aktorka — Eclipse Pictures
31 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Leah Corowa
Wychowała się w Lorne Bay, Aborygenka, po liceum wyjechała w świat (Sydney) i wróciła już jako powoli rozpoznawalna aktorka. Trochę ponad osiem miesięcy temu Remigius Soriente złamał jej serce, więc wyjechała, a teraz wraca, bo zbliżają się nagrywki do filmu, w którym w końcu zagra główną rolę. Generalnie to fajna dziewczyna, tylko może stara się o wszystko w tym życiu trochę za bardzo, przez co poza pracą jakoś brakuje jej takich prawdziwych pasji. Ale kwiaty lubi i kino, i jogę. Kuzynka Pete Corowa.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
ejmi
student, przewodnik wycieczek — Kuranda Visitor Centre
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Chłopak z Tingaree. Student kultoroznawstwa, którego bardzo fascynuje sztuka aborygeńska. Oprowadza wycieczki po Kurandzie, więc z nim na pewno nie zgubisz się w lesie.
Jestem twoim największym fanem, pamiętaj <3
A z reszty moich to Olivia Westbrook gdzieś tam pewnie się przewinie, ale nie wiem, czy już i w jakim stopniu :hm: Pewnie nie znają się jeszcze od tej strony, ale mogą znać się z innej, żeby wyszły komplikacje, hehe :haha:
A Gwen Fitzgerald mam zbliżoną wiekowo, niech znają się ze szkoły. Może raz czy dwa reprezentowała ją w sądzie jeszcze przed wypadkiem? Nie stawiałabym na morderstwa ani inne, wiadomo, ale może wytwórnia jej nie zapłaciła, więc Leah wzięła adwokata, którego znała od dawna? :hihi:
Leumeah Corowa
powitalny kokos
młody Corowa
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Hejka Leumeah Corowa <3

Podrzucam Ci moich Panów ;>
Z Remkiem wiadomo; będzie niezręcznie, nieprzyjemnie, klaustrofobicznie i dramatycznie :lol:
A z Joną to wielkie lofffffeeeeeee *.* psiapsi i te sprawy, tylko musimy jakąś nową story wymyśleć, aczkolwiek motyw ze skalą chciałabym zachować <3 Leah kocha sport, więc mogli się poznać gdzieś na siłowni, może chodzili do jednego trenera na boks, czy coś i tak jakoś się poznali? A może coś się Leah stało jak Jona był jeszcze młodym lekarzem i nie wiem akurat miał staż w szpitalu do którego trafiła?
I oczywiście jak masz ochotę na jakiegoś innego dżentelmena z mojej kolekcji to bierz śmiało ;>
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka Leumeah Corowa
My się nie będziemy lubić ;>
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
cześć, nie mamy relacji, więc przychodzę tak nieśmiało, ale bardzo bym chciała, żeby Dick mógł się zachwycać Leah całkiem platonicznie i znać jej filmy (do czego się nie przyznaje, bo to babskie kino!) Leumeah Corowa
aktorka — Eclipse Pictures
31 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Pete Corowa oczywiście! <33 Jesteś też pewnie moim głównym łącznikiem z rodziną i z Tingaree, podszeptuj tam czasem coś dobrego o mnie moim rodzicom *.*

Co do Olivia Westbrook - chyba dopiero się przewinie, bo też ciężko mi niestety znaleźć u nich jakiś punkt zaczepienia z przeszłości :hm: Ale jak coś wpadnie mi do głowy, to będę się odzywać! <3

Uuu, a pomysł z Gwen Fitzgerald mi się bardzo podoba! W szkole mogły się nawet przyjaźnić - nie jakoś super blisko, ale wystarczająco, by utrzymać mniej lub bardziej sporadyczny kontakt, kiedy Leah wyjechała do Sydney tuż po ukończeniu liceum. Może Gwen była jedną z tych niewielu osób w otoczeniu Leumeah, które wspierały ją w tej decyzji co do wyjazdu, mimo że nie miała zielonego pojęcia, co chce tam robić? I tak, jak najbardziej na swojej drodze mogła się zaangażować w jakiś sketchy projekt, za który nie chcieli jej potem zapłacić, więc zgłosiła się do zaufanej Gwen <3 Po śmierci Charliego kontakt mógł im osłabnąć mocno, bo jednak Gwen miała za dużo na głowie spraw i smutków, a teraz mogłyby chcieć to nadrobić <33

remigius soriente tak właśnie </3

Z jonathan wainwright musieliby się chyba poznać jak już Leah zaczęła być bardziej rozpoznawalna, kilka lat temu, bo wcześniej siedziała w Sydney. I mogło rzeczywiście zacząć się od poznania się na siłowni - może Leah nabawiła się podczas ćwiczeń jakiegoś drobnego urazu, Jona będąc obok jej pomógł. I tu też mogła mieć początek skala - on poważnie zapytał o poziom bólu, ona odpowiedziała i odbiła piłeczkę, z uśmiechem pytając o ocenę w skali 1-10 jej przypadku czy coś innego lekko pod flirt wpadającego? To by było jeszcze przed Remkiem, więc mógł wpaść jej trochę w oko, tym bardziej, że może nie rozpoznał w niej wtedy nikogo nawet odrobinę sławnego. No ale z czasem, jak zaczęli się częściej widywać na siłowni, więcej rozmawiać itd. relacja powoli wyewoluowała w przyjaźń <3 a skala pozostała jakby ich specjalnym sposobem komunikacji! No i chyba bym chciała, by ta ich przyjaźń była totalnie oderwana od jej kariery itd, więc trochę by ją "chowała" przed światem plotek i też rzadko rozmawialiby o jej pracy, filmach - i dlatego też niewiele mu pewnie mówiła o Remku, poza tym że kogoś miała i była szczęśliwa aż przestała :cry:

Lisbeth Westbrook na to wygląda :>

Nie wiem, czy nie powinnyśmy mieć coś z Mari Chambers? Czy dopiero się poznają? W sumie mogło jeszcze nie być okazji się poznać - ostatnie osiem miesięcy Leah była wyjechana, wcześniej pewnie była zapracowana i jak chcecie z Joną możemy się dopiero poznać <3

No i chciałabym też Laurissa Hemingway zatrudnić do zajęcia się ogrodem Leumeah i do pomocy w zaroślinieniu też wnętrza domu, miłość do roślin mogłaby je nieco z czasem zbliżyć <3

Dick Remington hej <3 ależ nie mam nic przeciwko! :hihihi: W sumie taki pomysł luźny mi przyszedł do głowy, że w przeciągu ostatnich ośmiu miesięcy, jak nie było Leah w Lorne, wystąpiła gościnnie w programie kulinarnym ojca Dicka? Od słowa do słowa za kulisami zorientowali się, że oboję są z tych rejonów, może ją starszy Remington w żartach ostrzegł, że jego syn to same kłopoty... a teraz ci by się poznali? I zobaczymy, może będzie ciekawie :hihi:
powitalny kokos
ejmi
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Leumeah Corowa cudownie! <3 znając kochanego tatusia to wystawił Dicka etykietkę bawidamka, ćpuna i czekającego na jego śmierć utrzymanka, więc myślę, że mogłoby być śmiesznie, gdyby Lea potrzebowała na przykład strażackiej interwencji (ot jakieś drobne zaprószenie ognia) i akurat od słowa do słowa wyszło, że ten dzielny strażak to ten sam Remington z opowieści ojca :hahaha:
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Idealnie :evil: Leumeah Corowa
koordynatorka — The Last Goodbye
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Nieszczęśliwa małżonka, organizująca pogrzeby i udająca, że wszystko gra przy steku z tofu.
Leumeah Corowa chcesz zostać moją przewodniczką po świecie aborygenów? *.*
sumienny żółwik
-
aktorka — Eclipse Pictures
31 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Przepraszam, już dawno miałam tutaj odpisać </3

Dick Remington pasuje mi bardzo, więc jak chciałabyś to sobie kiedyś rozegrać, to zapraszam serdecznie! <3

alice underwood nie wiem, czy Leah by się wpasowała obecnie w taką przewodniczkę, kiedy społeczność i rodzina traktuje ją trochę z dystansem i sama w Tingaree raczej nie bywa, aaaale zdecydowanie mogła być nią jako dziecko/nastolatka! ;> Są w podobnym wieku, więc jeśli Alice wykazała w tamtym czasie zainteresowanie jej kulturą, to Leumeah zdecydowanie by się tego uczepiła, chętnie się tym dzieliła itd. Nie wiem tylko, jak to ugryźć obecnie :hm: Czy po wyjeździe L. do Sydney utrzymywały kontakt czy ten się jednak w końcu urwał i teraz ewentualnie mogłyby chcieć go odnowić? :hm:
powitalny kokos
ejmi
koordynatorka — The Last Goodbye
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Nieszczęśliwa małżonka, organizująca pogrzeby i udająca, że wszystko gra przy steku z tofu.
Leumeah Corowa pisze: 06 maja 2022, 00:12


alice underwood nie wiem, czy Leah by się wpasowała obecnie w taką przewodniczkę, kiedy społeczność i rodzina traktuje ją trochę z dystansem i sama w Tingaree raczej nie bywa, aaaale zdecydowanie mogła być nią jako dziecko/nastolatka! ;> Są w podobnym wieku, więc jeśli Alice wykazała w tamtym czasie zainteresowanie jej kulturą, to Leumeah zdecydowanie by się tego uczepiła, chętnie się tym dzieliła itd. Nie wiem tylko, jak to ugryźć obecnie :hm: Czy po wyjeździe L. do Sydney utrzymywały kontakt czy ten się jednak w końcu urwał i teraz ewentualnie mogłyby chcieć go odnowić? :hm:
No ona w sumie dopiero teraz zaczyna, ale zawsze można zrobić tak, że po prostu pamięta, jak Leu się kiedyś tym interesowała i jak się na tym znała, więc może szukać u niej info :hihi: I no tak, przy okazji odnawiania kontaktu może to być, jak dla mnie spoko 8)
sumienny żółwik
-
ODPOWIEDZ