sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Lyra Raynott
Była gimnastyczką, ale rozwaliła się na motocyklu (nie z jej winy, ani z winy kierowcy motocykla!), więc musiała wdrążyć plan B, którego nie miała. Trochę studiowała dietetykę, tyle że aktualne robi sobie rok przerwy od tego. Na co dzień pracuje w sklepie sportowym, ale przez ostatni miesiąc nie było jej w Lorne, bo podróżowała po Australii.
Albert Raynott
starszy brat Lyry, który wyprowadził się z domu rodzinnego, gdy miała dziesięć lat. Ich relacje są poprawne, choć nieszczególnie bliskie.

Chandra Ginsberg
przyjaciółka, poznana kilka lat temu podczas pobytu Lyry w USA. Jej mama jest producentką filmu, w którym epizodyczną rolę miała Raynott.

Ryder Fitzgerald
bliski kumpel; znają się od dzieciaka, ale ich relacje pogłębiły się po jej wypadku. Ze strony Lyry nawet trochę za bardzo.

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

lyra raynott
Ola
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Hejka Lyra Raynott KOLEŻANKO :hihihi:

Jak chcesz, to mogę też do czegoś podrzucić Raine!
ryder fitzgerald
nata#9784
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
podrzucę ci Briseis Campbell na kumpelę, jeśli chcesz <3

Lyra Raynott
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
hejka Lyra Raynott, Maca to trochę mój crush, więc chętnie podrzucę ci którąś z moich pań, jeśli jakoś podpasują :oops:
Pysiule
Magda
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Cześć szklana damo Lyra Raynott :hugging:
Pięknie mnie wpisałaś :exited: Nie mogę się doczekać naszego spotkania po latach wreszcie na żywo :twerk:
A widzę, że znajomi walą do Ciebie drzwiami i oknami, to wiesz... chętnie ich poznam na jakiejś parapetówie ^^
chandra ginsberg
◠‿◠
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Ryder Fitzgerald cześć kolego!!! :| :/ </3

A z Raine Barlowe mogły się poznać na jakiejś domówce u wspólnego znajomego, jeśli chodzi na takie! Pewnie było na tyle drętwo, że odłączyły się od głównego towarzystwa i zamknęły w jednym z pokoi (najlepiej takim z barkiem), gdzie Raine mogła opowiadać Lyrze o tych turbinach, a jeśli były w stanie to wymieniły się na koniec numerami telefonów, od czasu do czasu wyskakując gdzieś razem na drinka?

benjamin hargrove Brissie jest fantastyczna i tak sobie myślę, że może jako małe dziewczynki, jeszcze przed tym, jak Campbell została zdiagnozowana bawiły się razem? Lyra mogła potem wielokrotnie przychodzić do jej domu, bo nie rozumiała, czemu już dłużej nie mogą, ale gdy kolejny raz jej rodzice odesłali ją w kwitkiem to dała sobie spokój. I teraz po powrocie Brissie mogły odnowić kontakty! <3 Może nawet przyszłościowo uda nam się połączyć siły z Chandrą i będziemy jak takie atomówki? :hihihi:

Carlie Faulkner Chętnie którąś z nich przyjmę! <3
Neva jest z Lorne Bay, więc mogły się gdzieś mijać w miasteczku, Lyra mogła kilkukrotnie wpaść do antykwariatu, bardziej po jakiś prezent dla kogoś niż dla siebie, a może też kiedyś była taka sytuacja, że synek Nevy oddalił się gdzieś od niej (to mógł być jakiś festyn albo coś podobnego) i to właśnie Lyra pomogła mu znaleźć mamę, głównie dlatego, że go rozpoznała z jednej ze swoich wizyt w antykwariacie?

Poza tym widzę, że między Carlie i Albertem, bratem Lyry, coś się kroi, ale chyba tak się składa, że jak Carlie tu przyjechała to Lyra była akurat poza miasteczkiem, więc co Ty na to, żeby dziewczyny dopiero się poznały? Ich pierwsze spotkanie mogłoby być nawet dość niefortunne, gdyby na przykład Lyra wjechała na rolkach w przechodzącą akurat Carlie? :monkey:

Chandra Ginsberg Hejka!!! <33 Czekam na nasz reunion, ale hola hola, ktoś tu jest chyba niepełnoletni, a już parapetówki mu w głowie! :faint:
lyra raynott
Ola
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Lyra Raynott pisze: 17 sie 2021, 18:54
Ryder Fitzgerald cześć kolego!!! :| :/ </3

A z Raine Barlowe mogły się poznać na jakiejś domówce u wspólnego znajomego, jeśli chodzi na takie! Pewnie było na tyle drętwo, że odłączyły się od głównego towarzystwa i zamknęły w jednym z pokoi (najlepiej takim z barkiem), gdzie Raine mogła opowiadać Lyrze o tych turbinach, a jeśli były w stanie to wymieniły się na koniec numerami telefonów, od czasu do czasu wyskakując gdzieś razem na drinka?
NIE, ŻEBY COŚ, ale Raine zna ekipe Rydera, można ich z nią też obgadywać i jak tylko Lyra była zainteresowana turbinami, to sorry to this woman, ale została zawalona calą toną faktow i ciekawostek :hihihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Lyra Raynott pisze: 17 sie 2021, 18:54
Hejka!!! <33 Czekam na nasz reunion, ale hola hola, ktoś tu jest chyba niepełnoletni, a już parapetówki mu w głowie! :faint:
W Australii jestem pełnoletnia, bo tu się od osiemnastki liczy, a tę mam dawno za sobą! :hihihi: Grzechem byłoby z tego nie skorzystać! :parrot:
chandra ginsberg
◠‿◠
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
Jestem leniem, bo nie chce mi się przełączyć profilu, ALE pod wpływem alkoholu Lyra mogła nawet coś wspomnieć, że trochę zaczął jej się podobać jeden kumpel (na trzeźwo pewnie będzie się zapierać nogami i rękami, że nie), a potem, żeby trochę to poszło w zapomnienie, zaczęła wypytywać o te turbiny. Więc niech ich obgadują, a przy okazji Lyra nauczy się może czegoś mądrego. :hahaha:
Raine Barlowe

Chandra Ginsberg a to w takim razie zwracam honor, mogą już wspólnie pić! 8) :jupi:
wystrzałowy jednorożec
-
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Boże, tak, Raine pewnie będzie trochę spragniona plotek i wiesci z romansowego placu boju <3 Lyra Raynott
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
no to skoro się bujasz z Ryderem, to podrzucam jego siostrę na jakiś pozytyw iiiiii gemma macfarland , bo to jego psiapsia od dziecka jest :hihi:
promienny latawiec
-
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Tak sobie myślę, że skoro Rorey jest niewiele starsza too może była dla Lyry kimś w rodzaju tej fajnej, starszej koleżanki, która trochę pomogła jej z pierwszym makijażem i ogólnie takimi dziewczyńskimi sprawami? :hm: Bo pewnie Lyra była tak zafiksowana na punkcie treningów, że ledwo się zorientowała, kiedy jej piersi urosły i zaczęła bardziej przypominać osobnika płci żeńskiej. :hihihi:

A co do gemma macfarland too dziewczyny są z jednego roku, więc pewnie chodziły razem do klasy, ale obie miały dość twarde charaktery więc może niekoniecznie się wtedy dogadywały? Może nawet kiedyś konflikt tak eskalował, że wyniknęła z tego bójka? :monkey: W szkole średniej mogły zakopać topór wojenny, a jak będą spędzały ze sobą więcej czasu ze względu na Rydera to mogłybyśmy po prostu sobie zobaczyć na fabule, co im z tego wyniknie?

Ewentualnie przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł! Wyczytałam, że Gemma jest biseksualna, a Lyra też raz umawiała się z dziewczyną, więc może pomiędzy nimi w przeszłości coś było? Jakiś krótki, przelotny romans, który teraz wprowadziłby trochę niezręczności? Zwłaszcza, że wtedy mogły ukrywać to, że się widują. :lol:
lyra raynott
Ola
ODPOWIEDZ