opiekun kangurów — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
podbijanie wielkiego świata odrobinę komplikuje zwiącek
freddie hemmings
W dziesięciostopniowej skali dałabym mu mocne siedem, ale on sobie dwanaście.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
frederick hemmings hejka <3
Jest w tym.samym wieku co Pearl, a ona lubi pić w barach, więc mogą się w sumie kojarzyć jeszcze ze szkolnych lat, kiedy była nieszczególnie wyjściowa i lubiana D: Chyba, że chcesz kogoś innego ode mnie, to smialo :oops:
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
frederick hemmings cześć!
co prawda, tripp autobusami nie jeździ ale pomyslałam, że podrzuce go tutaj mimo wszystko - oczywiście w pakiecie z reszta moich dzieci, poczętych z multiholizmu :hihihi:

myślę, że sidney albo suzie pasowaliby wiekowo ale wybierz kogo chcesz <3

Obrazek
opiekun kangurów — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
podbijanie wielkiego świata odrobinę komplikuje zwiącek
pearl campbell powinni mi dać zakaz robienia relek, bo tak to się kończy :oops:
ale pasuje! w sumie to mogą się kojarzyć, ale jeśli wpadałaby teraz, to można nawet założyć, że kiedyś natknęła się na niego w barze, gdy miał swój wieczór brzdąkania i pewnie tak chciał zwrócić jej uwagę, że dwie piosenki o jakichś ładnych blondynkach odszukał w głowie i zaśpiewał :lol:

tripp fitzgerald faktycznie to on, nie poznałam w ogóle :lol: z Trippem niestety nie mam pomysłu :(
gdybyś była zainteresowana, to bym chętnie przygarnęła Sidneya na kumpla, bo tych zawsze jest deficyt, a że dzieli ich rok, to z pewnością znali się już ze szkoły - nawet bardziej na zasadzie kojarzenia, dopóki jakoś z 2-3 lata temu załóżmy, Freddie nie wpadł naprawić auta?

a z Suzie może chciałabyś jakiś eksów, coś? nawet nie do końca poważnych można, bo Freddie też na swoim koncie jeden dłuższy związek miał wszystko, ale pasuje w tę stronę? to cos pokombinuję :hm:
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
frederick hemmings pisze: 06 lis 2023, 10:17

tripp fitzgerald faktycznie to on, nie poznałam w ogóle :lol: z Trippem niestety nie mam pomysłu :(
gdybyś była zainteresowana, to bym chętnie przygarnęła Sidneya na kumpla, bo tych zawsze jest deficyt, a że dzieli ich rok, to z pewnością znali się już ze szkoły - nawet bardziej na zasadzie kojarzenia, dopóki jakoś z 2-3 lata temu załóżmy, Freddie nie wpadł naprawić auta?

a z Suzie może chciałabyś jakiś eksów, coś? nawet nie do końca poważnych można, bo Freddie też na swoim koncie jeden dłuższy związek miał wszystko, ale pasuje w tę stronę? to cos pokombinuję :hm:

no to zatrzymajmy się przy młodszej dwójce - sidneyowi przyda się jakis kumpel, o ile ten nie wycofa się rakiem przez dramaty rodzinne chłopaka i jego zamiłowanie do imprez. teraz co prawda nieco się uspokoił i wyjechał do Townsville na dwa miesiące ale wraca i na pewno chętnie nadrobi stracony czas :lol: fajnie, gdyby miał ziomka, któremu mógłby powiedzieć o tym, co zaszło między nim a frankie :hm:


a suzie miała tak naprawdę jednego chłopaka, który złamał jej serce :| rzucił ja zanim poszła na studia, więc kilka lat temu. po tym incydencie, spotykała się przelotnie z facetami, jednak nigdy żadnego nie dopuściła do siebie na p o w a ż n i e. więc myślę, że możemy coś pomyśleć *.*
opiekun kangurów — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
podbijanie wielkiego świata odrobinę komplikuje zwiącek
tripp fitzgerald
Freddie jest trochę jeszcze mentalnym dzieciakiem, więc zamiłowanie do imprez na pewno nie stanowi dla niego przeszkody! więc super, mamy ziomków, Freddiemu też się przyda pomarudzić na świat, bo go baby wkurzają ostatnio bardzo :lol:

i co do Suzie, to dokładnie jak u Freddiego :lol: jego baba zabrała wspólnie zbierany hajs i uciekła w świat bez niego, więc też się wystrzega trochę związków i boi się ufać :lol: więc jeśli masz przestrzeń to możemy ich rzucić w jakiś romans teraz nawet, a jeśli już nie bardzo, bo sobie z kimś relację aktualnie buduje, to myslę, że mogli się jakoś tak obstawić, że kilkakrotnie się spokali niezobowiązująco do roku wstecz, ale z założeniem, że żadne z nich nie szuka nic powaznego :hm: ale wtedy nie szłabym w takie "ok, to teraz są ziomkami", tylko znalazła powód, żeby się na koniec znielubili może, bo wydjzie to ciekawej :lol:
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
no to myślę, że mogli faktycznie do roku temu ze sobą niezobowiązująco sypiać ale w pewnym momencie, suzie pewnie go olała bo przerzuciła się na swojego nowego współlokatora :idk: może pogniewał się na nią przez wgląd, że brzydko go potraktowała i ugodziło to w jego męskie ego?


frederick hemmings
opiekun kangurów — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
podbijanie wielkiego świata odrobinę komplikuje zwiącek
tripp fitzgerald pisze: 07 lis 2023, 09:07
no to myślę, że mogli faktycznie do roku temu ze sobą niezobowiązująco sypiać ale w pewnym momencie, suzie pewnie go olała bo przerzuciła się na swojego nowego współlokatora :idk: może pogniewał się na nią przez wgląd, że brzydko go potraktowała i ugodziło to w jego męskie ego?


frederick hemmings
pasuje! jego męskie ego bardzo łatwo urazić, bo jest księciem :lol: zgłoszę się po gierkę bardzo chętnie, jak rozegram to, co mi się już nazbierało <3
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Czy frederick hemmings może być takim sąsiadem Olive, co kran naprawi, a ona w podziękowaniu mu własny kubek zrobi ? :lol:
wystrzałowy jednorożec
Miło
barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
Siemka!
Pracujemy razem, plus Callie ostatnio była na wycieczce w sanktuarium, ale tylko u koali - mogłaby trochę marudzić ziomkowi z roboty, żeby jej kangury jeszcze pokazał :lol:

frederick hemmings
sex on the beach
-
Programistka — Freelancerka
26 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej frederick hemmings! Jesteśmy w tym samym wieku, istnieje szansa, że znamy się jeszcze ze szkoły? :dance:
ODPOWIEDZ
cron