Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Maxine Hammond dokładnie tak jak mówisz! Z początku może mieć Remigiusza za pozera, a dopiero potem zorientować się, że on ma dobre serduszko i ogólnie może nawet polubić! <3 Ja tylko pozakańczam jakieś wątki to się odezwę i możemy to na spokojnie rozegrać!
27 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Zarobiłam kupę kasy na powieściach erotyczno-fantastycznych, a teraz pławię się w luksusach, kocham swoje życie, wszystkich partnerów i partnerki oraz czerwone, wytrawne wino.
hej, remigius soriente
kilka razy oglądałam Twój dokument czy program o survivalu, może kilka razy spotkaliśmy się na czerwonym, australijskim dywanie, gdzie zamieniliśmy kilka słów tak po prostu, w końcu jesteśmy równie otwarci i potrafimy dogadać z prawie każdym
lubie te Twoje piękne obrazki, wizje, które tworzysz za pomocą kamery, więc totalnie się uparłam i Cię dręczę, bo chce byś zekranizował moje powieści! to pewnie nie jest tematyka, która Cię pociąga, cholera, mało kto chciałby oglądać eroski fantasy, co nie? ale gray był sukcesem, a moje książki mają zdecydowanie lepszą fabułę, więc dlaczego nie
wykładam kasę, pomagam pisać scenariusz i możemy ruszać, ale czy Ty się zgodzisz czy to nie jest zdecydowanie za dużo, jak dla autora filmów o całkowicie innej tematyce, a może jest Ci już obojętne co robisz, ale pamiętaj, nie próbuj robić z tego taniej szmiry, bo będziemy mieli wielką, emocjonującą spine :fox:
powitalny kokos
nick
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
remigius soriente pisze: 02 sie 2021, 11:51
Maxine Hammond dokładnie tak jak mówisz! Z początku może mieć Remigiusza za pozera, a dopiero potem zorientować się, że on ma dobre serduszko i ogólnie może nawet polubić! <3 Ja tylko pozakańczam jakieś wątki to się odezwę i możemy to na spokojnie rozegrać!
Czekam z niecierpliwością!
sumienny żółwik
13#9694
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Tuesday Robbins pisze: 02 sie 2021, 12:19
hej, remigius soriente
kilka razy oglądałam Twój dokument czy program o survivalu, może kilka razy spotkaliśmy się na czerwonym, australijskim dywanie, gdzie zamieniliśmy kilka słów tak po prostu, w końcu jesteśmy równie otwarci i potrafimy dogadać z prawie każdym
lubie te Twoje piękne obrazki, wizje, które tworzysz za pomocą kamery, więc totalnie się uparłam i Cię dręczę, bo chce byś zekranizował moje powieści! to pewnie nie jest tematyka, która Cię pociąga, cholera, mało kto chciałby oglądać eroski fantasy, co nie? ale gray był sukcesem, a moje książki mają zdecydowanie lepszą fabułę, więc dlaczego nie
wykładam kasę, pomagam pisać scenariusz i możemy ruszać, ale czy Ty się zgodzisz czy to nie jest zdecydowanie za dużo, jak dla autora filmów o całkowicie innej tematyce, a może jest Ci już obojętne co robisz, ale pamiętaj, nie próbuj robić z tego taniej szmiry, bo będziemy mieli wielką, emocjonującą spine :fox:
No hej <3 Tuesday Robbins!
Zdecydowanie Robbins i Soriente mogą się znać z czerwonego dywanu i wieczorów spędzonych na pełnych blichtru i przepychu imprezach.
Cóż... Faktycznie tematyka, którą w swoich książkach porusza Tuesday daleka jest tej, którą zajmuje się Soriente. Z drugiej zaś strony jego wytwórnia tworzy coraz więcej projektów niekoniecznie związanych z dokumentami, ale tak specyficznym tematem jeszcze nie miała przyjemności się zająć. Myślę, że możemy w tym momencie rozpocząć... A więc od jakiegoś spotkania, w którym Robbins stara się przekonać Remigiusza, że ekranizacja jej powieści to doskonała inwestycja. Co będzie z czasem... Zobaczymy, aczkolwiek Remy jest człowiekiem z którym idzie się łatwo dogadać. No jedynie, że za bardzo wlezie mu się za skórę, wtedy jest nieobliczalny, bo ten wygląd anioła to tylko takie pozory...
27 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Zarobiłam kupę kasy na powieściach erotyczno-fantastycznych, a teraz pławię się w luksusach, kocham swoje życie, wszystkich partnerów i partnerki oraz czerwone, wytrawne wino.
No hej <3 Tuesday Robbins!
Zdecydowanie Robbins i Soriente mogą się znać z czerwonego dywanu i wieczorów spędzonych na pełnych blichtru i przepychu imprezach.
Cóż... Faktycznie tematyka, którą w swoich książkach porusza Tuesday daleka jest tej, którą zajmuje się Soriente. Z drugiej zaś strony jego wytwórnia tworzy coraz więcej projektów niekoniecznie związanych z dokumentami, ale tak specyficznym tematem jeszcze nie miała przyjemności się zająć. Myślę, że możemy w tym momencie rozpocząć... A więc od jakiegoś spotkania, w którym Robbins stara się przekonać Remigiusza, że ekranizacja jej powieści to doskonała inwestycja. Co będzie z czasem... Zobaczymy, aczkolwiek Remy jest człowiekiem z którym idzie się łatwo dogadać. No jedynie, że za bardzo wlezie mu się za skórę, wtedy jest nieobliczalny, bo ten wygląd anioła to tylko takie pozory...
Właśnie o tym myślałam, jak masz czas i ochotę to mogę nam to nawet zacząć, spotkanie w restauracji, załatwiamy pokrętne interesy 8D
powitalny kokos
nick
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Tuesday Robbins cieszę się, że się rozumiemy. To może być naprawdę zabawny wątek, coś tak czuję ;>
Obecnie mam sporo gier na postaciach i mało czasu, ale jak tylko opanuję burzę to na bank się odezwę <3!
36 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
To wpadam do swojego szefa do relacji :P
remigius soriente
powitalny kokos
nick
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Kurczę, myślę, że mogłam kiedyś oglądać Twoje programy! :)

remigius soriente
sumienny żółwik
Cobie
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Cobie Finnigan-Hayes pisze: 24 paź 2021, 22:31
Kurczę, myślę, że mogłam kiedyś oglądać Twoje programy! :)

remigius soriente

To może jakiś autograf? ;>
Cobie Finnigan-Hayes
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Świetny pomysł! Może do tego kawa?

remigius soriente
sumienny żółwik
Cobie
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
chciałabym znać remigiusza, wiesz? da się to połączyć z faktem, że tripp zaprasza jego kuzynkę na drinka? :oops:

remigius soriente
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
tripp fitzgerald pisze: 23 lut 2023, 14:24
chciałabym znać remigiusza, wiesz? da się to połączyć z faktem, że tripp zaprasza jego kuzynkę na drinka? :oops:

remigius soriente
A ja chciałabym znać Trippa ;> Myśle, że totalnie da się to zgrać, bo po pierwsze Soriente zapewne przeprowadził wywiad z Laurissą o tym z kim idzie, a po drugie jak już dowiedział się z kim to mół szybko skojarzyć Trippa z kancelarii, bo Gwen odpowiada za jego sprawy itd. Może Tripp czasem także nad czymś z nia pracował, bo Soriente np. kiedyś skasował auto policjantowi, znaleziono zwłoki na planie filmowym i pewnie jeszcze nie jedna przykra historia mu się przydarzyła, więc pomoc prawników jak najbardziej mile widziana ;>
ODPOWIEDZ