24 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią
I jeśli będzie miała dalej, diabeł to jej dziecko
Kto zapłaci jak za studia, jak za ciuchy
Wiesz o co chodzi, dwa tysiące za buty
Chodzę tak jakbym miał skrzydła na sobie
Rozumiem wasz ból, bo też byłem na dole
I to co zrozumiałem, trzeba pracować ciągle
Bo sukces w żaden sposób nigdy nie istniał w szkole"
Zjeździłem niemal całą Australię w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Nigdzie nie zagrzałem miejsca na dłużej, bo oni wszyscy tak szybko umierają. Są tacy nietrwali, a ich miłość taka krótkoterminowa. Dopóki śmierć nas nie rozdzieli. A ona depcze mi po piętach. Skrada się, gdy już kogoś idealnego dla siebie z tego tłumu wydobędę.
Pochowałem czterech małżonków. Od kilku miesięcy jestem zupełnie sam.
Myślałem, że w Sydney znajdę pomoc. Wyleczę swoją rozpacz po stracie, ale ona złamała mi serce doszczętnie. Oszukała mnie. Powiedziała, że będziemy razem i uciekła.

Do Lorne przyjechałem w jednym celu. No, może w dwóch. Nie wiesz, maleńka, że mojej miłości się nie odrzuca? Nikt nie mówi mi nie, a ja zamierzam ci pokazać dlaczego.


* osobnik zdeterminowany o wysokim stopniu automotywacji
* żeniąc się czy wychodząc za mąż - zawsze przybiera nazwisko współmałżonka
* zmienia miejsce zamieszkania po każdym pogrzebie
* jak już sobie kogoś upatrzy, to dąży do tego, żeby ta znajomość zakończyła się w sformalizowanym związku, bo jeśli coś nie idzie po jego myśli, to "jak nie możesz należeć do mnie, to nie będziesz należeć do nikogo"
* lubi rozmawiać z ludźmi, obserwować ich zachowania,
* potrafi słuchać,
* czasem coś doradzi, chociaż nie łudźmy się, że jego rady są dobre, często wynikają z tego "ciekawe jak się to zakończy, gdy zrobisz jak ci mówię"
* nie je mięsa,
* słucha rocka i country,
* ma niskie ciśnienie, zimne dłonie i lekki sen
* nie ma poczucia humoru, chociaż nauczył się je naśladować jak wiele innych ludzkich odruchów, których mu brak
* zna datę twoich urodzin, ulubiony smak lodów, najbardziej wstydliwe sekrety i tajemnice, o których miał wiedzieć tylko twój miś (oczywiście, jeśli jesteś obiektem jego wypaczeń)
* lubi piesze wycieczki po małouczęszczanych szlakach,
* ma łatwość rozeznania w terenie
* potrafi przewidywać pogodę i tropić "zwierzynę"
* jego ojciec był myśliwym, zmuszał Emmanuela do brania w tym udziału,
* zna się na anatomii zwierząt i potrafi ją sobie odpowiednio przełożyć na tą ludzką,
* swoją edukację zakończył na szkole średniej, ale jest bystry, oczytany i ma w sobie to coś, co potrafi wzbudzać zaufanie, współczucie i chęć niesienia mu pomocy, o którą potrafi prosić ze słodką nieporadnością w głosie i wyrazie twarzy,
* pasjonuje się starymi samochodami, ich naprawą, konserwacją i pielęgnacją, jeździ na zloty
* w Sydney pracował jako mechanik, w Lorne podłapał fuchę w barze, w podprzednich miejscach zamieszkania parał się zupełnie innych zajęć
* nie odpuszcza,
* nie wybacza,
* nie zapomina,


Emmanuel Costa
28.11.1996
Perth, Zachodnia Australia
barman
The Woolshed
Opal Moonlane
czarny wdowiec, podobają mi się ludzie, nie ich płeć
Środek transportu
Ford Galaxy 500 cabrio z 1967r (z rynku brazylijskiego) w automacie, ale na krótkie dystanse i misje wymagające działania z ukrycia - własne nogi albo auta z wypożyczalni

Związek ze społecznością Aborygenów
nie przypominam sobie

Najczęściej spotkasz mnie w:
spotkasz mnie w najmniej spodziewanym miejscu, bo nie ograniczam się tylko do pojawiania się w pracy

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
dane aktualnego ICE mam zawsze na telefonie - tam szukaj + dr Reiner.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Nie, dziękuję. Poradzę sobie na własną rękę. (chyba, że masz ciekawy pomysł, a ja powiem - TAK)
Emmanuel Costa
Emil Andersson
I nawet kiedy Ciebie nie chcę
I nawet kiedy już nie mogę
Obrazek
To zawsze idę w Twoją stronę
Uzależniłem się, to chore
Wiem to chore
powitalny kokos
Costa
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany