właściciel zakładu kaletniczego — west end
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zakończył wieloletni związek, przejął rodzinny dom i próbuje zdobyć serce jednej wariatki.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/a68411c895bb5a94a80352270a36220f/65393c39f758678e-44/s400x600/1de2ea8e1b5c6691a614135f4295f9edad7440fa.pnj][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]13:03
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/a68411c895bb5a94a80352270a36220f/65393c39f758678e-44/s400x600/1de2ea8e1b5c6691a614135f4295f9edad7440fa.pnj][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
barmanka — Rudd's Pub
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Barmanuje w Rudd's i uczy się samodzielności.
1 minute ago
George Faulkner
Moje ciało składa się z 206 kości. Chciałbyś włożyć jeszcze jedną?
milo fairweather
barmanka — Rudd's Pub
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Barmanuje w Rudd's i uczy się samodzielności.
1 minute ago
George Faulkner
O BOŻE, PRZEPRASZAM
Naprawdę nie wiem co się dzieje z moim telefonem
milo fairweather
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
18:45
Mic
Jakiś zakład z kolegami, pomyłka, czy walentynkowy żart?
milo fairweather
samolocik
Rośka
nope
architekt — c.w. construction
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
chodząca życiowa rewolucja. nie grzeszy nadmiarem pieniędzy, więc wyniosła się od matki. pracę na kilka etatów zamieniła na tą wymarzoną, architekta. a dużo dosyć przypadkowych znajomości na jedną najbardziej szczególną - to alfiemu oddaje całą swoją uwagę.
sage
nie wiem kim jesteś, ale musisz wiedzieć, że robisz mi swoją wiadomością dzień
dziękuję <3
barmanka — Rudd's Pub
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Barmanuje w Rudd's i uczy się samodzielności.
1 minute ago
George Faulkner
CHYBA - mało pocieszające spostrzeżenie :lol:
milo fairweather
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Sis
Zerwałeś z dziewczyną i nikomu nie powiedziałeś? :/
Co się stało?
milo fairweather
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Sis
Nie wiem? Od czasu do czasu chyba się spowiadamy, prawda?
Przez przypadek się dowiedziałam! Wolę się po prostu dowiadywać od Ciebie, a nie od innych.
milo fairweather
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Sis
Nie, to nie była Ell. Nie rozmawiałam z nią. :roll:
Suzie. Ale tylko dlatego, że chyba podejrzewała, że już wiem.
milo fairweather
ODPOWIEDZ