fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Albert Raynott
Towarzyski i rozrywkowy fryzjer, pochodzący z Lorne Bay, który spędził tu całe życie. W młodości miał tendencję do ciągłego pakowania się w tarapaty, z czego teoretycznie wyrósł, ale tak naprawdę kłopoty wciąż do niego ciągną, a on nie zawsze potrafi przed nimi uciec. Ma za sobą związek, który kiepsko się zakończył i z którego wyleczenie się chwilę mu zajęło, ale w końcu gotowy jest na to, żeby znów zacząć randkować i poznać kogoś nowego.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Pysiule
Edyta
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
dzień dobry Albert Raynott, której z moich pań chcesz podcinać końcówki? :welcome:
Ebenhartowie
Magda
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Najchętniej wszystkie tak śliczne klientki zagarnąłby dla siebie, Neva Ebenhart. I może któraś odważy się na coś więcej niż tylko podcięcie końcówek? :oops:
Pysiule
Edyta
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Albert Raynott och, z tym pakowaniem się w tarapaty to brzmi, jak męska wersja Gai, więc myślę, że mogli się kumplować w czasach szkolnych i w te kłopoty pakować się razem :hihihi:
ambitny krab
nonsens#5543
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Albert Raynott pisze: 28 lip 2021, 12:39
Najchętniej wszystkie tak śliczne klientki zagarnąłby dla siebie, Neva Ebenhart. I może któraś odważy się na coś więcej niż tylko podcięcie końcówek? :oops:
Carlie przyda się nowy kolor po rozstaniu, może być? :hihihi:
Ebenhartowie
Magda
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Bardzo chętnie, Gaia Hammond. To co, idziemy w przyjaźń od szczeniaka, która przetrwała po dziś dzień? Nie komplikowałabym tego w żaden sposób, tylko właśnie zrobiła z nich przyjaciół, którzy dobrze się ze sobą dogadują, lubią sobie dokuczać i czasem uprzykrzać życie, ale w bardziej taki koleżeński sposób, jeśli można to tak ująć, a kiedy przychodzi co do czego to stają za sobą murem :hm:

Neva Ebenhart, w takim razie Carlie zgłasza się do odpowiedniej osoby ^^
Pysiule
Edyta
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Albert Raynott mi pasuje! *.* A skoro tak długo się znają, to pewnie Gaia mu ufa i czasem pozwala mu eksperymentować ze swoimi włosami, przynajmniej dopóki nie chce jej obciąć na chłopaka :lol:
ambitny krab
nonsens#5543
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
Hej! <3

Ja chcę się lubić! No i na pewno Leigh często chodzi do niego do pracy, bo lubi kombinować z włosami (a to kolorek, a to długość). Ogólnie widzę, że to fajny chłopak, towarzyski, to by się z Leigh dogadali.

Albert Raynott
ambitny krab
Kiren#7898
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Spokojnie, Gaia Hammond może mu zaufać ze swoimi włosami. Nawet jeśli czasami grozi jej, że ją tak obetnie, to nigdy by tej groźby nie spełnił :lol:

W takim razie widzę to tak, że z Leigh Daintree poznał się w pracy, a tam rozmawiając ze sobą, od słowa do słowa doszli do tego, że wybierają się na tę samą imprezę albo koncert i ze względu na to, że jedno z nich potrzebowało transportu, drugie zaproponowało, że może zabrać się z nim i jego paczką. Zaczęło się od tego jednego wyjścia, a teraz mogą regularnie razem imprezować i Leigh mogła zostać jego stałą klientką, którą zawsze z przyjemnością przyjmuje ze względu na to, że pozwala mu zrobić ze swoimi włosami coś więcej niż tylko podciąć końcówki :hihi:
Pysiule
Edyta
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
No i to mi się podoba! <3

Albert Raynott
ambitny krab
Kiren#7898
27 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Zarobiłam kupę kasy na powieściach erotyczno-fantastycznych, a teraz pławię się w luksusach, kocham swoje życie, wszystkich partnerów i partnerki oraz czerwone, wytrawne wino.
hej, Albert Raynott
ja to może w kłopoty nie wpadam, ale z wielką przyjemnością pakuje w nie mych ukochanych mężczyzn, przyszłam do Ciebie na cięcie, a wyszłam z numerem telefonu, chodźmy na randkę, pobawmy się trochę, raczej dzieci z tego nie będzie, bo ja jestem w uczuciach totalnie niestała, ale trochę zabawy nikomu jeszcze nie zaszkodziło :*
powitalny kokos
nick
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Cześć Albert Raynott, przyszłam się oficjalnie przywitać z bratem! 8) :hihihi:
lyra raynott
Ola
ODPOWIEDZ