studentka / baristka — hungry hearts
21 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
studentka literatury angielskiej z mroczną przeszłością, poszukująca odpowiedzi na pytania, które sama boi się zadać
rika fjellner
studentka literatury angielskiej z aspiracjami nancy drew
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
mari
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
cześć Rika Fjellner, Lyra wprawdzie z literaturą nie ma za wiele wspólnego, bo i nie jest typem mola książkowego, ale może potrzebujesz kompana do swoich przygód al'a Nancy Drew? Raynott chętnie wpakuje się z Riką w jakieś tarapaty, ewentualnie może spróbować ją z nich wyciągnąć, choć nie obiecuję, że skutecznie. :hihihi:
lyra raynott
Ola
studentka / baristka — hungry hearts
21 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
studentka literatury angielskiej z mroczną przeszłością, poszukująca odpowiedzi na pytania, które sama boi się zadać
Lyra Raynott, myślę że dziewczyny świetnie by się odnalazły w roli przyjaciółek. Rika może i nie jest skrajnie imprezowym typem, ale podobnie jak Lyra miała już do czynienia z używkami i gorzko pożałowała ich smaku. Może poznały się jeszcze kiedy Lyra studiowała i nawet pomimo porzucenia dietetyki utrzymują razem relację, Rika może coś pogotować skoro Lyra stroni od spędzania nadmiaru czasu w kuchni. No i oczywiście razem mogą wplątać się w jakieś kłopoty, szczególnie gdy Rika organizuje ze swojej strony "prowizoryczne" śledztwo na temat własnego pochodzenia i przeszłości swojej biologicznej rodziny. Tak, czy siak, mogę grać co chcesz od zaraz :excited:
powitalny kokos
mari
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Rika Fjellner pisze: 31 sty 2022, 13:10
Lyra Raynott, myślę że dziewczyny świetnie by się odnalazły w roli przyjaciółek. Rika może i nie jest skrajnie imprezowym typem, ale podobnie jak Lyra miała już do czynienia z używkami i gorzko pożałowała ich smaku. Może poznały się jeszcze kiedy Lyra studiowała i nawet pomimo porzucenia dietetyki utrzymują razem relację, Rika może coś pogotować skoro Lyra stroni od spędzania nadmiaru czasu w kuchni. No i oczywiście razem mogą wplątać się w jakieś kłopoty, szczególnie gdy Rika organizuje ze swojej strony "prowizoryczne" śledztwo na temat własnego pochodzenia i przeszłości swojej biologicznej rodziny. Tak, czy siak, mogę grać co chcesz od zaraz :excited:
taaak, myślę, że to super opcja, żeby dziewczyny poznały się jeszcze w trakcie studiów Lyry i zaprzyjaźniły. Biorę wszystko i zaraz ci wyślę pw <33
lyra raynott
Ola
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Widzę, że Rika Fjellner studiuje w Cairns, a więc tam gdzie Aaron wykłada i tak akurat się składa, że oboje zajmują się literaturą, więc jeśli jeszcze nie mieli okazji, to na pewno w najbliższym czasie spotkają się na zajęciach. :koala:
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
Rika Fjellner

Saskia też jest studentką na tym samym wydziale, więc na pewno się znają! A jak nie, to się poznać powinny!
studentka / baristka — hungry hearts
21 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
studentka literatury angielskiej z mroczną przeszłością, poszukująca odpowiedzi na pytania, które sama boi się zadać
Aaron Barnard i Rika mają właściwie ciekawe kontrasy, z dzieciństwem w tak różnych barw, które doprowadziło ich do obrania zgoła podobnego kierunku życiowego. Rika nigdy w życiu nie musiała doświadczać ciężkiej pracy na roli, czy opieki nad gospodarstwem, zanurzona po same uszy w świecie poetyckiej wyobraźni, wciąż patrzy na życie w romantyczny i czasami odrealniony sposób, więc może dobrze zrobi jej obranie sobie za wzór do naśladowania profesora, który przynajmniej z zewnątrz wydaje się mieć poukładane i szczęśliwe życie?

Cassandra Hammond przede wszystkim, dziewczyny łączy wspólne doświadczenie bycia adoptowaną i myślę, że jeśli na tyle się ze sobą zaprzyjaźniły, to mogły w jakiś sposób znaleźć ulgę w dzieleniu się swoimi przemyśleniami na ten temat. Prócz tego, dziewczyny mają w sobie różnice, które mogą ciekawie wybrzmiewać w ich relacji. Saskia wydaje się bardzo delikatna, nie tylko pod względem zdrowia. Ostrożna. Rika nie raz już nadwyrężała komfort swojej pozycji, czy to poprzez łapanie się uzależnień, czy nieodpowiedzialne imprezowanie. Ma swoje za uszami i chociaż zarzeka się, że z tym skończyła, to demony w piwnicy rzadko kiedy milczą. Może z Saskią uda się pokonać je na zawsze? A może wspólnie będą nawet bardziej broić?

Tak czy siak, co wam wpadnie do głowy bardzo chętnie zagram, nawet jeśli moje pomysły nie odpowiadają <3
powitalny kokos
mari
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Rika Fjellner nie wpędzaj Lyry w za duże kłopoty, dobra? :|
ale oprócz Rhiannon mogę Ci podrzucić Rydera i Raine :oops:
ryder fitzgerald
nata#9784
studentka / baristka — hungry hearts
21 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
studentka literatury angielskiej z mroczną przeszłością, poszukująca odpowiedzi na pytania, które sama boi się zadać
Ryder Fitzgerald no nie wiem, czy mogę to obiecać.... 8)
Co do Rydera i Raine: Rika zarzeka się, że skończyła z "rozrywkowym" trybem życia, ale myślę, że przyjaźń z Ryderem byłaby doskonałą wymówką do okazjonalnych wątpliwości, czy na pewno warto siedzieć z nosem w książkach, zamiast w trawce. Kiedyś też całkiem nieźle surfowała, ale po drobnym wypadku zbudowała w sobie lekką obawę przed odważniejszymi trikami, może wreszcie się kiedyś przełamie dzięki swojemu kumplowi?

A Raine sprawia wrażenie, że chociaż boi się strachów i niedorzeczności, to na pewno pomogłaby Rice w zgubnych poszukiwaniach biologicznych rodziców. Może dzięki zdolnościom majsterkowania daje Rice porady co robić z instalacjami w starym domku w Tingaree, a Rika odwdzięcza się pudełkiem ciut za twardych babeczek i smętnym poematem wciśniętym w liścik z kartką "DZIĘKUJĘ" ^^
powitalny kokos
mari
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Hej słoneczko! Podrzucam mojego złotego chłopca i strażaka, który mógł uratować ci kota, babcię albo podzielić się kokainą :lol: Rika Fjellner
studentka / baristka — hungry hearts
21 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
studentka literatury angielskiej z mroczną przeszłością, poszukująca odpowiedzi na pytania, które sama boi się zadać
dickie dickie, napytasz jeszcze biednej rice biedy coś czuję, ale jestem na to gotowa 8) Wszędzie cię pełno, robisz kłopoty i problemy jak grzyby po deszczu, a że pora deszczowa nastała i nie zamierza nas opuścić pewnie i Fjellner lgnie do ciebie, mimo całkowitej świadomości, że jeden były narkmon + druga była narkomanka na osobności nie daje raczej pozytywnych rozwiązań. Nie wiem jak zażyła jest ich znajomość, może wcale i to im odpowiada? Spotykają się rzadko, ale gdy już do spotkań dochodzi, są one niezapomniane na długie miesiące, nieważne czy z dobrych, czy złych powodów...
Dick Remington
powitalny kokos
mari
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Rika Fjellner tak, totalnie chodźmy w to i zobaczymy co będzie na fabule <3
ODPOWIEDZ