaf
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
żona nie chce mieć z nim nic wspólnego, przyjaciółka zginęła w wypadku, a kariera wisi na włosku ze względu na stan jego zdrowia, przez co pomału chyba zaczyna (wariować) wierzyć w karmę
india hirsch podejrzewam, że jest jedyną osobą, której daje się badać bez krzyku, że JEST ZDROWY I NIC MU NIE TRZEBA :lol: jeśli chcesz, to India może być tą, która go zmusi do wizyty i odkryje, że odrobinę nakłamał, że po wypadku już wszystko z nim okej! :hihihi:

Tiana Hirsch jak coś to ma dwa! Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że nie chciałam długiego nicku, mam nadzieję, że to kupisz i mnie kochasz i tak :lol:
powitalny kokos
lunatyk
looking for a mind at work — frogs restaurant
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Salagadoola mechicka boola
Bibbidi-bobbidi-boo
Put them together and what have you got
Bibbidi-bobbidi-boo
lorry harlowe no dobrze, powiedzmy że wieżę, ale tylko dlatego że wolę tą wersję :lol:
I spokojnie, Tiana dla zasady (bo mama kazała!) kocha całe rodzeństwo! Pytanie czy Lorry ją kocha bo mu na pewno (możliwe, że celowo, nawet nie będę kłamać) robiła za dzieciaka obciach przy kolegach.
Ale tak dla równowagi - plus Tiany jako siostry jest taki, że nie dała sobie złamać serca przez cały high school, także Lorry nie musiał nikogo dla niej bić jako duży starszy brat :lol:
powitalny kokos
mechaniczny toster
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Wpadam, żeby pozostawić po sobie ślad, aczkolwiek trochę wątpię, że Shiva z Lorrym mają jakiś super kontakt. On miał już 14 lat jak Ventress pojawiła się w jego rodzinie a nim ona wyrosła, Lorry już pognał do szkoły lotniczej, więc niewiele o sobie wiedzą. Mogą nawet traktować trochę jak obcych. W sumie Shiva nie jest nawet adoptowana, więc to takie obce dziecko plączące się po domu Hirschów.
Gdybyś jednak chciała, żeby kiedyś młodsza siostra zwaliła się na głowę przez jakiś bzdurny powód, jak kłótnia z matką albo pierwsze upicie się do upadłego, to śmiało pisz!
lorry harlowe
dowódca eskardy — raaf
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
żona nie chce mieć z nim nic wspólnego, przyjaciółka zginęła w wypadku, a kariera wisi na włosku ze względu na stan jego zdrowia, przez co pomału chyba zaczyna (wariować) wierzyć w karmę
Tiana Hirsch oj no słuchaj... to może jej jakoś ten obciach wybaczył, skoro była taką bezproblemową siostrą i nie musiał dla niej nikogo bić :roll: generalnie myślę, że teraz trzymają sztamę, chociaż jest pewnie dla niej starym dziadkiem trochę!

Shiva Ventress właściwie to cię trochę zaskoczę, bo z tego co widzę, to Shiva pracuje u żony Lorry'ego, którą on ostatnio zdradził! farrah d. harlowe musiałaby nam dać znać co ona na to, ale mam wrażenie, że to nam trochę ciekawie namiesza :hihihi: a co do nich samych, to pewnie większość kontaktu mieliby właśnie za sprawą kawiarni, ale poza tym to przez jego ciągłe wyjazdy pewnie dotychczas nie było tak wiele okazji, by się jakoś zżyli, co oczywiście możemy zmienić na fabule <3
powitalny kokos
lunatyk
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
O kurczaczki! Nie zauważyłam a uważam się za ogarniętego człowieka. :roll:
W takim razie czuje, że Shiva przez jego zdradę ma przechlapane w robocie, chociaż zarzeka się, że przecież nie wiążą ją więzy krwi z Lorry'm i ona nic do tego nie ma. Szkoda roboty, prawda? Ale nie obraże się, jak farrah d. harlowe jednak utrudnia jej pracę i wymaga nie wiadomo czego. :hihi:

W takim wypadku, jak najbardziej mogli nieco zżyć się w kawiarni, ale to wciąż była słaba relacja. Nie tylko przez wyjazdy Lorry'ego, ale też dlatego, że Shiva nadal nie uważa się za członka rodziny. Docenia, że Hirschowie ją wychowali, ale nie lubi wciskać się w relacje między nich ani narzucać siebie jako "siostry", którą przecież nie jest itp.

Zobaczymy, co na to jeszcze powie żoneczka lorry harlowe
studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
Dzień dobry drogi lorry harlowe! Oczywiście, zapraszam do wąteczku w restauracji B)
A co do relki, Phoenix musi mieć do Lorry'ego ogromny szacunek. Nie jest łatwo wytrzymać w takim babińcu, szczególnie już po tragedii jaką przeżyli i załamaniem relacji z ojcem. Jak nigdy dotąd potrzebują teraz wzajemnego wsparcia w rodzinie i chociaż Phoenix wie, że Lorry na zawsze będzie ich fundacją, to czasami sama nie może się przemóc w pytaniu kto jak nie ona będzie się martwił o samego Lorry'ego <3
mistyczny poszukiwacz
iza
ODPOWIEDZ