striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
Blair Emerson
Mieszka w Lorne od trzech tygodni, wróży z kart, rozbiera się w Shadow i pije gdzie popadnie, a przy tym posiada niebywały talent do pakowania się w kłopoty.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
hejka Blair Emerson, wpadam z Ryderem i Raine! Co prawda z Shadow się znać nie mogą, ale są w podobnym wieku, Raine mieszka w tej samej dzielnicy, Ryder stoi za barem w Moonlight, a ja mam ultra niekreatywny poranek, ale jak mnie na coś naprowadzisz, to może mi się coś uda wymyślić :hihi:
ryder fitzgerald
nata#9784
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Blair Emerson, a ja podrzucam Presley, z którą mogły poznać się na jakiejś imprezie, bo czemu nie. A jak chciałbyś zabrnąć w coś bardziej i głębiej, to Preski nie trzeba jakoś szczególnie namawiać :lol:
towarzyska meduza
.
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Hello little ruda sis Blair Emerson <33 <33 co jedno to gorsze w rodzince :lol: czekam na pierwszą grę, can't wait!
Mogę Ci też podrzucić Harper Callaway bo wiek podobny, z tym że dziewczyny są z totalnie skrajnych światów :lol: Więc widziałabym tutaj może coś takiego, że Harps napotka w jakimś randomowym miejscu pijaną w sztok Blair, zaniepokoi ją jej sam i to że np jest sama i będzie próbowała ją ewakuować do domu? Bo to dobre dziewczę jest!
striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
Ryder Fitzgerald skoro Ryder stoi za barem to na pewno mieli okazję się spotkać - może w ogóle był jedną z pierwszych osób, które Blair tu poznała? Po przeprowadzce mogła sobie przyjść na popijawę właśnie do Moonlight a nie do Shadow, żeby nie robić przypału w nowej pracy - Ryder jej polewał, ona mu opowiadała jakieś pierdoły, finalnie siedziała tam dopóki nie skończył zmiany a potem mogła go wyciągnąć na jakiś dalszy melanż, i teraz się tak mogą regularnie bujać nocami po jakichś dziwnych miejscach :lol: i Ryder może ją kiedyś nauczyć jeździć na desce, o! A z Raine może jakaś sąsiedzka pomoc, na początek? Nie wiem, Blair się lubi zapuszczać łódką w okolice bagien, więc może pewnego razu gdzieś tam ugrzęzła a jej wybawieniem okazała się właśnie Raine? :hihihi: Ofc, o ile miałaby jakiś powód żeby w ogóle się na tych bagnach znaleźć XD

Presley Prescott wpadło mi do głowy coś takiego - obie spędzają sobie wieczór w tym samym klubie, nagle Blair randomowo podbija do Preski i pyta jej, czy nie poudaje przez chwilę jej dziewczyny, żeby pomóc jej zniechęcić jakiegoś natrętnego typa. Po odegraniu małego show mogłyby stwierdzić, że w sumie to czemu miałyby nie spędzić reszty wieczoru razem, a potem mogłyby się spotkać kiedy Blair byłaby trochę bardziej trzeźwa i zobaczymy jak nam się to na fabule potoczy ^^

Luke Winfield big bro <3 o tak, oni są idealnie dobranym rodzeństwem - świat będzie płonął! :devil: A pomysł z Harper biorę w całości i koniecznie chcę to kiedyś zagrać! Już widzę, jak pijana Blair próbuje jej wytłumaczyć gdzie mieszka, chociaż jest w takim stanie, że tak naprawdę sama nie ma pojęcia :lol:
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Blair Emerson pisze: 14 kwie 2022, 01:36

Presley Prescott wpadło mi do głowy coś takiego - obie spędzają sobie wieczór w tym samym klubie, nagle Blair randomowo podbija do Preski i pyta jej, czy nie poudaje przez chwilę jej dziewczyny, żeby pomóc jej zniechęcić jakiegoś natrętnego typa. Po odegraniu małego show mogłyby stwierdzić, że w sumie to czemu miałyby nie spędzić reszty wieczoru razem, a potem mogłyby się spotkać kiedy Blair byłaby trochę bardziej trzeźwa i zobaczymy jak nam się to na fabule potoczy ^^
Blair Emerson, no i fajnie, idę w to! Obie mają silne charaktery, przez co pewnie będą się tylko wzajemnie nakręcać i to pod różnymi względami :hell: w ogóle myślę, że mogłaby wyjść z tego ciekawa relacja ^^ dlatego jak masz ochotę coś rozegrać, wal jak w dym i jedziemy z tym!
towarzyska meduza
.
striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
Presley Prescott pisze: 14 kwie 2022, 09:48
Blair Emerson, no i fajnie, idę w to! Obie mają silne charaktery, przez co pewnie będą się tylko wzajemnie nakręcać i to pod różnymi względami :hell: w ogóle myślę, że mogłaby wyjść z tego ciekawa relacja ^^ dlatego jak masz ochotę coś rozegrać, wal jak w dym i jedziemy z tym!
Fantastycznie, w takim razie po pracy odezwę się po wątek <3
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Blair Emerson pisze: 14 kwie 2022, 01:36
Luke Winfield big bro <3 o tak, oni są idealnie dobranym rodzeństwem - świat będzie płonął! :devil: A pomysł z Harper biorę w całości i koniecznie chcę to kiedyś zagrać! Już widzę, jak pijana Blair próbuje jej wytłumaczyć gdzie mieszka, chociaż jest w takim stanie, że tak naprawdę sama nie ma pojęcia :lol:
Hehe perfekt! Odezwę się na pewno z Harper za jakiś czas, jak mi się trochę z gier zejdzie <3
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Podrzucam Diane, bo chyba powinnam :oops: :hihi: :lol:
Wiadomo, że dziewczyny znają się z pracy i wychodzi na to, że znają się też przez Luke'a :hihihi:
Blair Emerson
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Ode mnie możesz przygarnąć kogo tylko chcesz <3
Ale żeby nie było, że tak całkiem na krzywy ryj to przede wszystkim polecam Jeddę, bo jednak myślę, że one charakterne najlepiej się dogadają. No i Percy'ego na funfelkę, chociaż sporo ma tych kumpelek ostatnio.

No i to:
Spoiler
Obrazek
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Blair Emerson pisze: 14 kwie 2022, 01:36
Ryder Fitzgerald skoro Ryder stoi za barem to na pewno mieli okazję się spotkać - może w ogóle był jedną z pierwszych osób, które Blair tu poznała? Po przeprowadzce mogła sobie przyjść na popijawę właśnie do Moonlight a nie do Shadow, żeby nie robić przypału w nowej pracy - Ryder jej polewał, ona mu opowiadała jakieś pierdoły, finalnie siedziała tam dopóki nie skończył zmiany a potem mogła go wyciągnąć na jakiś dalszy melanż, i teraz się tak mogą regularnie bujać nocami po jakichś dziwnych miejscach :lol: i Ryder może ją kiedyś nauczyć jeździć na desce, o! A z Raine może jakaś sąsiedzka pomoc, na początek? Nie wiem, Blair się lubi zapuszczać łódką w okolice bagien, więc może pewnego razu gdzieś tam ugrzęzła a jej wybawieniem okazała się właśnie Raine? :hihihi: Ofc, o ile miałaby jakiś powód żeby w ogóle się na tych bagnach znaleźć XD
Ryder jest bardziej palący niż pijący, ale do szlajania się pierwszy! I deska to coś, czym chciałby pewnie wszystkich zarazić, więc jestem baardzo za :ryder:
Raine też jest szlajająca się, do tego pakująca w kłopoty dziwne i dziwniejsze, więc jakbyś chciała zagrać bagnistą przygodę to dawaj znać :frog:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
kucharz — beach restaurant lorne bay
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
miał być dziennikarzem, a został kucharzem, potrafi też poskładać z części samochody, ale z własnym życiem i sercem mu to nie wychodzi
chcę trochę namieszać w życiu Sama i powiedzmy, że gdzieś na siebie wpadli lub widział jak tańczy, bo koledzy zabrali go do klubu i o mały włos nie zszedł na zawał, bo Blair jest podobna do jego zmarłej dziewczyny i dopiero po fakcie zorientował się, że się pomylił, a poza tym Samuel ma słabość do rudych także zapraszam na PW w calu obgadania dalszych szczegółów, jeśli podoba się pomysł <333 Blair Emerson
powitalny kokos
benek#6510
ODPOWIEDZ