lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
pytania i propozycje
jak możemy pomóc?
Jeśli tylko macie jakieś pytania, bądź propozycje dla administracji, śmiało możecie wysyłać je w tym temacie, a ktoś z ekipy czym prędzej postara się pomóc!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
Don't come afer me 2.0, ale:
cami o'brallaghan pisze: 07 mar 2023, 07:46

[...] Zasady łączą je z loterią (hej punktacja jest tutaj -> hej punkty będą w kuponie), [...] Może to niedopatrzenie z waszej strony, że tak zamierzałyście, ale tego nie wpisałyście, ale skoro tego nie ma, to chyba nie użytkownicy powinni być za to ukarani, co nie? 😊
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
cami o'brallaghan
Nie do końca rozumiem, co jest niejasne. Punkty z zabawy 18+ pozwalały na zdobycie nagród (w tym kuponu punktowego) w loterii. Punktacja z pierwszego nie łączyła się z punktami z drugiego.
3. Jeden los kosztuje 2 punkty zdobyte w zabawie 18+ (zabawę wraz z bilansem punktów można znaleźć tutaj),
Chodzi o punktację w zabawie 18+, w której ani w opisie ani w zasadach nie ma słowa o tym, że zdobyte za nią punkty zostaną wymienione na kupon punktowy. Wiadomo było, że będą wymieniane na losy jeszcze zanim ruszyła loteria.
6. Zdobyte punkty zbierane będą na walentynkowym kuponie punktowym, którego zasady opisano w tym temacie,
Ten punkt znajduje się tylko w temacie z loterią walentynkową, co oznacza, że dotyczy punktów zdobytych właśnie w loterii.
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Ja dodam od siebie tyle, że podsumowanie nagród zostało wystawione jawnie, z czasem w którym można było zgłaszać, że coś zostało źle podliczone. Dodatkowo każdemu użytkownikowi zostały dodane 3 punkty do kuponu punktowego, co chyba dość kiepsko koresponduje z zarzutem, że chciałyśmy kogoś okraść. Do cytowanych fragmentów załapał się ten, który mówi, by w razie wszystkich niejasności kontaktować się ze mną, więc zachęcam Ciebie serdecznie, by w przyszłości nie bać się pytać, od tego tu jesteśmy <3
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Heja, chyba już po ptakach ale jeszcze chciałam wtrącić że ja podobnie zrozumiałam zasady jak cami o'brallaghan, że kupon punktowy to całość zebrana w tym pierwszy etapie i całej loterii, nawet się zastanawiałam czasem czy rzucać, bo bałam się że jak wylosuję kolejny - 1 pkt to całkiem się wyzeruję z punktów i na nic je nie wymienię potem :oops: A jednak zbieranie punktów wiązało się z dużą aktywnością i aktywnym udziałem w zabawie, więc byłoby to fajne docenienie gdyby te punkty jednak nie przepadły, bo ja np również nie byłam tego świadoma <3

Anyway przychodzę też z kwestią odbierania nagród za aktywności postaci nieaktywnych. Ostatnio dezaktywowałam Jake Hargreeves, który był bardzo aktywny na imprezie halloweenowej i tu przyznaje, że się zagapiłam z odbiorem za to nagrody z 4 puli zanim zrobiłam go na szaro. I z tego co rozumiem, musiałabym go aktywować, odebrać nagrodę i ponownie dezaktywować. Z tym, że nie chciałabym tego robić bo byłaby to sztuczna zagrywka i reanimacja trupa po to żeby za chwilę znowu go wrzucić do szaraków, co też jednocześnie wiązałoby się ze sztycznym trzymaniem ryjka. Za jakiś czas chciałabym zrobić kogoś nowego w jego miejsce, ale specjalnie nie używałam kuponu wymiana kont, bo to też wiązałoby się z podtrzymywaniem postaci bez weny na nią tylko po to, żeby móc za miesiąc wprowadzić kogoś nowego, a za kupon za grę halloweenową legitnie odebrałabym kupon multi :oops:
NO ALE O CO MI CHODZI :lol: Chciałam poddać pod rozwagę kwestie rozszerzenia katalogu nagród, które można odbierać za rozgrywki postaci juz nieaktywnych (jak np. przy odbieraniu nagrody za każde 500 postów, w które wliczają się też posty postaci nieaktywnych), bo jednak wciąż to są rozegrane gry i aktywności gracza <3
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejeczka Harper Callaway, przykro nam, że regulamin zabawy okazał się niejasny, ale niestety nie przewidywalysmy zabawy, w której możliwe byłoby w przeciągu 20 dni zdobycie nawet 19 kuponów z 4 puli, pierwszy etap nie miał nic wspólnego z kuponami i na przyszłość będziemy jeszcze wyraźniej to podkreślać, jeśli podobne zabawy się pojawią <3 zawsze regulamin wysyłamy do sprawdzenia komuś, zanim zostanie dodany na forum, by sprawdzić, czy jest zrozumiały, więc postaramy się jeszcze dokładniej nad tym pracować :oops:

Co zaś się tyczy Twojej propozycji odnośnie odbierania nagród nieaktywnymi postaciami, jest to sprawa, którą standardowo musiałybyśmy przedyskutować w pełnym gronie, więc na pewno ją między sobą poruszymy, ale na ten moment obowiązują aktualne zasady. Z tego też powodu przy dezaktywacji można poprosić o przeniesienie aktywnych kuponów na inne konto, właśnie po to by aktywni gracze ich nie tracili <3
mama jordana i kelnerka — w once upon a tart
32 yo — 152 cm
Awatar użytkownika
about
We know that from time to time there arise among human beings people who seem to exude love as naturally as the sun gives out heat. We would like to be like that, and, by and large, man’s religions are attempts to cultivate that same power in ordinary people.
uszanowanie, lorne bay :welcome: chyba już kiedyś to poruszałam, ale czy istniałaby szansa, aby wszystkie poszukiwania usuwane z tematu poszukiwań były odsyłane do autorów? moje poszukiwania zostały usunięte i nie dostałam kodu. co prawda były oznaczone jako nieaktualne, ale różnie bywa i nie chciałabym musieć pisać ich od zera. to już na przyszłość po prostu uwaga.
ambitny krab
chubby dumpling
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Grainne Bennet <3
Wczoraj były czyszczone poszukiwania i wszyscy gracze, którzy mieli wypełniony poprawnie kod - zarówno Ci, którym przepadały poszukiwania, jak i Ci, którzy wpisali w kod "nieaktualne" w wyznaczonym do tego miejscu, dostali swoje poszukiwania w wiadomości prywatnej, tak jak robimy zawsze.
U Ciebie, jak udało nam się ustalić, był tylko napis na spoilerze NIEAKTUALNE, dlatego zostało to usunięte przypadkiem (robimy takie czyszczenia działów dość odruchowo), bo wyglądało jak pusta wiadomość. Przykro nam bardzo, że straciłaś poszukiwania, ale obiecujemy, że jeśli kody będą wypełniane bez dodatkowego ukrywania treści, na pewno nigdy się to nie powtórzy i nie zostanie przez nas przeoczone <3
mama jordana i kelnerka — w once upon a tart
32 yo — 152 cm
Awatar użytkownika
about
We know that from time to time there arise among human beings people who seem to exude love as naturally as the sun gives out heat. We would like to be like that, and, by and large, man’s religions are attempts to cultivate that same power in ordinary people.
Divina Norwood pisze: 04 kwie 2023, 18:06
Hejka Grainne Bennet <3
Wczoraj były czyszczone poszukiwania i wszyscy gracze, którzy mieli wypełniony poprawnie kod - zarówno Ci, którym przepadały poszukiwania, jak i Ci, którzy wpisali w kod "nieaktualne" w wyznaczonym do tego miejscu, dostali swoje poszukiwania w wiadomości prywatnej, tak jak robimy zawsze.
U Ciebie, jak udało nam się ustalić, był tylko napis na spoilerze NIEAKTUALNE, dlatego zostało to usunięte przypadkiem (robimy takie czyszczenia działów dość odruchowo), bo wyglądało jak pusta wiadomość. Przykro nam bardzo, że straciłaś poszukiwania, ale obiecujemy, że jeśli kody będą wypełniane bez dodatkowego ukrywania treści, na pewno nigdy się to nie powtórzy i nie zostanie przez nas przeoczone <3
zapomniałam odpisać, ale w każdym razie dziękuję za wyjaśnienie. ten spoiler nie był pusty i wolałam oznaczać poszukiwania w ten sposób, bo wygodniej dla wszystkich. będę sobie kopiować na przyszłość. dziękuję za wyjaśnienie <33
ambitny krab
chubby dumpling
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
lorne bay Chciałam zapytać dlaczego moja postać jest w nieaktywnych skoro nie minął czas na posta?
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Cześć, Colton Brooks <3
Wybacz pomyłkę. W trakcie robienia czystek na forum popełniłyśmy błąd. Już go naprawiamy.
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Uff dziękuję i za szybką reakcję również <33
uczeń uciekinier — szlachta nie pracuje
16 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Am I permanently broken?
Or is it just the sunshine blues?
Could you keep those arms wide open?
In case I get these legs to move
Dobry wieczór <3
Uprzejme pytanie z mojej strony - czy Administracja byłaby skłonna w dziale z Kartami Postaci stworzyć dodatkowy dział dla Postaci Niebinarnych (obok Kobiet i Mężczyzn)?
Zdaję sobie sprawę, że to może być kwestia dotycząca bardzo wąskiej grupy postaci, skoro większość postaci wpisuje się w binarny podział, ale być może trafią się takie, które mają inną tożsamość płciową, a wiadomo, że reprezentacja grup mniejszościowych może być ważna. Dajcie znać co o tym myślicie!

(Jeśli byłoby to możliwe - Bellamy na pewno bardzo się ucieszy...)
ambitny krab
harper
-
ODPOWIEDZ