lorne bay — lorne bay
32 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea

Sabato, swoje niecodzienne imię zawdzięcza dwóm czynnikom: dziadkom (emigrantom z Włoch, którzy przepłynęli do Australii pod koniec lat czterdziestych), oraz dniu. Urodził się w sobotę, 30 lipca. Przywiązuje wielką wagę do numerologii i astrologii, wierząc uporczywie, że znak Lwa nakreślił w dużej mierze jego osobowość i karierę.

Matka chłopaka mogła by uchodzić za etos współczesnej, nowoczesnej kobiety. Świetnie łączyła obowiązki domowe z zawodowymi. Współprowadziła rodzinną firmę, która jest przodującym producentem lamp, żarówek, elementów małej elektroniki. Ojciec, pochodzi z Anglii. Nudny, nieco chłodny, sztywno trzymający się zasad i stroniący od rodzinnych i przyjacielskich spotkań. Do dzisiaj nosi przede wszystkim wełnianą, kraciastą marynarkę. Ukończył studia z ekonomii w Singapurze, po czym osiadł w Australii.

(…)

Jak zaczęła się Twoja droga w projektowaniu ubrań?
Samatha Kent, Womenswear Daily;

Nie mam niestety ekscytującej historii o ubraniu lalek, czy szyciu ubrań dla w ramach wewnętrznego protestu. Rodzice wysłali mnie do liceum z internatem nieopodal Oxfordu. Zawsze mieli obsesje na punkcie wykształcenia i chyba chciałem się temu zbuntować. Po ukończeniu liceum przeszedłem przez Foundation Course w Central Saint Martins i tam złapałem bakcyla. Oryginalnie chciałem studiować sztuki wizualne, a skończyłem na wydziale Womenswear.
Sabato Blackaller, Creative director Courreges;

(…)

Większość swojej edukacji odbył w Wielkiej Brytanii. Rodzice zawsze przywiązywali wiele uwagi do jego ocen, zajęć dodatkowych i hobby. Z perspektywy czasu wszystkie wydają się bardzo wykalkulowane, skrupulatnie zaplanowane. Jazda konna, nauka języków. Przeszedł przez podstawy tureckiego i chińskiego, choć żadnego z nich nie pamięta. Biegle mówi po Włosku i Angielsku, co w jego mniemaniu jest wystarczającym problemem do rozdwojenia osobowości.

(…)

Co czułeś, gdy objąłeś stanowisko dyrektora kreatywnego Courreges?
Camille Charriere, Elle France

Niesamowicie zaszczycony, że Antoine (Courreges CEO, przyp. red.) ma do mnie tyle zaufania. Courreges to oczywiście świetny dom mody z wieloletnią tradycją. Z zapałem do szukania innowacji
Sabato Blackaller, Creative director Courreges;

(…)

Znamy się od lat. Ale jestem niesamowicie podekscytowana, że możesz wyrazić swoją kreatywną wizję w Courreges. Czego możemy się spodziewać po Twoim debiucie?
Julia Sarr Jemois, British Vogue

Przebyłem niesamowitą podróż w historii marki. Oczywiście archiwa są niemal nieskończone, a mi udało się wydobyć kilka niespodziewanych elementów. Chce żeby ta kolekcja była jak pierwszy pocałunek. Seksowna, podniecająca, z dreszczem przebiegającym wzdłuż kręgosłupa.
Sabato Blackaller, Creative director Courreges;

(…)

W czasach pandemii większość czasu spędzał w rodzinnych stronach, w Lorne Bay. Kupił zaniedbaną posiadłość, która kompletnie odrestaurował. Od tamtego czasu dzieli swój czas pomiędzy domowym studio, a paryską siedzibą firmy. Jest typem, który nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Potrzebuje ciągłej zmiany, dynamiki sytuacji. Często podróżuje do Włoch, do Francji, czasami Nowego Jorku lub Los Angeles. Życie na walizkach to jego sposób na rzeczywistość. W mgnieniu oka potrafi spakować najpotrzebniejsze rzeczy i zatrzasnąć srebrną, aluminiową walizkę ze swoimi inicjałami.

(…)

> Jest zapalonym kolekcjonerem płyt winylowych;
> Leworęczny;
> Każdy dzień rozpoczyna od szklanki wody z octem jabłkowym; a jego śniadania zwykle wyglądają tak samo: owsianka z semoliny, z masłem orzechowym i jagodami; Bez wątpienia jego największą słabością jest dobra kawa i dobrze przygotowane sushi;
> Posiada pełną kolekcję magazynu „Butt”, małoformatowej gazety poświęconej gejom ze środowiska artystycznego i projektowego.
> Jego ulubioną piosenką jest „Viens, Viens”. Uważa, że Marie Laforet była idealnym przykładem czystego piękna.
> Według Sabato, dotyk i zapach to najważniejsze z zmysłów. Poświęca wiele czasu zapachom. Codziennie naciera ciało olejkami eterycznymi, mieszanką drzewa sandałowego i kwiatów neroli. W jego domu pokoje można niemal oznaczyć zapachami. Sypialnia to intymne nuty bursztynu, mirry i drzewa sandałowego. W salonie zwykle unosi się nutą żarzącego się Palosanto.
Sabato Blackaller
30 lipca 1990
cairns
dyrektor kreatywny
courreges
pearl lagune
kawaler; homoseksualny
Środek transportu
1971 Mercedes Benz 280 SL Gold

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak

Najczęściej spotkasz mnie w:
Na lotnisku

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Rodziców

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Nie
Sabato Blackaller
Austin Butler
sumienny żółwik
nick autora
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany