organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://cdn.pixabay.com/photo/2015/10/05/22/37/blank-profile-picture-973460_1280.png][/telimg1]
[tel5]Divina Norwood
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://cdn.pixabay.com/photo/2015/10/05/22/37/blank-profile-picture-973460_1280.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
bogacz/właściciel — LORNE BAY GYM
32 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
i've been looking love in you, but only thing i found was your angry and pain
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:21:11
Seth
Lubię jak seksownie kręcisz tym tyłeczkieeem...mraaau


Divina Norwood
sumienny żółwik
nick
brak multikont
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Hej Viny!
Sorry, ze dopiero odpisuje, ale byłem trochę zajęty
To co Ci napisał znaczy, że zabierze Ciebie na randkę o 21.
No co Ty? Nie oglądałaś nigdy żadnych romansideł?
Ogarnij się dla niego, w sensie wiesz... Makijaż, sukienka, a nie sweter itd
Pearl mówi, że masz ubrać jakąś kremową sukienkę, o której Ci ostatnio mówiła.
NIE CZYTAJ MI PRZEZ RAMIĘ!
Olej tę ostatnią wiadomość, to było do Pearl


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Nadal spędzam ;>
Zainstaluję Ci Netflixa na tym tablecie ode mnie i nadrobisz...
Tak, to randka, Viny. Jestem pewnym, Pearl mówi, że też jest pewna
NIE GAP SIĘ TU!
Oczywiście, że masz się przebrać, słonko! Zdejmuj ten sweter i ubierz kieckę, która Ci ostatnio pokazywałam!
I wcale nie przesadziłam! Wyglądałaś uroczo, nawet Jasper tak uważa, prawda?
Tak -.-
Posłuchaj Pearl, bo zabrała mi telefon, ale w sumie napisała prawdę. Zrób co Ci powiedziała i będzie dobrze, Viny


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Hej, Ty Ser! :lol:
Dziękuję, całkiem dobrze. Pearl jest doskonałą pielęgniarką :lol: A jak u Ciebie?
Nie mów, że mnie coś nie obchodzi zanim na to zareaguje :roll:
O kurwa...
Poważnie, Serze.... :lol: Wybacz, wiem, że to istotna sprawa, ale Twoje pomyłki są komiczne...
Już jestem poważny i sam nie wiem co mam Ci napisać. W sensie wiem, że się cieszysz, ale skoro tak powiedział to oznacza to coś poważnego, wiesz o tym?


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
:lol:
Uwielbiam te smsy :lol:
Emotek? Wiesz, że też możesz je używać?
Nie śmieję się... No może trochę, ale to urocze
Wiem, że byłaś.. Chodzi o to, że ludzie tacy jak Nate nie wyznają miłości ot tak sobie... A skoro to zrobił to pewnie będzie miało to swoje, spore, konsekwencje


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
:lol: to nie kulki tylko emotki, okazują różne emocje, przecież to widać , spróbuj
Jest lepiej, a jak obiecasz, że już nigdy nie będziesz kombinować to wgl zapomnę Content wybryk
No właśnie na przykład takie konSEKSwencje :lol: , a tak serio to pewnie będzie chciał, abyś Ty także brała go na poważnie i... Sam nie wiem, skończyła z życiem w tej leśnej chatce


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Przekazujesz nimi emocje, ale widzę, że Ty wolałaś przekazać fragment biblii :lol:
Mam napisać amen, czy coś? :idiot:
Czasem chciałbym być tak mocno wierzący w ludzkie dobro jak Ty, Divino... Ale nie lubię rozczarować. W każdym razie dobrze, że porozmawialiście
Dobra, dobra! Już nie mów, że o tym sama nie myślałaś nigdy. Wiem, że jesteś cnotką, ale nie masz 15 lat :lol:
Bo jednak nam na Tobie zależy i nie zasługujesz na to, aby żyć w takich warunkach w jakich byłaś zmuszona... Więc nas to boli, gdy nazywasz to miejsce swoim domem, bo... bo zasługujesz lepiej, rozumiesz?


Divina Norwood
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
NIEZNANY
Cześć Divina. Tu Claire. Claire Buxton, rzecz jasna.
Nie dokończyłyśmy rozmowy, ale chciałam Ci tylko powiedzieć, że w razie czego możesz mi powiedzieć, jeśli wpadniesz w jakieś kłopoty i nieciekawe towarzystwo. Wiesz, że pracuje w biurze prokuratora, prawda?
Divina Norwood
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
CLAIRE BUZTON
Ktoś powinien Cię nauczyć pisania wiadomości.
No dobrze, skoro tak mówisz to w porządku. Nie będę Cię wypytywać. W razie czego masz mój numer. xoxo
Divina Norwood
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
claire buzton
Hej, tylko sprawdzam. Wszystko w porządku?
wysłano do Divina Norwood
ODPOWIEDZ