doktor biologii — póki co bezrobotna
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
w butach na obcasie uchodzi za wysoką, a pod maską kobiety sukcesu - nawet za stabilną. jej rodzina jest dziwna, a wychowanie odbiło się na niej tak, że do dziś przepracowuje je na terapii, do czego przenigdy się przed tobą nie przyzna.
steinbeck lewis
pani biolog, świeżo upieczona doktor z nieco skomplikowanymi relacjami rodzinnymi, sporo lat spędziła w sydney, gdzie się uczyła
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
astrobzdura
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Hej kochana!
Dziewczyny są w podobnym wieku - a jeśli nie uda się poznać im w szkole, to może jakiś adopciak (rodzice Max byli rodziną zastępczą) randkował z nią w niedawnym czasie? Albo dawnym? :hihi:
steinbeck lewis
sumienny żółwik
13#9694
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
steinbeck lewis no hejka <3 myślę, że Adonis mógłby być tym licealnym crushem, który ją pocałował byleby tylko napisała mu wypracowanie ^^
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
Smutny wydawca — Kanapa w domu ojca?
39 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechał do Lorne Bay po prawie 20 latach, bo umiera jego nieprzyzwoicie bogaty ojciec.
ambitny krab
nick
starszy sierżant — lorne bay police station
40 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej wojskowy w szeregach amerykańskiej armii, dzisiaj starszy sierżant w Lorne Bay, który z całych sił stara się nie ulec swojej słabości
steinbeck lewis doprowadzasz mnie powoli do szału, ale nie mam serca ci jeszcze o tym powiedzieć </3
ambitny krab
nonsens#5543
rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
steinbeck lewis a ja ci mogę podrzucić na przykład Meredith, po sąsiedzku :hm:
patriotyczna dusza
-
Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
Cześć siostra steinbeck lewis
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ