Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
Lista postaci: Casper Brooks
Długość nieobecności: do piąteczku
Powód: No co ja Wam mówić mam, zarąbałam się robotą jak żuk gnojarz w oborniku :( ale ogarnę do końca tygodnia, może nawet uda się chwilę szybciej, ale wolę ostrzec

Nieobecność do 03/06 uznana i dodana do spisu.
ambitny krab
Misia
Pomaga ojcu prowadzić winiarnie — Passing Clouds Winery
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Podjęła decyzje o wyjeździe i powrocie na studia, jednak przez chorobę matki wraca do miasta i u boku ojca prowadzi rodzinną winiarnie, która zepsuła jej całe dzieciństwo. Próbuje szczęścia z Hardenem ale boi się rozczarowania.
Lista postaci: donalda beardsley , Nicholas Winslow , elspeth buckley , dale bergman
Długość nieobecności: maks
Powód: choróbsko i remont

Nieobecności uznane i dodane do spisu.
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
Lista postaci: geordan balmont, françois baudelaire, terence burkhart, achilles cosgrove, finneas barrington
Długość nieobecności: od dzisiaj do 15 czerwca
Powód: zaliczenia, spontaniczne wakajki, przeziębienie w komplecie, generalnie wielki chaos, ale pisać coś tam po drodze i tak będę

Nieobecności uznane i dodane do spisu.
Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
Lista postaci: Jo King Freddie Prescott Harry J. Parker
Długość nieobecności: maks
Powód: Urwanie głowy w pracy, dużo nerwów, zero wolnego czasu :((

Nieobecność dla Freddie Prescott uznana i dodana do spisu.
Nieobecność dla postaci Jo King i Harry J. Parker nieuznana, minął regulaminowy czas na napisanie posta fabularnego.
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Lista postaci: Otis Goldsworthy, Archer Brooks, Zig Lipinski
Długość nieobecności: maks
Powód: podupadłam na zdrowiu, muszę się wykurować

Nieobecności uznane i dodane do spisu.
towarzyska meduza
.
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Lista postaci: Nathaniel Hawthorne, Jasper Ainsworth, jonathan wainwright, remigius soriente
Długość nieobecności: Maks!
Powód: Biorę ślub i przygotowania zabierają mi naprawdę wiele czasu. Wpadnę czasem coś napisać, ale do 25/06 (i chwilę po nim) będę raczej wpadać rzadko.


Nieobecność uznana i dodana do spisu.
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Lista postaci: Sameen Galanis + joel dewitt + Matthew Comstock (jego nie oznaczam, bo i tak nie wejdzie, ale żeby było, że to moja postać :tear: )
Długość nieobecności: od 6.06 do 15.06
Powód: To taka nieobecność asekuracyjna. Lecę jutro na urlop i będę wolniej odpisywać, ale będę odpisywać. Chcę po prostu żebyście wiedzieli czemu jestem opóźniona :tear:

Eve Paxton scarlet callaway Ephraim Burnett darby maclerie Luna Dashwood

Nieobecność uznana na Sameen i Joelu.
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Lista postaci: leonie turner
Długość nieobecności: 10.06
Powód:

Nieobecność uznana i dodana do spisu.
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Lista postaci: Audrey Bree Clark, Hyde O. Terrell
Długość nieobecności: 10.06
Powód: Praca mnie zjadła </3

Nieobecność uznana i dodana do spisu.
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
zrobi ci bukiecik — fleuriste
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Była niewysoka, nieśmiała, niepozorna i nierozmowna, jakby obawiała się być po prostu jakakolwiek.
Lista postaci: Lyra Raynott, Eden Goldwirth
Długość nieobecności: maks, czyli do 22.06
Powód: mam nadzieję, że uda mi się coś wrzucić w międzyczasie, ale nie mogę nic obiecać

Uznane.
sumienny żółwik
Ola
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Lista postaci: Zoya Henderson Inej Marlowe Luna Dashwood Gin Blackwell James Diamini
Długość nieobecności: maks
Powód: nie mam za bardzo weny ostatnio, więc tak asekuracyjnie, ale myślę, że jakieś posty będą się pojawiać tak czy inaczej

Uznano.
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Lista postaci: Raine Barlowe Ryder Fitzgerald Ryan Hillbury
Długość nieobecności: 23/06
Powód: asekuracyjnie, moze wroce wczesniej

Nieobecność uznana i dodana do spisu.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
Zablokowany