były bokser, właściciel schroniska dla zwierząt — lorne bay animal shelter
40 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Były bokser i rozwodnik, który wrócił do Lorne i zaczął od nowa jako pracownik schroniska. Obecnie przejął je po właścicielu, który uciekł z tonącego statku i stara się uratować zwierzaki, pomimo braku środków i wsparcia.

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/2903886681dc9d0c8ec3ed9ac74ffa96/1858a197072125d5-2d/s100x200/c5173432c0d89bd01da02e1018e0debf2a2ed2ea.pnj][/telimg1]
[tel10]Angus
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
trochę pisze erotyki, trochę barmanuje — rudd's rub
31 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Napisała kilka słabych erotyków, a teraz wróciła z podkulonym ogonem do domu, bo jej (były) mąż okazał się wielkim frajerem.
Laney Salberg
1 minute ago
O czymś konkretnym chcesz rozmawiać?
wysłano do angus brattleby
trochę pisze erotyki, trochę barmanuje — rudd's rub
31 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Napisała kilka słabych erotyków, a teraz wróciła z podkulonym ogonem do domu, bo jej (były) mąż okazał się wielkim frajerem.
Laney Salberg
1 minute ago
Stawiasz?
wysłano do angus brattleby
OPIEKUNKA KUOK — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia - przykładna opiekunka kuok w sanktuarium dla dzikich zwierząt. Po godzinach - ekoaktywistka ratująca morskie zwierzęta, która ukrywa przed światem fakt, że wzięła pieniądze za fikcyjny ślub z Bjornem, żeby ten zdobył australijskie obywatelstwo.
Sarah
12:26
Słuchaj... Co byś zrobił, gdybym powiedziała ci, że zrobiłam coś głupiego?
wysłano do angus brattleby
OPIEKUNKA KUOK — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia - przykładna opiekunka kuok w sanktuarium dla dzikich zwierząt. Po godzinach - ekoaktywistka ratująca morskie zwierzęta, która ukrywa przed światem fakt, że wzięła pieniądze za fikcyjny ślub z Bjornem, żeby ten zdobył australijskie obywatelstwo.
Sarah
12:26
To w sadzie nic takiego strasznego
No bo mam tę swoją łódź, prawda? No i do niedawna na niej mieszkałam, ale wyszłam za mąż i przeprowadziłam się do niego, do Fluorite View, więc teraz mieszkam tam i zastanawiam się, czy nie zrobiłam głupi, że tak zostawiłam swoją łódź bez żadnego nadzoru
A jeśli ktoś się na nią włamie?
wysłano do angus brattleby
ODPOWIEDZ