sprzedaję komiksy — things from another world
26 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
fan wszelakich teorii spiskowych, który nie potrafi do końca odnaleźć się we współczesnym świecie; za często zmienia zdanie i za bardzo nie ogarnia
Darcy Bates
Darcy jest dużym dzieckiem, które nie do końca czego w życiu chce. Jego plany na życie ulegają zmianie kilka razy w miesiącu, chociaż zazwyczaj na planowaniu się kończy. Kocha teorie spiskowe i kiepskie filmy. Życiowo jest totalnie nieogarnięty, chociaż stara się stwarzać pozory iż totalnie nad wszystkim panuje. Często wpada na szalone pomysły. Wszędzie się spóźnia, wszystko gubi i niejednokrotnie zapomina o umówionych spotkaniach. Nawet kupił sobie na urodziny kalendarz-terminarz, który oczywiście po niedługim czasie zgubił. Zdecydowanie zbyt dużo mówi, niejednokrotnie nie zastanawiając się nad wynikającymi z tego konsekwencjami. Jest roztargnionym i roztrzepanym marzycielem, który może nagle przerwać rozmowę rzucając jakąś nie pasującą do tematu ciekawostkę, bo właśnie mu się przypomniała. Strasznie naiwny z niego facet, który uwierzy we wszystko, gdyż nie zdaje sobie do końca sprawy z tego, że ludzie kłamią. Uwielbia spontaniczne, nieprzewidywalne i totalnie nieprzemyślane akcje, wyjazdy i zachowania, co niejednokrotnie przyprawia go o kłopoty.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
brak multikont
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Witam serdecznie Darcy Bates <3
W prawdzie moje postacie nie czyatją komiksów, ale może któraś Ci się do czegoś przyda? W zbliżonym wieku mam Divinę, ale ona jest nawiedzona i ludzie uważają ją za przeklętą, szwęda się po kościele i no... jest osobliwa :lol: Ale mam też Pearl, chociaż ona przyjacielskością też nie grzeszy, natomiast moja Mari jest mega kochana <3 Wybierz sobie kogo chcesz i coś pomyślimy <3
Stoi za ladą, a w wolnych chwilach uczy surfingu — w Surf Shop
25 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Nigdy nie poznał swoich biologicznych rodziców, bo za dzieciaka został przekazany do rodziny zastępczej z której i tak uciekł. Poza tym jest marzycielem. Buduje własną rakietę, aby polecieć na księżyc oraz szuka skarbu, bo przecież za coś trzeba będzie ją wybudować.
Na pewno do opisu Twojej postaci pasowałby cooper routledge, ale możesz wybrać również innych jak chcesz <3

Darcy Bates
powitalny kokos
CJ
darnell, miles, liam
ODPOWIEDZ