striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/4fcfe42b727815e39968f3544d13f004/7e97e931c69db3ea-ec/s400x600/cf3bbaa70dc69c73d5626b75fc31f59260626036.pnj][/telimg1]
[tel5]Blair
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/4fcfe42b727815e39968f3544d13f004/7e97e931c69db3ea-ec/s400x600/cf3bbaa70dc69c73d5626b75fc31f59260626036.pnj][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
Siema, rudzielcu. Chyba mamy do pogadania.
Mam nadzieję, że skumałaś kropkę nienawiści na końcu :P
Nie no, a tak serio to jesteś u siebie na chacie? Mógłbym wpaść za jakieś pół godziny. Albo w jakiekolwiek inne miejsce, whatever

Blair Emerson
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:32
Kurwa, to nie wizyta księdza po kolędzie :lol: :lol:
Luz dzieciaku, mieszkam z generatorem chaosu, więc nie takie rzeczy widziałem
Mieszkasz na tych bagnach taa? Rzuć numerem domu. "Domu" :v

Blair Emerson
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:38
Spoko, to w takim razie możesz mi też zrobić obiad, tylko taki jadalny ok
Ja pierdolę, powinni te bagna wysadzić w pizdu, bo to tylko syf, kiła i mogiła
Sorry, to nic osobistego, po prostu nie lubię tych okolic :lol:
Dobra gówniaro, to jestem za godzinę
Blair Emerson
stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Harps
Cześć Blair! Super, że dajesz znać, mam nadzieję że dobrze się czujesz? I nikt nie wszedł Ci do chatki? Nie zamknęłam Cię na noc, bo byś nie miała jak wyjść D:
Daj spokój! Cieszę się że mogłam Ci pomóc :oops: Kazdy na bank by tak zrobił na moim miejscu

Blair Emerson
aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
Eleonore
1:09
No jasne, że tak!
I serio zrobiłabyś to dla mnie?
Dzięki wielkie Blair <3


Blair Emerson
przyjazna koala
arisu._.
aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
Eleonore
1:33
a ja jestem zajebiście szczęśliwa, że o mnie pomyślałaś <3
kay, nie ma żadnego problemu. Zgadamy się jeszcze


Blair Emerson
przyjazna koala
arisu._.
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Coś odjebała? :lol:
Dobra, idę
Blair Emerson
ODPOWIEDZ