właściciel/instruktor tenisa — freshwater tennis club
39 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
po półtorej dekady w finansach porzucił pracę ze względów zdrowotnych i uczy dzieciaki gry w tenisa w swoim klubie
stanley earnshaw
Był analitykiem finansowym, ale po zawale to rzucił i szefuje na kortach tenisowych, gdzie też uczy grać. Były mąż Dawn. Fajny gość, co tu dużo pisać!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
dick van dyke
rezydentka — oddział neurochirurgii
28 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
powitalny kokos
nie#5225
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Moja Charlotte Hargreeves jest w podobnym wieku, więc podrzucam :hihihi: Dam ci też Thomas Winfield na jakiegoś znajomka od piwa :beer:
Stanley Earnshaw
wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hejka Stanley Earnshaw <33
Mam niestety młodsze postacie, ale chętnie bym kogoś podrzuciła. W tenisa mogłaby grać moja Lisbeth Westbrook w sumie, bo jest sportowcem, ale jest też dość osobliwą osobą i w sumie ma trochę problemów w życiu i... Uwaga ma je bo jest związana z dużo starszym mężczyzna od siebie, co jest analogiczne do małżeństwa Stana, więc może mogłaby czasem u niego w klubie się chować przed problemami i może by się dogadali, skoro on ma podobne życiowe doświadczenia? Oglądam eurowizja, więc jak to nie brzmi logicznie z to wybacz :lol:
No i jak chcesz, to śmiało też częstuj się moimi innymi postaciami <33
ambitny krab
Lilka
właściciel/instruktor tenisa — freshwater tennis club
39 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
po półtorej dekady w finansach porzucił pracę ze względów zdrowotnych i uczy dzieciaki gry w tenisa w swoim klubie
dawn beardsley :doc:

Gwen Fitzgerald z Charlotte wyczuwam większą sztamę, choć musisz się liczyć, że pewnie prosił by zerkała tam na jego żonę jakiś czas temu, żeby wiedział, jak się będzie przepracowywała i w ogóle. Ten typ tak ma! :lol: A z Thomasem pewnie przed zawałem widywał się regularnie, a teraz może kombinować i przekładać, bo mu słabo na samą myśl o tym opowiadaniu jak to leżał w szpitalu i odpowiadaniu na pytania, czy nie umiera :roll:

Desideria Wakefield myślę, że Lisbeth ma potencjał się z nim dogadać - chętnie posłuchałby jak taka relacja wygląda z jej perspektywy, zwłaszcza, że to ona jest tą młodszą i zwłaszcza, że jemu z żoną ostatecznie no nie wyszło. Jako para przynajmniej :hihi: Różnica wieku spora, ale on uczy głównie dzieciaki i młodych, więc mają szansę się znać i zapoznać lepiej. A tak poza tym, to Laurissa jest całkiem "wiekowa" wśród twoich pań, więc może coś tutaj też? Tylko nie wiem, czy by się z nim dogadała, to daj mi znać :ok:
powitalny kokos
dick van dyke
ODPOWIEDZ