studentka — james cook university
20 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Daphne Winfield
20-letnia studentka twórczego pisania, z chorymi płucami. Kolejna Wenfieldówna, choć już niezwiązana w żaden sposób z wojskiem. Często bywa u lekarzy i w szpitalach. Jej marzeniem jest zostać sławną autorką. Sympatyczna; bardzo towarzyska, próbuje się z każdym zaprzyjaźnić.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
echo
transplantolog — cairns hospital
35 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
is it insensitive for me to say "get your shit together, so I can love you"?
Daphne Winfield dzień dobry, może wymyślimy coś ciekawego? Odysseus ostatnimi czasy niemalże mieszka w szpitalu, a na rozmaitych oddziałach często zjawia się na konsultacje, więc to nie byłby problem na siebie trafić, jeśli masz ochotę na taką znajomość z różnicą wieku między nimi :llama:
ambitny krab
son of laërtes
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Hejka, to tak... ja mam oczywiście starszego brata, który na pewno kocha Daphne <3
W podobnym wieku mam Lisbeth, której tata jest dyrektorem szpitala, a mama jednym z ordynatorów, ale ona jest bardzo osobliwa, więc tu mogłabym zaproponować jakiś ciekawy negatyw. No i mam jeszcze Mari, ona jest starsza, ale ma chore serce i teraz też często będzie musiała w szpitalu bywać, a skoro zwiewa przed personelem, to może chować się na innych oddziałach :lol:
Daphne Winfield
sumienny żółwik
Lilka
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Daphne Winfield
Wiadomo Tom, jako starszy brat, mocno ją kocha, pomaga jej i jednak kiedy będzie trzeba to jednak będzie trzymał jej stronę 8) Chyba że uzna, że jednak jest na wszystko zbyt smarkata, wtedy uzna, że jednak nie :lol:
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
hejka Daphne Winfield! Eleanore Winfield bywa trochę straszna i nieprzyjemna, ale cię kocha, jak to siostra, chociaż pewnie nie jest tak skora do pomocy jak Thomas, bo uważa że każdy musi samodzielnie dojść do wszystkiego :niedowiarek:
za toooo Perry! pracuje w stoczni jej rodziców, więc gdzieś tam, jakoś tam na siebie wpadają. ze szkoły się nie znają, nie za dobrze, bo obracali się w innym środowisku i może Daphne pamięta, że on wtedy jakoś niezbyt wyglądał i teraz się zdziwiła, że tak się wyrobił? za to on, zdaje się, ją podrywa, bo jakoś tak ciągle wypytuje i może się jej wydawać, że oto ma na oku przyszłego możliwego kandydata na męża, ale on... on się do niej zbliża tylko po to, żeby wypytywać o żonę jej brata, Francisa dokładnie, bo ma krasza na panią burmistrzową :tear:
studentka — james cook university
20 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
odysseus lonsdale pewnie, że mogą się znać! Daphne pewnie odnosi się do niego per "pan" z racji tej różnicy wieku, ale ona też w szpitalu dość często bywa, więc na pewno się widują często :lol: pewnie czasem porozmawiają chwilę czy może coś w tym rodzaju; Daphne pewnie traktuje go tak całkiem po koleżeńsku, może trochę jak starszego brata <33

Francis Winfield si, z bratem na pewno bardzo się kochają, nie obrażę się też o lekką nadopiekuńczość! :lol: pewnie Daphne mu często dokucza, ale to tak z miłości
co do Lisbeth - wydaje mi się, że może tu powstać ciekawy kontrast między przyjacielską i słoneczną Daphne, a osowiałą i przytłoczoną życiem Lisbeth. obie niby walczą ze swoimi chorobami, ale w całkiem inny sposób :lol: więc teoretycznie mogą się z widzenia znać, może Daphne próbowała nawet się z nią zaprzyjaźnić, ale Lisbeth ją odepchnęła?
a co do Mari - myślę, że skoro ucieka na inne oddziały, to pewnie w końcu wpadła na Daphne, może nawet się obie odrobinę poturbowały, bo jedna wiała, a druga szła szybko przed siebie :lol: tak czy inaczej, jeżeli Mari będzie potrzebować miejsca do chowania się, to Daphne na pewno jej pomoże - pewnie Mari jest miłą odmianą spokojnego zwykle leżenia na oddziale i Daphne darzy ją lekką sympatią!

Thomas Winfield no, lepiej, żeby kochał! z tego co widziałam, to Tomek nadal leży w szpitalu, więc pewnie Daphne albo siedzi gdzieś przy nim całe dnie (skoro i tak niekiedy tam spędza dużo czasu), albo wpada do niego i próbuje mu jakoś humor poprawić! <33

pericles campbell hej hej! no, z Eleanore to pewnie jest tak, że Daphne jej bardzo współczuje, a jednocześnie czuje się nią nieco onieśmielona, więc może być nawet taki delikatny dystans między nimi z racji tego, ale i tak się kochają mocno <33
co do Perry'ego - całkowicie akceptuję i biorę, bo wydaje mi się, że fajna dramka może z tego wyjść :hihi: możemy to zrobić tak, że Daphne nie ma pojęcia, że Perry się buja w żonce Francisa i naiwnie wierzy, że to właśnie ją Perry lubi, więc sama się w nim zakochuje, aż pewnego dnia się okazuje, że ojej, no jednak nie o nią chodziło? i tak planowałam szukać dla niej kogoś, kto by jej serduszko złamał, więc czemu by nie z tym pójść? (oczywiście, jeżeli chcesz!)

do wszystkich powyżej - jakby ktoś coś chciał zagrać, to ja bardzo chętnie, zapraszam, coś na pewno razem wymyślimy! <33
powitalny kokos
echo
lorne bay — lorne bay
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
'Cause there we are again in the middle of the night
We're dancing 'round the kitchen in the refrigerator light
Daphne Winfield, witam kolejną siostrę! Oczywiście postawiłabym na pozytyw, chociaż trzeba mieć na uwadze, że Phillips jest specyficzny. Przez jakieś trzy czwarte dnia to złośliwy dupek i z pełnością różnica wieku między nim a siostrą wielokrotnie dała o sobie znać. NO ALE wciąż byłaby jego oczkiem w głowie jak przystał ona młodsze rodzeństwo <3
ambitny krab
e.
ODPOWIEDZ