dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Jack Hargrevees
Dziennikarz śledczy i pisarz, który niby pochodzi z Lorne, ale bywał też niemal na całym świecie. Cynik, sarkastyczny alkoholik, który niby jest super gościem, ale potrafi dobrze zajść za skórę. Polecam mocno swoje poszukiwania, bo są tam różne inspiracje na relacje, ale jak nic wam nie wpadnie w oko, to spoko, tak czy siak możemy coś wymyślić 8)
I tak, wiem że jest stary, ale oj tam oj tam!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

przyjazna koala
-
-
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
to ja jako stary człowiek proponuję przyjaźń, oprócz wieku łączy nas trudny charakter i skłonność do whisky, dogadajmy się więc jackson hargreeves
sumienny żółwik
enchante #8234
rzecznik prasowy — ratusz
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa i matka czteroletniej Penny, którą wychowuje razem z Dawsonem, do którego wciąż coś czuje, choć udaje, że wcale tak nie jest, więc zaczęła chodzić na randki
Nala Rushford to ja może podrzucę Nalę na jakąś sąsiadkę, bo dobra sąsiadka zawsze w cenie! ^^ Jack zdecydowanie może ją straszyć opowieściami, jak to będzie, gdy córka Nali wejdzie w wiek nastoletni, może to robić nawet przy lampce wina w jakimś barze, gdzie czasem mogą sobie dotrzymać towarzystwa!
ambitny krab
nonsens#5543
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
jackson hargreeves przybywam do Ciebie z całą gromadką ;) bierz kogo chcesz ^^ z Tobą piszę się na wszystko :lol:
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
:bandit: :unicorn: :tear:

Kobieta z dziwnym akcentem :hahaha:

I co Gin na psiapsie chciałaś jeszcze?
towarzyska meduza
catlady#7921
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
z othello lounsbury niech się przyjaźnią :wohoo: (a lean go będzie podrywać, bo brakuje jej w życiu atrakcji :/ )
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
enrica duke-macnee pisze: 22 lis 2021, 23:57
to ja jako stary człowiek proponuję przyjaźń, oprócz wieku łączy nas trudny charakter i skłonność do whisky, dogadajmy się więc jackson hargreeves
Dobrze stary człowieku, więc biorę przyjaźń 8) I jak chcesz się trochę poprzyjaźnić w fabule, to wołaj na pw 8)


Nala Rushford pisze: 23 lis 2021, 00:00
Nala Rushford to ja może podrzucę Nalę na jakąś sąsiadkę, bo dobra sąsiadka zawsze w cenie! ^^ Jack zdecydowanie może ją straszyć opowieściami, jak to będzie, gdy córka Nali wejdzie w wiek nastoletni, może to robić nawet przy lampce wina w jakimś barze, gdzie czasem mogą sobie dotrzymać towarzystwa!
Ulalala, tak, to na ten temat ma już sporo opowieści! Ale pewnie też mówi, że on sam jest w większości przypadków beznadziejnym ojcem, więc mogą to być gry w stylu "o tego nie rób, o tego nie mów" :lol: :lol: I spoko, mogą pić, Jack mało kiedy nie pije 8)


Sky Burke pisze: 23 lis 2021, 00:06
jackson hargreeves przybywam do Ciebie z całą gromadką ;) bierz kogo chcesz ^^ z Tobą piszę się na wszystko :lol:
OMG, nie wiem kogo mam cytować i kto zostać :< Chciałam Sweeney;a na psiapsia, ale skoro umarł, to nie wiem Kellan Jones? :hm: Dogadaliby się chyba? :hm:


Inej Marlowe pisze: 23 lis 2021, 11:50
:bandit: :unicorn: :tear:

Kobieta z dziwnym akcentem :hahaha:

I co Gin na psiapsie chciałaś jeszcze?
tak, to ty :lol: A Gin miała być chyba barmanką, która go kiedyś wyganiała nad ranem z knajpy, jeśli dobrze pamiętam :hihi: :hm:


benjamin hargrove pisze: 23 lis 2021, 11:54
z othello lounsbury niech się przyjaźnią :wohoo: (a lean go będzie podrywać, bo brakuje jej w życiu atrakcji :/ )
no takie oferty to biorę i biorę! I wołaj, jak będziesz chciała grać 8)
przyjazna koala
-
-
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
To i ja zaoferuję starego człowieka do znajomości, tym bardziej, że Enrica i Liv się przyjaźnią, przyjaźnijmy się razem czy coś :hihi:
Ale mam też Arthur B. Overgaard, zastępcę burmistrza, on też może ci się do czegoś przydać :hell:

jackson hargreeves
marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
jackson hargreeves pewnie, że się dogadają :) jak będziesz chciała gierkę to dawaj znać :) chociaż czekam jeszcze na pościk od Darby
sumienny żółwik
żuczek#2609
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Olivia Westbrook pisze: 26 lis 2021, 23:35
To i ja zaoferuję starego człowieka do znajomości, tym bardziej, że Enrica i Liv się przyjaźnią, przyjaźnijmy się razem czy coś :hihi:
Ale mam też Arthur B. Overgaard, zastępcę burmistrza, on też może ci się do czegoś przydać :hell:

jackson hargreeves

heh <2 No to dajmy im przyjaźnie! I myślę, że mógł kiedyś mieć małego krasza na nią w przeszłości, bo w sumie czemu nie :hm: ^^

A w sumie z Arthurem możemy sobie dać jakichś fajnych wrogów, skoro Jack to denerwujący dziennikarz, który pewnie dużo facetów podobnych do niego skompromitował w swojej pisaninie :hihi:

Kellan Jones pisze: 26 lis 2021, 23:42
jackson hargreeves pewnie, że się dogadają :) jak będziesz chciała gierkę to dawaj znać :) chociaż czekam jeszcze na pościk od Darby
odpadła nam z Bartem (rip </3 ) więc jaszka, grajmy 8)
przyjazna koala
-
-
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
halko jackson hargreeves, czy chcesz być może inspiracją dla pisarza-żółtodzioba i od czasu do czasu służyć radą? Verde na pewno byłaby zafascynowana każdą sugestią ze strony kogoś bardziej doświadczonego :hihihi:
ambitny krab
Magda
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
jackson hargreeves tutaj totalnie oddaje Rory! Może Jack usłyszał, że Hammond brała udział w głośnym śledztwie w NY i skoro ta jest tutaj na miejscu to może chce od niej coś wyciągnąć itp?
ambitny krab
rora
ODPOWIEDZ