szef kuchni — salsa bar and grill
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
You, you enchant me, even when you’re not around. If there are boundaries, I will try to knock them down.
marcy reddington
Wyjechał wiele lat temu robić karierę w gastronomicznym świecie, ale okazało się, że jest o wiele trudniejszych rzeczy w tym wszystkim, niż nauczyć się nie płakać podczas krojenia cebuli.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

opiekun kangurów — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
since I met you, all the gloomy days just seem to shine a little more brightly
chciałby być kolega freda, czy raczej nie polubi księciunia?
marcello f. reddington
baristka l cam girl — hungry hearts
28 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
See, I've been having me a real hard time, but it feels so nice to know I'm gonna be alright. So I just kept dreaming, it wasn't very hard. I spent all this time tryna figure out why nobody on my side.
marcello f. reddington podaję hasło: SMARUJĘ PIĘTY

czy my nie powinniśmy siedzieć na matmie w jednej ławce? :welcome:
santa, i can explain
sekunda
Carson, Leander
szef kuchni — salsa bar and grill
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
You, you enchant me, even when you’re not around. If there are boundaries, I will try to knock them down.
frederick hemmings a czy księciunio polubi jego, czy uzna go za skończonego dupka, skoro będzie mu wkurwiał psiapsię w pracy? :hm:

bowie m. rutherford cześć Bowie z M! Myślę, że koniecznie. Z matmy to on jej nie pomagał na pewno, bo specjalnie się nie interesował szkołą, ale jak Bowie była chętna, to mógł na niej testować swoje nowe dania i przynosił jej fancy śniadania do szkoły. Ładna i fajna, to może nawet był nią ZAUROCZONY, więc starał się podwójnie :hihihi:
opiekun kangurów — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
since I met you, all the gloomy days just seem to shine a little more brightly
marcello f. reddington pisze: 22 paź 2023, 11:20
frederick hemmings a czy księciunio polubi jego, czy uzna go za skończonego dupka, skoro będzie mu wkurwiał psiapsię w pracy? :hm:
skoro tak stawiasz sprawę to w sumie nie wiem,
waham się, czy lepiej mieć kolegę, czy być wiernym psiapsi, ale chyba jednak ziomki :fox:
baristka l cam girl — hungry hearts
28 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
See, I've been having me a real hard time, but it feels so nice to know I'm gonna be alright. So I just kept dreaming, it wasn't very hard. I spent all this time tryna figure out why nobody on my side.
marcello f. reddington pisze: 22 paź 2023, 11:20

bowie m. rutherford cześć Bowie z M! Myślę, że koniecznie. Z matmy to on jej nie pomagał na pewno, bo specjalnie się nie interesował szkołą, ale jak Bowie była chętna, to mógł na niej testować swoje nowe dania i przynosił jej fancy śniadania do szkoły. Ładna i fajna, to może nawet był nią ZAUROCZONY, więc starał się podwójnie :hihihi:
Bardzo mi to pasuje!! Bowie w czasach szkolnych była nie tylko ładna i fajna, ale też trochę BIEDNA, więc ona pewnie rzadko przynosiła jakiekolwiek śniadanie do szkoły - Marcello mógł się w pewnym momencie zorientować, jak się sprawy mają i trochę Bowie dokarmiał, ale oboje udawali, że przynosi jej to jedzenie wyłącznie do testowania. Potem kontakt im się pewnie trochę urwał, zwłaszcza że Marcy wyjechał, ale kilka lat później Bowie mogła go znaleźć na jakimś fejsie i napisać do niego, że chciałaby mu oddać kasę za te śniadania, a od tego czasu już się kumplują? :koala:

marcello f. reddington
santa, i can explain
sekunda
Carson, Leander
Hoduje alpaki — zmagając się z kryzysem wieku średniego
41 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Były policjant, obecnie hodowca lam. Wcale nie ma kryzysu wieku średniego, wcale...
marcello f. reddington elo, dowiedziałam się właśnie, że jesteś szwagrem dzięki mojej jeszcze nie zrobionej byłej żonie ^^ Obawiam się, że możemy się nie lubić, Tate jest bardzo specyficzny, zwłaszcza dla swojej byłej żonki przeklętej
ODPOWIEDZ