Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Harden Caulfield
Większość życia spędził w Lorne Bay (jedynie przez półtora roku mieszkał w Sydney, gdzie studiował ekonomię). Jest właścicielem n a j l e p s z e g o pubu w okolicy. A w zasadzie jest nim bank, w którym Harden ma potężny kredyt. Z reguły pozytywny i śmiały, choć epizod walki z nowotworem trochę przygasił jego temperament.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


Obrazek
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Witam pięknie Harden E. Caulfield :welcome:
Powiązań z pracy nie będziemy miały żadnych, chociaż Pearl na pewno kiedyś u Ciebie piła, bo gdzie w Lorne tego nie robiła? :lol: Ale generalnie nie wiem, czy któraś z moich postaci by Ci do czegoś pasowała, a jak nie, to możesz sobie po prostu którąś wybrać, a ja też postaram się pomyśleć wtedy nad czymś konkretniejszym <3
weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
pracuje w porcie — w Sapphire River
31 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę namieszał, narobił hazardowych długów i zniknął. Kilka lat temu został uznany za zmarłego. Nikogo nie wyprowadził z błędu. Teraz wraca do miasta. Ciekawe, jak zniosą to jego bliscy, zwłaszcza ojciec i żona.
Nieprawda, najlepszy jest Moonlight i moja Gwen Fitzgerald na pewno starała się go przekonać, że ma rację. Raz po dobroci, raz na niego krzycząc, generalnie postawiłabym na to, że przez naprawdę krótką chwilę była tu mini rywalizacja. Ona teraz ma swój własny biznes, więc takie sprzeczki juz nie są dla niej. No i są w tym samym wieku, więc pewnie i tak znają się ze szkoły :jupi:
A i Josha podrzucę na jakiegoś kumple z młodych lat, bo on dopiero będzie wracał z zaświatów :spider:
Harden E. Caulfield
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
W takim razie koniecznie chcę pearl campbell! Po pierwsze jest przepiękna, więc mogła liczyć na darmowe drinki, po drugie Harden na pewno jest doskonałym słuchaczem, dużo ludzi do niego przychodzi napić się piwa i obejrzeć mecz, więc takiej śledczej dziennikarce mógłby się przydać ^^

Gem Fernwell, to jak to było z tymi walizkami?
PS: Zostawiłaś u mnie czerwoną szpilką z prawej stopy i czarną z lewej, wiesz?

Gwen Fitzgerald, ugh! Ja tutaj wyczuwam ostrą konkurencję. Harden z pewnością nie odpuszczał i podtykał jej pod nos swoje popisowe drinki, żeby mu wreszcie przyznała rację. Może mieć do niej jakiś ukryty uraz z młodości, może razem do szkoły chodzili i Gwen nie przyjęła jego zaproszenia na tańce, co mu złamało serce. W każdym razie teraz niech trzymają sztamę, trochę się z siebie śmieją, robią sobie na złość, ale ogólnie się lubią, bo po co mieć w ludziach wrogów?

Joshua Martin, o pan zza grobu, ciekawe. Doceniam pomysłowych ludzi. Harden mógł być nawet na niego zły, że Josh go nie poprosił o pomoc przy tym całym umieraniu - pewnie by wyszło skuteczniej z jego wsparciem (żarcik, he he). Ale spoko, jak wróci to dostanie rabat w barze!
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Uuuuuu, no jak może liczyć na darmowego drinka, to już na google maps dałaby mu pięć gwiazdek :lol: Ale faktycznie mogłaby też przychodzić zdobyć jakieś informacje, bo ona lubi węszyć. Nie jest wybitna w tym co robi i jej rodzina powtarza, że powinna dać sobie spokój, a osoby postronne wierzą, że w końcu wyląduje w rowie, ale no... nie zraża się i chętnie będzie podpytywać o to, czego Harden się dowiedział, więc jak najbardziej mi to pasuje <3
Harden E. Caulfield
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Hejka! Ja przychodzę z Inej, która u niego pracuje! Nie jest może pracownikiem roku, ale jest tak kjut, że ciężko by było ją zwolnić! Mogę też Ci podrzucić Jan, z którą mógł się poznać gdzieś w Sydney, jak tan studiował, bo ona tam mieszkała i do Lorne przyjechała kilka miesięcy temu xD

Harden E. Caulfield
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
Harden E. Caulfield pisze: 22 kwie 2022, 22:48
Gem Fernwell, to jak to było z tymi walizkami?
PS: Zostawiłaś u mnie czerwoną szpilką z prawej stopy i czarną z lewej, wiesz?
walizki zostały wystawione za drzwi NIESŁUSZNIE :crying: a butów nie wywalaj, one niczym nie zawiniły :shy:
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
pearl campbell, więc dogadane! Piwo z śledczą zawsze spoko :hihi:

Inej Marlowe, na pewno w pubie potrzebna jest prawa ręka szefa i ktoś zaufany. Chcesz być zaufana? :hm: Tylko Hardenowi głowy przypadkiem nie odstrzel!
A Jan jest śliczna, uwielbiam jej buzię *.* Mogli mieć jakiś romans w Sydney, choć ona wtedy była pewnie młodziutka... Mogła go podrywać w barze na fałszywy dowód :lol:

Gem Fernwell, pfff, słusznie, słusznie. Zdrada to zdrada! </3
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Harden E. Caulfield chcesz się ziomkować? 8)
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Chcę się ziomkować! Tylko nie wykorzystuj za bardzo tego, że możesz mieć darmowy alkohol w barze, ok? :hm: :lol:
remi blackwell
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Harden E. Caulfield pisze: 09 cze 2022, 16:22
Chcę się ziomkować! Tylko nie wykorzystuj za bardzo tego, że możesz mieć darmowy alkohol w barze, ok? :hm: :lol:
remi blackwell
Tym się nie musisz martwić, on zawsze za siebie zapłaci i nawet Hardenowi postawi, w końcu biznesy przyjaciół tym bardziej trzeba wspierać, żeby nie upadły! I to super, jak będziesz chciała grać to wołaj na pw 8) I jak ktoś jeszcze z mojej bandy Ci wpadł w oko do jakiejś relacji to też wołaj :fox:
ODPOWIEDZ