24 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią
I jeśli będzie miała dalej, diabeł to jej dziecko
Kto zapłaci jak za studia, jak za ciuchy
Wiesz o co chodzi, dwa tysiące za buty
Chodzę tak jakbym miał skrzydła na sobie
Rozumiem wasz ból, bo też byłem na dole
I to co zrozumiałem, trzeba pracować ciągle
Bo sukces w żaden sposób nigdy nie istniał w szkole"
ICE

CODE: Zaznacz cały

[tele2]22:07
[tel3][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/57/64/d9/5764d926a3c8b3a3faa1acdcb990bce0.jpg][/telimg1]
[tel10]Emmanuel
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
I nawet kiedy Ciebie nie chcę
I nawet kiedy już nie mogę
Obrazek
To zawsze idę w Twoją stronę
Uzależniłem się, to chore
Wiem to chore
powitalny kokos
Costa
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
22:10
Cora W.
Niestety ani jedno, ani drugie. Chciałam mu dać ostatnią szansę, zanim pójdzie na złom.
A nie pojawiałam się, bo jestem poza Sydney aktualnie, choć niewykluczone, że się do was pofatyguję.
Wyobrażasz sobie, jak jest trudno o dobrego mechanika?


Emmanuel Costa
wystrzałowy jednorożec
-
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
22:15
Cora W.
Chyba dla ludzi jestem jednak trochę mniej wyrozumiała. :roll:
No właśnie chwilowo mój dom znajduje się poza Sydney, ale jak będę gdzieś przejazdem to na pewno umówię się na przegląd!
Nie przypominaj mi, do dziś żałuję, że raz pozwoliłam mu się dotknąć do mojego staruszka. Strata jego nerwów i moich pieniędzy. Ty masz do niego zdecydowanie lepszą rękę. W sumie nawet jestem trochę zazdrosna, że radzisz sobie z nim lepiej niż ja. :lol:
Czyżbyś był na jakichś wakacjach? 8)


Emmanuel Costa
wystrzałowy jednorożec
-
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Mama praca
GG:MM
O czym ty mówisz? Nie omawiam takich rzeczy przez telefon.
Spotkajmy się jutro w Barlow Park, o 18.


Emmanuel Costa
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
22:20
Cora W.
W porządku, to żadna tajemnica. Można powiedzieć, że postanowiłam wykorzystać nadarzającą się okazję i faktycznie trochę odpocząć od stolicy.
Teraz zamiast codziennego stania w korku praktykuję codzienne spacery po lesie, polecam. :lol:
Cóż, tyle razy wyciągałeś mojego staruszka ze szpon śmierci ostatecznej, że jestem w stanie ci zaufać we wszystkim, co go dotyczy!
Brzmi poważnie! W takim razie trzymam kciuki, żeby ta inwestycja okazała się jak najbardziej opłacalna. 8) Może znajdziesz trochę czasu dla mnie, gdy już będziesz mniej zajęty.


Emmanuel Costa
wystrzałowy jednorożec
-
ODPOWIEDZ