króluje jako developer i współ-króluje w barze — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT/the bob
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
We always almost, again and again. We were always on the verge of almost. Never nothing, never something.
Obrazek
Skocz.
Oderwij stopy. Poczuj to co ona czuła. Zamknij oczy, niczego nie sprawdzaj. Pozwól by pochłonęła Cię woda.
Pierwszy oddech. Krzyk.
Dzieciństwo, to ono nas kształtuję - z ogromnym wysiłkiem przeprowadza przez drogę ku dorosłości. Dojrzałości. A czym są te dane stwierdzenia jak zaledwie wyimaginowanymi słowami? Zawsze będziemy do czegoś zbyt nie dojrzali. Do sytuacji, osoby, relacji - związku, odpowiedzialności. Zawsze pojawi się na naszej drodze przyczyna upadku.
Skacz!
Drugi oddech. Iluzja.
Przez lata nieustannie stawiałam na swoim. Pierwsza córka, pierworodna - ta co zniesie wszystko. Nie poszłam śladami ojca, ustąpiłam miejsce; młodszej, która lepiej bardziej wpasowywała się na stanowisko głowy rodziny. Lubiłam chadzać własnymi ścieżkami, a zarządzanie rodzinną winiarnią by mnie jedynie ograniczało. Wybrałam inną ścieżkę i nie żałuję, powoli - malutkimi krokami pięłam się po szczebelkach kariery, by zaledwie trochę po trzydziestce zasiąść na fotelu głównego zarządcy. Tak; byłam chciwa i nieustępliwa, myślę że tą cechę odziedziczyłam po naszym jedynym w swoim rodzaju ojcu.
Miłość mnie nie dopadła. Nie, nagle - nie była jak strzała Amora. Wszystko było spokojne, wyczekane - jakby odpowiednie. Kochałam, lecz nie takim uczuciem jakie dostrzegałam w filmach. Byliśmy bardziej wspierającymi się partnerami, niżeli obsesyjnymi kochankami - ale było dobrze; idealnie. Ciepło domowego ogniska, mogło być moim marzeniem sprawiało, że się w tym odnajdywałam. Uszczęśliwiało mnie.
Do czasu... Do dnia, gdy jedno zdarzenie - krótki ułamek sekundy; zrujnował wszystkie następne...
Mówią, że się pozbieram - nauczę żyć z tą stratą, wytrzymam...
Jednak ja wiem, że nigdy nie złapię kolejnego oddechu.
Dokładnie tak jak nasza Maya.
Tego dnia, utonęłam wraz z nią.

× rok temu pięcioletnia córka Reverie - Maya utopiła się w jednym z odkrytych basenów w dolnej części Lorne Bay, było o tym głośno; w gazetach czy w telewizji. Od tamtego wypadku dużo podobnego typu zbiorników wodnych posiada większe zabezpieczenia.
× kocha planszówki, niegdyś w wolnych chwilach była w nie naprawdę dobra. Monopoly, czy tajniacy są jej ulubionymi.
× posiada rudawą (dachowiec) kotkę o imieniu Escaped, wraz wtedy-ówczesnym mężem znaleźli ją na drodze pośród pustkowia, zdecydowali się ją zaadoptować. Z początku kociak słuchał się nowych właścicieli, lecz po śmierci ich dziecka i wyprowadzce jednego z nich - jej jedynym zajęciem jest ucieczka i tułanie się po miasteczku.
× rodzina Verie od pokoleń jest właścicielem znanej na całą okolicę winiarni, aktualnie stery nad firmą przejęła młodsza siostra kobiety, jednak w wolnych chwilach stara się jej pomagać - wspomóc dobrą radą.
× urodziła się i wychowała w Lorne Bay, jej stopa nigdy zaznała miejsca poza za Australią, ma nadzieję, że wkrótce się to zmieni.
× wyszła za mąż w wieku 25 lat, a rozwiodła się niecały rok po trzydziestce.
Reverie Beradsley
18 maja ’91
lorne bay
dyrektorka & developer & właścicielka
queensland's arch-development / the bob - the old money bar
pearl lagune
rozwódka, biseksualna
Środek transportu
Samochodem Bentley Continental GT New V8.

Związek ze społecznością Aborygenów
Żadnych powiązań.

Najczęściej spotkasz mnie w:
w winiarni, w biurze, w barach, na przeróżnych bankietach, spacerując samotnie w lesie, wiecznie szukającą swojej kotki uciekinierki.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Rodzinę Beardsley.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak.
Reverie ‚verie’ beardsley
Olivia Cooke
sumienny żółwik
różal
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
ODPOWIEDZ