bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky Burke
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka z powołania; niezwykle nieśmiała, ale też bardzo przyjacielska i pomocna; spotkasz ją głównie w bibliotece, gdzie pracuje, lub w księgarni, gdzie będzie przeglądała nowe książki
Link Burke
Kocham Cię najbardziej na świecie, jednak czasami mam ochotę wystawić Cię na Allegro!
Richard Remington
Just gonna stand there and watch me burn But that's alright because I like the way it hurts Just gonna stand there and hear me cry But that's alright because I love the way you lie
Daryl Stark
I will not give you up this time Darling, just kiss me slow, Your heart is all I own And in your eyes, you're holding mine
Chris Davies
Hey, I just met you and this is crazy
But here's my number, so call me, maybe
It's hard to look right at you, baby
But here's my number, so call me, maybe
Bastian Hendrix
Now the day bleeds Into nightfall And you're not here To get me through it all I let my guard down And then you pulled the rug I was getting kinda used to being someone you loved
Aaron Barnard
First love is only a little foolishness and a lot of curiosity.
Miguel Calavera
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
Riley Caldwell
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Richard Remington a co taki poważny pan mógłby zaoferować Sky?
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
<3
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
bracie z innego multikonta nie chcesz mi dać jakiś fajny relek dla Jed i poppy weasley ? Z Poppy zapewne zna się z pracy, a jeśli chodzi o Jeddę to przydałaby się jej jakaś kumpelka <3 Jed by bardzo skrupulatnie psuła Sky <3

Sky Burke
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Jedda Corrente psuj ją ile tylko chcesz :D Sky ostatnio przechodzi cięższy okres, więc będzie bardziej podatna na zabiegi Jedy. Plus, nie miała okresu buntu w młodości, więc dlaczego nie mogłaby go przechodzić teraz xd Jeda może też zabrać Sky na kurs samoobrony :D

A co do Poppy to myślę, że skoro pracują w jednym miejscu, to na pewno od czasu do czasu wychodzą razem na kawę po pracy, może wspierają się w swoich projektach, a od czasu do czasu wspólnie chodzą na karaoke albo inne imprezy ?
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Pewnie! Wszsystko mi pasuje! To w takim razie jakiś esek poleci do Sky Burke
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
Hej Sky Burke, nie wiem czy wiesz ale od pół roku Padma mieszka z twoim bratem i nie wiem co sobie o tym myślisz :lol: ale na pewno musimy coś mieć!
sumienny żółwik
babahassan#0561
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Padma Stewart pisze: 01 lis 2021, 14:34
Hej Sky Burke, nie wiem czy wiesz ale od pół roku Padma mieszka z twoim bratem i nie wiem co sobie o tym myślisz :lol: ale na pewno musimy coś mieć!
Nie miałam o tym pojęcia, mój braciszek skrzętnie ukrywa przede mną tak ważne informacje 😂ale, owszem. Musimy coś mieć! Może Sky bez zapowiedzi chciałaby odwiedzić brata, a tam zamiast niego zastanie Padmę? Podejrzewam, że wzięłaby ją za jego sekretną dziewczynę. :hahaha:
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
Sky Burke pisze: 01 lis 2021, 14:38
Padma Stewart pisze: 01 lis 2021, 14:34
Hej Sky Burke, nie wiem czy wiesz ale od pół roku Padma mieszka z twoim bratem i nie wiem co sobie o tym myślisz :lol: ale na pewno musimy coś mieć!
Nie miałam o tym pojęcia, mój braciszek skrzętnie ukrywa przede mną tak ważne informacje 😂ale, owszem. Musimy coś mieć! Może Sky bez zapowiedzi chciałaby odwiedzić brata, a tam zamiast niego zastanie Padmę? Podejrzewam, że wzięłaby ją za jego sekretną dziewczynę. :hahaha:
Brzmi jak plan :lol: Padma jajcara pewnie by jej powiedziała, że tak właśnie jest :lol:
sumienny żółwik
babahassan#0561
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Padma Stewart pisze: 01 lis 2021, 15:04
Sky Burke pisze: 01 lis 2021, 14:38
Padma Stewart pisze: 01 lis 2021, 14:34
Hej Sky Burke, nie wiem czy wiesz ale od pół roku Padma mieszka z twoim bratem i nie wiem co sobie o tym myślisz :lol: ale na pewno musimy coś mieć!
Nie miałam o tym pojęcia, mój braciszek skrzętnie ukrywa przede mną tak ważne informacje 😂ale, owszem. Musimy coś mieć! Może Sky bez zapowiedzi chciałaby odwiedzić brata, a tam zamiast niego zastanie Padmę? Podejrzewam, że wzięłaby ją za jego sekretną dziewczynę. :hahaha:
Brzmi jak plan :lol: Padma jajcara pewnie by jej powiedziała, że tak właśnie jest :lol:

Biedny Link :/ aż mi go wcale nie szkoda xd czekam na gierkę w takim razie :)
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
ODPOWIEDZ