biznesmen — -
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Something's got a hold of me lately. No, I don't know myself anymore. Feels like the walls are all closing in and the devil's knocking at my door.
Welcome on board, baby!

Urodziłem się, jako pierworodny rodziny Black. Moje życie już od samego początku było ustawione - można właściwie powiedzieć, że w dniu urodzin moje życie rozpisane zostało, jak jeden z planów biznesowych ojca. Miałem ukończyć odpowiednią edukację i przyswoić równie ważną etykietę, żeby przejąć sieć hoteli w całym kraju, gdy nadejdzie odpowiedni czas. Mój młodszy o trzy lata brat miał natomiast pomagać mi w rozszerzeniu i utrzymaniu zasięgów poza granice Australii. Dlatego już od najmłodszych lat dmuchano na mnie i chuchano, a opiekunki upewniały się, że posiadałem wszystko, aby wyrosnąć na godnego dziedzica spuścizny ojca.

Stay on track or lose everything

Całe swoje życie słyszałem, że ludzie mi zazdroszczą. Rozwodzili się nad tym jak wspaniałe musi być moje życie dzięki pieniądzom, które posiadałem. Nieliczni jednak zdawali sobie sprawę, jak ogromna presja na mnie ciążyła. Musiałem być najlepszy w każdej dziedzinie, żeby dostać się do najlepszych szkół. Poślubić odpowiednią dziewczynę i najlepiej nie zastanawiać się czego tak naprawdę sam chciałbym od życia. Sprzeciwienie się ojcu oznaczało wyparcie się rodziny. Prawdopodobnie właśnie dlatego mój charakter, w którymś momencie zaczął tworzyć jedno z moim nazwiskiem. Stał się czarny, jak smoła. Posłusznie kroczyłem wytyczoną mi ścieżką, każdego dnia stając się przy tym coraz większym, uprzywilejowanym dupkiem, a to z każdą, kolejną sekundą przeszkadzało mi coraz mniej. W końcu nie było rzeczy, której pieniądze by nie załatwiły.

Ray of sunshine

Prowadziłem interesy u boku ojca jeszcze zanim ukończyłem studia. Strategie rozwojowe tworzyłem wręcz w snach. Nie łatwo było bowiem zaimponować ojcu. Kiedy więc kumpel ze studiów wspomniał o swoim rodzinnym miasteczku, musiałem się tam pojawić osobiście i zbadać teren, który wydawał się posiadać potencjał. Nie spodziewałem się jednak, że stawiając nogę w Lorne Bay zamiast pomysłu na biznes znajdę miłość. Moje zgorzkniałe serce nagle zabiło mocniej na jej widok. Spędzony wspólnie czas był jak powiew świeżego wiatru. Zatraciłem się w niej na tyle, że postanowiłem wrócić do Sydney i postawić wszystko na jedną kartę.

Nothing looks like it seems

Powrót do rzeczywistości uderzył mnie jak obuchem w głowę. Okazało się, że moja była dziewczyna i najlepsza,zdaniem moich rodziców, partia w mieście, była w ciąży. Dziecko było moje i musiałem wziąć pełną odpowiedzialność. Odbyło się więc huczne wesele, a ja nie mogłem zaprzeczyć, chociaż w małżeństwie się nam nie układało, córka była jedną z najlepszych rzeczy, które przytrafiły mi się w życiu.

It's time to take the wheel

Przez ostatnie szesnaście lat moje małżeństwo istniało wyłącznie na papierze. Każda wymiana zdań z żoną kończyła się awanturą. Śmiało można było powiedzieć, że sobą gardziliśmy. Ona mnie za oziębłość, a ja ją za to, że nie była kobietą, którą kiedyś prawdziwie pokochałem. Byliśmy razem tylko po to, żeby utrzymać pozory, na czym zdecydowanie cierpiała nasza córka. Im starsza się stawała, tym trudniej było nam utrzymać przed nią fasadę szczęścia. Śmierć ojca zeszłej wiosny popchnęła mnie jednak do złożenia pozwu rozwodowego. Życie było zbyt krótkie. Walka sądowa była zażarta między żoną a mną, ale sztab moich prawników upewnił się, że Elizabeth nie dostała za wiele, a prawa rodzicielskie zostały przyznane mnie. Niedługo później postanowiłem podjąć chyba najbardziej szaloną decyzję w swoim życiu. Zostawiłem biznes pod czujnym okiem brata, a sam postanowiłem odsunąć się na moment i postawić na siebie. Zabrałem córkę i przeprowadziłem się do Lorne Bay (z naiwną nadzieją, do której nie chciałem przyznać się sam przed sobą, że ponownie spotkam .
Nathan Black
2 grudnia 1986
Sydney
Biznesmen na rozdrożu
-
Fluorite view
Rozwodnik, hetero
Środek transportu
Czarne Maserati Ghibli

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak

Najczęściej spotkasz mnie w:
Kawiarnia

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Elizabeth Black - była żona

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Nie
Nathan Black
Ryan Reynolds
ambitny krab
N.
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany