trenerka ashtanga jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
rozwódka, z wykształcenia historyczka sztuki, obecnie joginka w lokalnym studiu; przyciąga nieszczęścia jak magnes, ale mimo wszystko stara się patrzeć na świat przez różowe okulary
ava ellsworth
w lorne bay od 15 roku życia z przerwami, obecnie pracuje w studio jogi, a do miasteczka wróciła po śmierci babci
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
hej aviana ellsworth jestem niestety bez żadnego dobrego pomysłu, ale mogę Ci podrzucić Ryan; może po powrocie ze swoich włajaży będzie chciała trochę odsapnąć przy jodze, a może przydałaby się jej taka kilka lat starsza koleżanka? :hihi:
przyjazna koala
my name is jeff
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejka aviana ellsworth mogę podrzucić Mari na jakąś koleżankę, chociaż ona jest nowa, ale ma też chore serce i jest po operacji, więc w sumie mogłaby wykupić sobie jakieś lekcje jogi, żeby się nauczyć panować nad oddechem, czy coś :hihihi: Chyba, że chcesz kogoś innego ode mnie, to śmiało <3
trenerka ashtanga jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
rozwódka, z wykształcenia historyczka sztuki, obecnie joginka w lokalnym studiu; przyciąga nieszczęścia jak magnes, ale mimo wszystko stara się patrzeć na świat przez różowe okulary
Ryan Hillbury bardzo chętnie! Myślę, że dziewczyny mogą się dopiero lepiej poznać, także zapraszamy do studio <3

Mari Chambers Mari jest super! Ava też niedawno wróciła tu na stałe i choć to nie był pierwszy raz, nadal czuje się obco, także z całą pewnością przydadzą jej się nowe, świeże znajomości!
powitalny kokos
nick
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
aviana ellsworth no to super, mamy deal w takim razie, jak będziesz chciała grać, to zapraszam na priv i postaram się coś ogarnąć <33
trenerka ashtanga jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
rozwódka, z wykształcenia historyczka sztuki, obecnie joginka w lokalnym studiu; przyciąga nieszczęścia jak magnes, ale mimo wszystko stara się patrzeć na świat przez różowe okulary
Mari Chambers wpadnę na pw :exited:
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ