lorne bay — lorne bay
18 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Marvin Langley
Syn pastora o niekoniecznie zdrowym umyśle. Dość porządny uczeń, często zalatany, bo ciągle ma mnóstwo spraw na głowie. Jest wolontariuszem w schronisku dla zwierząt, mieszka z kuzynem - Hudsonem i korzysta z życia, jak typowy nastolatek.
Zapraszam, będzie fajnie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
sumienny żółwik
rorka
córka rodziców — lorne bay
16 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
gaslight gatekeep girlboss
No cześć! Tak jak mówiłam, musimy mieć coś super, więc przybywam.
Skoro kuzynisz się z Hudsonem, to myślę, że bliżej mogliśmy się poznać jakoś przez niego. Potrafię być trochę dokuczliwa i jak dowiedziałam się, że jesteś synem pastora, to nie mogłam trochę uwierzyć, bo jesteś... no, trochę zbyt cool na to, mi się zawsze dzieci duchownych kojarzyły z zarozumiałymi sztywniakami. Czasem wyciągam z domu Hudsona, czasem was obu, a potem zaczęłam też wyciągać tylko ciebie. Złośliwi by powiedzieli coś w stylu, że uczepiłam się ciebie jak rzep, ale to nie do końca prawda, bo chyba aż tak ci nie przeszkadzam, nie? Czasem mogę towarzyszyć ci w schronisku, ale na regularną wolontariuszkę w ogóle się nie nadaję, bo jestem zbyt roztrzepana i za szybko się nudzę. Moja matka chce, żebyś spłodził jej wnuki, yikes.

Marvin Langley
powitalny kokos
kaja
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
ambitny krab
Martyna
lorne bay — lorne bay
18 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lia Hargreeves
Czy Natalie była tą dziewczyną z baru, która nie zapytała o wiek, podczas kupowania drineczków w barze? A może to ta dziewczyna z imprezy, która wpadła mu w oko, gdy trochę za dużo wypił i próbował się do niej dostawiać?

Dolly Adler
Czekałem na Ciebie <3
Pewnie nieraz na szkolnym korytarzu były jakieś plotki, że umawiamy się na randki, ale to randki chyba nie są, nie? To nie tak, że mi przeszkadzasz, choć czasem jesteś upierdliwa, ale strasznie lubię Twoje towarzystwo. Dzieciaki pastorów na ogół takie są, ale to może dlatego bo wiesz, ich staruszkowie są bardziej przyziemni, niż oderwani od rzeczywistości, ale Ty to raczej wiesz. W końcu nie bez powodu mieszkam z kuzynem!
Na pewno kilka razy dostałem po łbie, ale to nie szkodzi, pewnie Ci nawet oddałem, bo jesteś czasem jak facet, to nawet się nie zastanowiłem, ale sama prosiłaś się o guza, co nie zmienia faktu, że w razie czego... Będę przekonywać dyrektora, że wywaliłaś krzesło przez szkolne okno, bo czekasz na wizytę u psychiatry, żeby leki ogarniał, no a co do dziecka... Chyba trzeba porządnie pogadać z Twoją matką na ten temat ;(

Aurora Hammond
Pewnie czasem Rorka wkurza go swoim wścibstwem, bo on tak nieszczególnie lubi o sobie opowiadać - no bo przecież nie ma o czym :/ I bywa wobec niego złośliwa, bo on sam czułością nie grzeszy, ale gdyby była potrzeba, wskoczyłby za nią w ogień. Poza tym, nie, że coś... Ale podobno lasy są nawiedzone, a na ostatnim biwaku zginęła jakaś nastka! D:
powitalny kokos
nick
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Może i wkurza, ale drugiej takiej nie znajdzie on w całym naszym pięknym mieście. :/ Powinna być twoją faworytką, zapisaną na najlepszej liście, ever. Tak, zaginęła tam nasza była dawna znajoma, która odleciała totalnie w kosmos. Ale tak z drugiej strony, biwak chociaż był ciekawy i jedyny w swoim rodzaju. D:

Marvin Langley
ambitny krab
Martyna
lorne bay — lorne bay
18 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Wiadomo, że nie, Rorka jest wyjątkowa! <3
Dokładnie, to co dzieje się na biwaku, pozostaje na biwaku, pamiętaj!

Aurora Hammond
powitalny kokos
nick
córka rodziców — lorne bay
16 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
gaslight gatekeep girlboss
Tak, myślę, że wszyscy uważają, że po prostu ze sobą kręcimy w taki totalnie wkurzający sposób, że niby nic tam się nie dzieje, ale przecież hormony buzują :roll: Kto wie czy mi coś kiedyś w głowie nie zaskoczy, że może jesteś jednak fajny też nie tylko w ten kumpelski sposób... ale na te wnuki to ja się nigdy nie zgodzę:/
I chce wiedzieć, co się stało na biwaku, duhh, wy dwoje akurat mi nie możecie oczu mydlić, bo dostaniecie w ciry!
Marvin Langley (Aurora Hammond!)
powitalny kokos
kaja
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Marvin Langley dostawiać się może do niej ile chce! ważne aby łapki miał przy sobie. (chociaż pewnie by nie narzekała!)
Ogólnie możemy sobie zacząć od tego, że się znają, może nie jakoś mocno, ale na jakiejś tam imprezie mogą poznać się bliżej! ^^
Spoiler
Obrazek
sumienny żółwik
rorka
lorne bay — lorne bay
18 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ręce przy sobie, oczywiście!
Myślę, że Lia może go też tak trochę dystansować, czy coś no bo hej, przecież jest młodszy ;( Ale grunt to się nie poddawać, więc pewnie usilnie będzie ją wyciągał na papieroska ?<3
To ja proponuję w takim razie niedługo zagrać jakąś imprezę c;

Lia Hargreeves

Dolly Adler
Może kiedyś Cię wtajemniczę <3
powitalny kokos
nick
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Marvin Langley Jestem jak najbardziej za! Moje pw stoi otworem! <3
sumienny żółwik
rorka
lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Marvin Langley proponuję tutaj jakiś hejcik :hihi: Elisha dopiero w tamtym roku przeniosła się z powrotem do Lorne Bay i tym samym zaczęła naukę w w tutejszym Liceum. A że dziewczyna ma teraz fazę na udawanie wielkiej buntowniczki, to pewnie miała go za nudziarza i kujona :hihihi:
powitalny kokos
Lama
ODPOWIEDZ