Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/f1e692aa80ac6bbb8b54c7a19e13746b/80ab0a66d6b64e3d-f3/s250x400/71ba0195f98e901442a461c4915f43351c7f1a74.jpg][/telimg1]
[tel5]Harden
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/f1e692aa80ac6bbb8b54c7a19e13746b/80ab0a66d6b64e3d-f3/s250x400/71ba0195f98e901442a461c4915f43351c7f1a74.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Pomaga ojcu prowadzić winiarnie — Passing Clouds Winery
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Podjęła decyzje o wyjeździe i powrocie na studia, jednak przez chorobę matki wraca do miasta i u boku ojca prowadzi rodzinną winiarnie, która zepsuła jej całe dzieciństwo. Próbuje szczęścia z Hardenem ale boi się rozczarowania.
Donnie
11:21 AM
Cześć Harden. Przykro mi ale postanowiłam pójść nieco inną ścieżką. Wracam na studia.
To dość spontaniczna decyzja i wiedz, że nie planowałam tego gdy negocjowałam z tobą warunki zatrudnienia. Postaram się podejść jutro i wszystko podpisze.


Harden E. Caulfield
Pomaga ojcu prowadzić winiarnie — Passing Clouds Winery
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Podjęła decyzje o wyjeździe i powrocie na studia, jednak przez chorobę matki wraca do miasta i u boku ojca prowadzi rodzinną winiarnie, która zepsuła jej całe dzieciństwo. Próbuje szczęścia z Hardenem ale boi się rozczarowania.
Donnie
11:21 AM
Dzięki, dla mnie to także było miłe doświadczenie.
Nie, Harden. Nic z tych rzeczy. Jeśli chcesz, wręczę ci je osobiście i nie będziesz musiał dopatrywać się w tym drugiego dna.


Harden E. Caulfield
Pomaga ojcu prowadzić winiarnie — Passing Clouds Winery
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Podjęła decyzje o wyjeździe i powrocie na studia, jednak przez chorobę matki wraca do miasta i u boku ojca prowadzi rodzinną winiarnie, która zepsuła jej całe dzieciństwo. Próbuje szczęścia z Hardenem ale boi się rozczarowania.
Donnie
11:21 AM
Dobrze, będę.
Nie uniosę się bo wcale nie godzę się na towarzyskie spotkania. Podpiszę dokumenty i to wszystko. Mam następnego dnia masę spraw do załatwienia w związku z wyjazdem.


Harden E. Caulfield
Pomaga ojcu prowadzić winiarnie — Passing Clouds Winery
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Podjęła decyzje o wyjeździe i powrocie na studia, jednak przez chorobę matki wraca do miasta i u boku ojca prowadzi rodzinną winiarnie, która zepsuła jej całe dzieciństwo. Próbuje szczęścia z Hardenem ale boi się rozczarowania.
Donnie
11:21 AM
Uważasz, że mój samorozwój to twoja kara? Chce jedynie skończyć to co zaczęłam, Harden.
TO NIE RANDKA.
PS. Frezje.


Harden E. Caulfield
bosman, okazjonalnie skipper/instruktor żeglarstwa — port, Sapphire River
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Na pierwszy rzut oka szczęśliwy człowiek. Szarmancki, czarujący, zabawny, chętny do pomocy w porcie i otwarty na rozrywki, jakie przynosi mu życie. Pozornie. Dopiero powoli przeszedł etap załamania i gniewu po śmierci żony i lasuje się gdzieś na etapie godzenia się z rzeczywistością.
12:23
Cam
praca wybucha mi w rękach
jesteś w Rudd's?

Harden E. Caulfield
powitalny kokos
Cam
bosman, okazjonalnie skipper/instruktor żeglarstwa — port, Sapphire River
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Na pierwszy rzut oka szczęśliwy człowiek. Szarmancki, czarujący, zabawny, chętny do pomocy w porcie i otwarty na rozrywki, jakie przynosi mu życie. Pozornie. Dopiero powoli przeszedł etap załamania i gniewu po śmierci żony i lasuje się gdzieś na etapie godzenia się z rzeczywistością.
Cam
lekarkę, jak mam wybór
ok, chodź na główny dok, gdzie cumuje "Yellow Bird". Za 1h?

Harden E. Caulfield
powitalny kokos
Cam
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022! Jednocześnie informujemy, że Twoje zgłoszenie do udziału w loterii zostało zaakceptowane.
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.
Harden E. Caulfield
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Informujemy, że głosowanie na Miss Galionu 2022 zostało zakończone, a zwyciężczyni ogłoszona.
Rozlosowano również nagrody w Wielkiej Loterii Miejskiej.
Wszystkie informacje zawarte zostały po tym linkiem.
Dziękujemy za udział w zabawie i do usłyszenia!
Harden E. Caulfield
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Miło nam poinformować, że w związku z finałem konkursu Miss Galionu 2022 oraz rozstrzygnięciem Wielkiej Loterii Miejskiej numer Twojego telefonu okazał się zwycięski! Twoja nagroda to:
6. Miesięczny karnet do The deep retreat & deep yoga studio wraz z dwoma indywidualnymi lekcjami.
Termin realizacji: do 31.12.2022.

Gratulujemy!
Harden E. Caulfield
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
barmanka — Rudd's Pub
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Barmanuje w Rudd's i uczy się samodzielności.
1 minute ago
George Faulkner
Nie czuję się zbyt dobrze. Chyba potrzebuję zastrzyku z penis-yliny.
O MÓJ BOŻE
PRZEPRRASZAM
TO CHYBA JAKIŚ WIRUS
Harden E. Caulfield
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Harden, Harden, mój aniele
uczuć w sercu moim wiele.
Na widok twój miękną kolana
i miłością jestem zlana cała.
Testosteron, feromony,
nie mam nic dla swej obrony.
Randka w ciemno, randka w jasno,
przy tobie wszystkie gwiazdy gasną.
Prosta jest historia ta:
nikt nie pokocha cię tak mocno, jak ja!
Harden E. Caulfield
ODPOWIEDZ