lorne bay — lorne bay
43 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
I feel the lavender haze creepin' up on me
Surreal, I'm damned if I do give a damn what people say
Germaine Lounsbury
Czterdziestotrzyletni letni sędzia, który kilka lat temu zdecydował się rozpocząć nowy rozdział życia w Lorne Bay, uciekając od wielkomiejskiego gwaru po burzliwym rozwodzie. Poza salą sądową, dzieci zajmują najważniejsze miejsce w jego sercu. Jest zarazem filantropem i snobem, który w malutkim miasteczku odkrywa na nowo smak życia, które przez lata umknęło mu z rąk, gdy podporządkowywał się dyktatowi rodziny.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
bewitched.me
brak
agent fbi — szukający mordercy ojca
29 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
If he's as bad as they say, then I guess I'm cursed looking into his eyes, I think he's already hurt
no dzień dobry, skoro Germaine jest poważnym człowiekiem i groźnym sędzią, to już wiem, dlaczego nikt nie wyrzucił do tej pory Othello z pracy za pijaństwo :oops:

Germaine Lounsbury
lorne bay — lorne bay
43 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
I feel the lavender haze creepin' up on me
Surreal, I'm damned if I do give a damn what people say
witam, witam! Tak, germaine i jego bucera, w końcu się na coś przydają! Pewnie po wszystkim jeszcze serwuje swojemu klonowi elektrolity i kawę, żeby się jakoś trzymał na nogach :lol:
powitalny kokos
bewitched.me
brak
budowlaniec, złota rączka — c.w. construction
37 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
pracownik firmy budowlano-remontowej, który po rozwodzie zwątpił w miłość i postanowił zamieszkać w tingaree, by zapewnić sobie względny spokój
Germaine Lounsbury hej hej, chcesz kogoś z moich? telva mogę wrzucić na kolegę <3
lorne bay — lorne bay
43 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
I feel the lavender haze creepin' up on me
Surreal, I'm damned if I do give a damn what people say
telverne halsworth pisze: 12 lut 2024, 17:23
Germaine Lounsbury hej hej, chcesz kogoś z moich? telva mogę wrzucić na kolegę <3
a daj mi telverne!! Będą piękni w duecie <3 <3 <3
powitalny kokos
bewitched.me
brak
ODPOWIEDZ