Profesor z zakresu psychopatologii — University of Technology Sydney
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
I know the feeling of finding yourself stuck out on the ledge
And there ain't no healing from cutting yourself with a jagged edge
Raphael Neelsen
40-letni profesor z zakresu psychopatologii na przymusowym urlopie.
• Jest autorem wielu prac z dziedziny psychopatologii, resocjalizacji oraz psychopatologii eksperymentalnej.
• Prowadzi gościnne wykłady na Uniwersytecie w Cairns.
• Posiada patent sternika motorowodnego.
• Ma słabość do włoskiej kuchni, francuskich win, szkockiej whisky i kubańskich cygar.
• Jeżeli chodzi o muzykę; uwielbia zarówno mocne, rockowe brzmienia jak i muzykę klasyczną.
• Gra na pianinie, nie jest może wirtuozem ale radzi sobie całkiem dobrze a wszystko za sprawą lekcji, na które namówiła go matka.
• Bardzo ale to bardzo lubi podróżować co ma też ścisły związek z jego pracą; sympozjami i wystąpieniami. Zwiedził Stany Zjednoczone, trochę Europy i spory kawałek Azji. Najlepiej czuł się jednak w malowniczych zakątkach Włoch.
• Ćwiczy regularnie w domowej siłowni, zdarza mu się też grywać w tenisa.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Venethe
była tenisistka, właścicielka pensjonatu — charlotte guesthouse
32 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
dwa lata temu zawiesiła niezbyt owocną karierę tenisistki, by przyjechać do Lorne Bay i przejąć dom zmarłych dziadków
Raphael Neelsen były mąż Waverly był wykładowcą na uniwersytecie, co prawda jakimś kalifornijskim, ale że nie określiłam, co dokładnie wykładał, to myślę, że śmiało mogę uznać, że coś zbliżonego do niego :hm: mógł więc kiedyś zabrać Waverly na jakąś konferencję, na której trochę się nudziła, trochę kręciła, a skoro jest byłą tenisistką, a Raphael ten sport uprawia, to może zagadał ją? jeśli szukasz jakiejś relacji z dramatami i zwrotami akcji, mogę zaproponować, że po kilku kieliszkach prosecco nie była do końca porządna i uczciwa w stosunku do męża na przykład :lol:
Profesor z zakresu psychopatologii — University of Technology Sydney
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
I know the feeling of finding yourself stuck out on the ledge
And there ain't no healing from cutting yourself with a jagged edge
waverly ellsworth pisze: 22 kwie 2024, 23:04
Raphael Neelsen były mąż Waverly był wykładowcą na uniwersytecie, co prawda jakimś kalifornijskim, ale że nie określiłam, co dokładnie wykładał, to myślę, że śmiało mogę uznać, że coś zbliżonego do niego :hm: mógł więc kiedyś zabrać Waverly na jakąś konferencję, na której trochę się nudziła, trochę kręciła, a skoro jest byłą tenisistką, a Raphael ten sport uprawia, to może zagadał ją? jeśli szukasz jakiejś relacji z dramatami i zwrotami akcji, mogę zaproponować, że po kilku kieliszkach prosecco nie była do końca porządna i uczciwa w stosunku do męża na przykład :lol:
Waverly Ellsworth
Dziękuję, że napisałaś :) Sam pomysł jest w porządku ale...no właśnie ale Raphael większość swojego życia skupił wokół nauki i wspinaniu się po kolejnych szczeblach kariery. Owszem miewał romanse; krótkie czy też dłuższe, była nawet narzeczona ale raczej stronił od mężatek. Mógł być oczywiście w stosunku do Waverly uprzejmy, może odrobinę flirciarski ale wiedząc, że ma męża raczej unikał sytuacji sam na sam. Mogli grywać w tenisa, spotykać się na drinku ale dałabym tu raczej relację bliżej przyjacielską niż romantyczną. Naturalnie jako kobieta mogła go pociągać ale jak wspomniałam mężatek nie tykał ;> jeżeli chodzi o ich relację w Lorne Bay to tutaj mogą się faktycznie spotykać - chociaż nie są to częste spotkania ponieważ Raphael ma gorszy okres w życiu. Ale postawiłabym na coś w rodzaju przyjaźni :)możemy to jakoś urozmaicić, może masz jeszcze jakieś pomysły? No i zobaczymy w jaką stronę się to rozwinie :)
powitalny kokos
Venethe
OPIEKUNKA KUOK — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia - przykładna opiekunka kuok w sanktuarium dla dzikich zwierząt. Po godzinach - ekoaktywistka ratująca morskie zwierzęta, która ukrywa przed światem fakt, że wzięła pieniądze za fikcyjny ślub z Bjornem, żeby ten zdobył australijskie obywatelstwo.
:welcome: Podrzucę ci Sarah, ona ma patenty na wszystko, co pływa, więc mogą znać się z Raphaelem z przystani, mogą tez mieć jakichś wspólnych znajomych z tego kręgu :densy:
Podrzucę też Charlotte Hargreeves. Jest w tym samym wieku, może zetknęli się gdzieś zawodowo?
Podrzuce też Makayla Wyatt, niech łączy ich dobry gust w kwestii alkoholu i czasami, gdy gdzieś na siebie wpadną, wypiją sobie kieliszek czegoś z górnej półki, doceniając smak, bukiet i inne tego typu walory.
A Jesli masz ochotę na kogoś jeszcze, na przykład na któregoś z moich panów, to też chętnie oddam. Może Lachlan Clearwater by się nadał? :hihihi:
Raphael Neelsen
była tenisistka, właścicielka pensjonatu — charlotte guesthouse
32 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
dwa lata temu zawiesiła niezbyt owocną karierę tenisistki, by przyjechać do Lorne Bay i przejąć dom zmarłych dziadków
Raphael Neelsen pisze: 22 kwie 2024, 23:17
waverly ellsworth pisze: 22 kwie 2024, 23:04
Raphael Neelsen były mąż Waverly był wykładowcą na uniwersytecie, co prawda jakimś kalifornijskim, ale że nie określiłam, co dokładnie wykładał, to myślę, że śmiało mogę uznać, że coś zbliżonego do niego :hm: mógł więc kiedyś zabrać Waverly na jakąś konferencję, na której trochę się nudziła, trochę kręciła, a skoro jest byłą tenisistką, a Raphael ten sport uprawia, to może zagadał ją? jeśli szukasz jakiejś relacji z dramatami i zwrotami akcji, mogę zaproponować, że po kilku kieliszkach prosecco nie była do końca porządna i uczciwa w stosunku do męża na przykład :lol:
Waverly Ellsworth
Dziękuję, że napisałaś :) Sam pomysł jest w porządku ale...no właśnie ale Raphael większość swojego życia skupił wokół nauki i wspinaniu się po kolejnych szczeblach kariery. Owszem miewał romanse; krótkie czy też dłuższe, była nawet narzeczona ale raczej stronił od mężatek. Mógł być oczywiście w stosunku do Waverly uprzejmy, może odrobinę flirciarski ale wiedząc, że ma męża raczej unikał sytuacji sam na sam. Mogli grywać w tenisa, spotykać się na drinku ale dałabym tu raczej relację bliżej przyjacielską niż romantyczną. Naturalnie jako kobieta mogła go pociągać ale jak wspomniałam mężatek nie tykał ;> jeżeli chodzi o ich relację w Lorne Bay to tutaj mogą się faktycznie spotykać - chociaż nie są to częste spotkania ponieważ Raphael ma gorszy okres w życiu. Ale postawiłabym na coś w rodzaju przyjaźni :)możemy to jakoś urozmaicić, może masz jeszcze jakieś pomysły? No i zobaczymy w jaką stronę się to rozwinie :)
Jasne! ja sobie założyłam, że Waverly pojawiła się w Lorne Bay dwa lata temu około, gdzie pewnie pierwsze pół roku spędziła ogarniając pensjonat, który zdecydowała się kupić :hm: myślę, że pierwszy raz mogli na siebie wpaść niedługo później, a że jej pewnie też jakoś randki nie byłyby na tamtym etapie w głowie, to pasuje mi wizja jakiejś przyjacielskiej relacji :hihihi: ogólnie to aktualnie ona się z kimś niby spotyka, ale że jest to niepewne, to ona sama nie wie, czy może to tak określać, czy wcale nie powinna :lol:
możemy po prostu tez rzucić ich na grę i sprawdzić, jak dobrze im pójdzie dogadanie się i czy nam coś samo się wyklaruje dodatkowo, urozmaicając sobie, jak się gierka będzie kleiła? <3
Profesor z zakresu psychopatologii — University of Technology Sydney
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
I know the feeling of finding yourself stuck out on the ledge
And there ain't no healing from cutting yourself with a jagged edge
waverly ellsworth pisze: 22 kwie 2024, 23:29
Raphael Neelsen pisze: 22 kwie 2024, 23:17
waverly ellsworth pisze: 22 kwie 2024, 23:04
Raphael Neelsen były mąż Waverly był wykładowcą na uniwersytecie, co prawda jakimś kalifornijskim, ale że nie określiłam, co dokładnie wykładał, to myślę, że śmiało mogę uznać, że coś zbliżonego do niego :hm: mógł więc kiedyś zabrać Waverly na jakąś konferencję, na której trochę się nudziła, trochę kręciła, a skoro jest byłą tenisistką, a Raphael ten sport uprawia, to może zagadał ją? jeśli szukasz jakiejś relacji z dramatami i zwrotami akcji, mogę zaproponować, że po kilku kieliszkach prosecco nie była do końca porządna i uczciwa w stosunku do męża na przykład :lol:
Waverly Ellsworth
Dziękuję, że napisałaś :) Sam pomysł jest w porządku ale...no właśnie ale Raphael większość swojego życia skupił wokół nauki i wspinaniu się po kolejnych szczeblach kariery. Owszem miewał romanse; krótkie czy też dłuższe, była nawet narzeczona ale raczej stronił od mężatek. Mógł być oczywiście w stosunku do Waverly uprzejmy, może odrobinę flirciarski ale wiedząc, że ma męża raczej unikał sytuacji sam na sam. Mogli grywać w tenisa, spotykać się na drinku ale dałabym tu raczej relację bliżej przyjacielską niż romantyczną. Naturalnie jako kobieta mogła go pociągać ale jak wspomniałam mężatek nie tykał ;> jeżeli chodzi o ich relację w Lorne Bay to tutaj mogą się faktycznie spotykać - chociaż nie są to częste spotkania ponieważ Raphael ma gorszy okres w życiu. Ale postawiłabym na coś w rodzaju przyjaźni :)możemy to jakoś urozmaicić, może masz jeszcze jakieś pomysły? No i zobaczymy w jaką stronę się to rozwinie :)

Waverly Ellsworth W sumie to już chyba żadnych, także jak będzie dane nam zagrać to wtedy zobaczymy co i jak <3

Jasne! ja sobie założyłam, że Waverly pojawiła się w Lorne Bay dwa lata temu około, gdzie pewnie pierwsze pół roku spędziła ogarniając pensjonat, który zdecydowała się kupić :hm: myślę, że pierwszy raz mogli na siebie wpaść niedługo później, a że jej pewnie też jakoś randki nie byłyby na tamtym etapie w głowie, to pasuje mi wizja jakiejś przyjacielskiej relacji :hihihi: ogólnie to aktualnie ona się z kimś niby spotyka, ale że jest to niepewne, to ona sama nie wie, czy może to tak określać, czy wcale nie powinna :lol:
możemy po prostu tez rzucić ich na grę i sprawdzić, jak dobrze im pójdzie dogadanie się i czy nam coś samo się wyklaruje dodatkowo, urozmaicając sobie, jak się gierka będzie kleiła? <3
powitalny kokos
Venethe
Profesor z zakresu psychopatologii — University of Technology Sydney
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
I know the feeling of finding yourself stuck out on the ledge
And there ain't no healing from cutting yourself with a jagged edge
Sarah Brattleby pisze: 22 kwie 2024, 23:23
:welcome: Podrzucę ci Sarah, ona ma patenty na wszystko, co pływa, więc mogą znać się z Raphaelem z przystani, mogą tez mieć jakichś wspólnych znajomych z tego kręgu :densy:
Podrzucę też Charlotte Hargreeves. Jest w tym samym wieku, może zetknęli się gdzieś zawodowo?
Podrzuce też Makayla Wyatt, niech łączy ich dobry gust w kwestii alkoholu i czasami, gdy gdzieś na siebie wpadną, wypiją sobie kieliszek czegoś z górnej półki, doceniając smak, bukiet i inne tego typu walory.
A Jesli masz ochotę na kogoś jeszcze, na przykład na któregoś z moich panów, to też chętnie oddam. Może Lachlan Clearwater by się nadał? :hihihi:
Raphael Neelsen
Witaj!Sarah Brattleby <3

Charlotte Hargreeves - mogli się spotkać na jakimś sympozjum gdzieś w Australii albo nawet poza. Nic zobowiązującego ale zawsze mogą porozmawiać na medyczne tematy.

Makayla Wyatt - w porządku, nic dodać nic ująć.

A co do reszty to myślę, że jak będziemy mieli zagrać to coś się wymyśli <3
powitalny kokos
Venethe
agent specjalny na chorobowym — Australian Special Air Service Regiment
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Agent Specjalistycznej jednostki antyterrorystycznej, który bardzo poważnie ucierpiał w wypadku i nie pamięta totalnie nic. Nie wie nawet, że ma żonę i dwójkę dzieci. Spokojnie mieszka sobie u brata i przygarnął super szczeniaka.
Raphael Neelsen cześć kuzynie <3 z Layoo oczywiście super relacje, bo to najlepsi kuzynowie :hihi: mogę oddać ci kogoś jeszcze, jeśli chcesz <3
Profesor z zakresu psychopatologii — University of Technology Sydney
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
I know the feeling of finding yourself stuck out on the ledge
And there ain't no healing from cutting yourself with a jagged edge
Dominic A. Zeimer pisze: 25 kwie 2024, 13:17
Raphael Neelsen cześć kuzynie <3 z Layoo oczywiście super relacje, bo to najlepsi kuzynowie :hihi: mogę oddać ci kogoś jeszcze, jeśli chcesz <3
Cześć Dominic A. Zeimer! Wiadomo, że najlepsi kuzynowie i mam nadzieję, że tak pozostanie, i nie sprawdzi się przysłowie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach! A co do reszty Twoich postaci jeżeli masz jakiś pomysł to śmiało :D <3
powitalny kokos
Venethe
ODPOWIEDZ