rzeźbiarka, znachorka — florystka w fleuriste
21 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
rzeźbi, sprzedaje kwiatki i odgania złe duchy czające się w ciemnych kątach
Lyra Raynott pisze: 17 sie 2021, 18:54
benjamin hargrove Brissie jest fantastyczna i tak sobie myślę, że może jako małe dziewczynki, jeszcze przed tym, jak Campbell została zdiagnozowana bawiły się razem? Lyra mogła potem wielokrotnie przychodzić do jej domu, bo nie rozumiała, czemu już dłużej nie mogą, ale gdy kolejny raz jej rodzice odesłali ją w kwitkiem to dała sobie spokój. I teraz po powrocie Brissie mogły odnowić kontakty! <3 Może nawet przyszłościowo uda nam się połączyć siły z Chandrą i będziemy jak takie atomówki? :hihihi:
omg, tak, chcę! *.* daj znać jak będziesz mieć miejsce na grę <3
Obrazek
powitalny kokos
.
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
Lyra Raynott pisze: 17 sie 2021, 18:54
Carlie Faulkner Chętnie którąś z nich przyjmę! <3
Neva jest z Lorne Bay, więc mogły się gdzieś mijać w miasteczku, Lyra mogła kilkukrotnie wpaść do antykwariatu, bardziej po jakiś prezent dla kogoś niż dla siebie, a może też kiedyś była taka sytuacja, że synek Nevy oddalił się gdzieś od niej (to mógł być jakiś festyn albo coś podobnego) i to właśnie Lyra pomogła mu znaleźć mamę, głównie dlatego, że go rozpoznała z jednej ze swoich wizyt w antykwariacie?

Poza tym widzę, że między Carlie i Albertem, bratem Lyry, coś się kroi, ale chyba tak się składa, że jak Carlie tu przyjechała to Lyra była akurat poza miasteczkiem, więc co Ty na to, żeby dziewczyny dopiero się poznały? Ich pierwsze spotkanie mogłoby być nawet dość niefortunne, gdyby na przykład Lyra wjechała na rolkach w przechodzącą akurat Carlie? :monkey:
z Nevą w sumie chętnie to kiedy rozegram, jeśli będziesz miała ochotę, ale to kiedyś, jak mi się luźniej zrobi :hihi: i w sumie w drugim przypadku podobnie, to też chętnie sobie rozegram, więc jak mi trochę gier odpadnie, to będę krzyczeć do ciebie na pw :llama:
Pysiule
Magda
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Briseis Campbell, dam znać, jak tylko zrobi mi się ciut luźniej (albo doba się wydłuży! :hihihi:) <3
Carlie Faulkner cudownie, w takim razie będziemy w kontakcie! <33
lyra raynott
Ola
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Lyra Raynott pisze: 17 sie 2021, 21:29
Tak sobie myślę, że skoro Rorey jest niewiele starsza too może była dla Lyry kimś w rodzaju tej fajnej, starszej koleżanki, która trochę pomogła jej z pierwszym makijażem i ogólnie takimi dziewczyńskimi sprawami? :hm: Bo pewnie Lyra była tak zafiksowana na punkcie treningów, że ledwo się zorientowała, kiedy jej piersi urosły i zaczęła bardziej przypominać osobnika płci żeńskiej. :hihihi:

A co do gemma macfarland too dziewczyny są z jednego roku, więc pewnie chodziły razem do klasy, ale obie miały dość twarde charaktery więc może niekoniecznie się wtedy dogadywały? Może nawet kiedyś konflikt tak eskalował, że wyniknęła z tego bójka? :monkey: W szkole średniej mogły zakopać topór wojenny, a jak będą spędzały ze sobą więcej czasu ze względu na Rydera to mogłybyśmy po prostu sobie zobaczyć na fabule, co im z tego wyniknie?

Ewentualnie przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł! Wyczytałam, że Gemma jest biseksualna, a Lyra też raz umawiała się z dziewczyną, więc może pomiędzy nimi w przeszłości coś było? Jakiś krótki, przelotny romans, który teraz wprowadziłby trochę niezręczności? Zwłaszcza, że wtedy mogły ukrywać to, że się widują. :lol:
W porządku, z Rorey mówisz masz 8) Mogła jej pomagać!

A z Gemmą romans odpada, bo ona jednak nie pakuje się z łapami tam, gdzie pakują się jej przyjaciele z łapami :lol: Ale jak chcesz hejty to spoko, może tak być, w takim razie od dziecka mówiła Ryderowi, że Lyra jest jakaś pojebana, że się na nią rzuca i że nie chce jej nawet widzieć w ich wspólnym domu. Gemma nie jest na tyle dojrzała, żeby uznać, że dla przyjaciela zrezygnuje z tego sporu, zwłaszcza jak on trwa przez tyle lat :hm: :lol: Więc raczej dalej jej nie znosi i lepiej niech Lyra nie zostawia swojego kubka z kawą bez nadzoru w ich domu :oops:
przyjazna koala
-
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Dzień dobry, przyszłam, kombinuj 8) ^^ :evil: :lol: Lyra Raynott
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Cześć Gwen Fitzgerald <3 Dziewczyny na pewno kojarzą się od dawna, bo Lyra dość długo już się kumpluje z Ryderem, więc myślę, że mijały się, czy to kiedy Raynott wpadała jeszcze do Fitzgeraldów, czy jak pojawiała się w barze. Alee skoro łączą je podobne doświadczenia jak ten wypadek (choć w przypadku Gwen oczywiście znacznie poważniejszy i tragiczniejszy) to może w związku z tym później nadarzyła się okazja, by poznały się nieco lepiej? Wprawdzie chyba Lyra porozbijała się trochę wcześniej, ale też dość długo dochodziła do siebie, potem jeszcze cała ta rehabilitacja, więc mogły spotykać się kilkukrotnie podczas wizyt w szpitalu. :hm: Może nawet Gwen już zauważyła, że Lyra to chyba nie tylko takimi typowo kumpelskimi uczuciami pała do jej brata? :hihihi:
lyra raynott
Ola
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Czas odpisać :lol:
Nono, dawniej pewnie właśnie tak było, znały się, bo zna się towarzystwo młodszego rodzeństwa. Czasem Gwen kryła gówniaki, gówniaki ją lubiły, aż po obu wypadkach panie faktycznie mogły odbyć dłuższą, taką... bardziej dorosłą rozmowę, bo Gwen rzeczywiście mogła coś widzieć. A może to właśnie Lyra podpowiedziałaby Gwen nazwisko fizjoterpeuty? Fitzgerald na pewno ją lubi, widziałaby ją z wąsatym Ryderem, ale się nie wtrąca D: Lyra Raynott
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Gwen Fitzgerald
OMG, w końcu i ja odpisuję :monkey: Głównie po to, aby potwierdzić, że wszystko mi pasuje i jak będziesz miała kiedyś luźniejszy czas na jakiś wątek między paniami to krzycz! :hihihi:
lyra raynott
Ola
kelner — beach restaurant lorne bay
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Kończę się w twoich oczach
Umiem być ciszą
Kończę się w twoim śnie
Dzień dobry, Lyra Raynott!
Znamy się ze wspólnego, hucznego imprezowania, to na pewno. Pewnie kiedyś tańczyliśmy cały wieczór ramię w ramię i może wdaliśmy się przypadkiem w jakąś totalnie głupią awanturę z osobami wokół, która zmusiła nas do szybkiego zawinięcia się z miejsca popijawy i wspólnego, bardzo nietrzeźwego włóczenia się po miasteczku, bez pomysłu na dalszy ciąg tej zbyt szybko przerwanej imprezy? Pomyślmy, co dalej albo w ogóle to rozegrajmy - coś fajnego na pewno nam z tego wyniknie <33
niesamowity odkrywca
kaja
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
hej hej hector silva <33
Taak, ja totalnie ich widzę jako takich partners in crime on dancefloor i wyobrażam sobie, że mogą się szczerze oburzyć, kiedy nagle ktoś przełączy ich absolutnie ulubioną piosenkę, której nikt oprócz ich dwójki nie potrafi docenić :broken_heart: i najchętniej wrzuciłabym to po prostu na fabułę, bo tak jest zawsze najfajniej, nawet zaraz, tak że co, gramy? :hihihi:
lyra raynott
Ola
ODPOWIEDZ